پرنتیس مادن ، دامپزشک فلوریدا متهم به تجاوز جنسی به سگ ها ، ذخیره پورنوگرافی کودکان شد

پرنتیس مادن ، دامپزشک فلوریدا متهم به تجاوز جنسی به سگ ها ، ذخیره پورنوگرافی کودکان شد


دامپزشک فلوریدا روز جمعه به دلیل ضبط فیلم هایی از سوء استفاده جنسی از سگ ها و جمع آوری پورنوگرافی کودکان به نزدیک به 22 سال زندان فدرال محکوم شد.

دادستان های دفتر دادستانی ایالات متحده در فلوریدا اعلام کردند که پرنتیس مادن 40 ساله پس از اعتراف به جرم خود در ماه ژوئیه به جرم پورنوگرافی کودکان و ظلم به حیوانات ، در مجموع 272 ماه در پشت میله های زندان مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

دادستان ها گفتند که دامپزشک سکو فیلم هایی از خود در رابطه جنسی با سگ ها تهیه کرده و آنها را در مکالمات آنلاین با دیگر افراد بی شرمانه به اشتراک گذاشته است. بازرسان فیلم های نگران کننده و همچنین صحبت درباره حیوانات را در تلفن های همراه وی کشف کردند.

مدن همچنین از طریق نرم افزار اشتراک فایل Dropbox به پورنوگرافی کودکان دسترسی پیدا کرد ، جایی که هزاران پرونده وحشتناک را در حساب خصوصی خود ذخیره کرد. او همچنین تصاویر و ویدئوهای پورنوگرافی کودکان را از طریق چت های آنلاین و رسانه های اجتماعی دریافت کرد ، جایی که او اغلب در مورد سوء استفاده جنسی از کودکان بحث می کرد.

مادن ویدیوهای مزاحم را در چت های آنلاین به اشتراک گذاشت.
بیمارستان مراقبت از حیوانات

بر اساس اسناد دادگاه ، ماموران امنیت داخلی در 24 فوریه به خانه وی حمله کردند و پرونده هایی را پیدا کردند که در آنها مدن درباره “سوء استفاده جنسی از حیوانات و کودکان” و همچنین چندین عکس و فیلم که حیوانیت را به تصویر می کشید ، بحث کرده است.

رسانه های محلی گزارش دادند که مادن در ماه مارس به دلیل ضبط فیلم های وحشیگری در حالی که مدیر پزشکی بیمارستان حیوانات کرینگ دست در آونتورا بود ، دستگیر شد. به گفته دادستان ، فیلم ها نشان می دهد برخی از تخلفات در بیمارستان حیوانات رخ می دهد.

بیمارستان حیوانات Kering Hands اعلام کرد که آنها از اتهامات علیه Madden در بیانیه ای به NBC6 میامی پس از دستگیری وی در مارس “وحشت زده” شده اند.

در آن زمان بیمارستان حیوانات گفت: “تیم حقوقی ما و هر یک از اعضای خانواده دست های مراقبت کننده هر کاری که بتوانیم برای کمک به اجرای قانون و تسهیل تحقیقات و پیگرد قانونی انجام خواهند داد.”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *