Virgin Atlantic starts flights to SVG

پروازهای ویرجین آتلانتیک به SVG آغاز می شود – NationNews Barbados – Nationnews.com


نوشته شده در

ویرجین آتلانتیک روز چهارشنبه اولین پرواز خود را به سنت وینسنت و گرانادین انجام داد – FP

کینگ استون – ویرجین آتلانتیک روز چهارشنبه پرواز افتتاحیه خود را از هیترو لندن به سنت وینسنت و گرنادین (SVG) ، تنها سرویس مستقیم این کشور به اروپا و از اروپا ، به پایان رساند.

این سرویس دو بار در هفته از طریق باربادوس پرواز می کند و هر چهارشنبه و یکشنبه پرواز می کند و در 237 صندلی A330-300 شرکت هواپیمایی فعالیت می کند.

خدمات جدید به فرودگاه هیترو لندن به مسافران SVG امکان اتصال مستقیم به لندن و همچنین اتصالات بدون درز به شبکه ویرجین آتلانتیک در سراسر هیترو لندن را می دهد.

مشخص نیست چه تعداد مسافر در پرواز افتتاحیه وارد شده اند ، اما خدمه کابین شامل یک نفر از وینسنتیان بودند.

“ما بسیار خوشحالیم که در این پرواز افتتاحیه اینجا هستیم ، سرانجام خدمات دو هفته ای ما به SVG آغاز شد و ما خوشحالیم که این در حال حاضر این رابطه طولانی مدت را تقویت می کند و گردشگران بیشتری را به جزیره زیبای شما می آورد.” هانا سویفت ، مدیر کشور ویرجین آتلانتیک کارائیب ، در یک مهمانی خوش آمد گفت.

کارلوس جیمز ، وزیر گردشگری و فرهنگ به مهمانی گفت که این یک فرصت هیجان انگیز برای SVG است.

او گفت: “ما از ویرجین آتلانتیک استقبال می کنیم ، اولین پرواز ما در اقیانوس اطلس به SVG از زمان ساخت فرودگاه بین المللی Argyle.”

در همین حال ، دکتر رالف گونچالوز ، نخست وزیر ، که مدیریت آن توسط ULP ، فرودگاهی که در فوریه 2017 افتتاح شد ، ساخته شد ، گفت که او در این توسعه “شادی بزرگی” است.

نخست وزیر با تکرار شعار حزب خود در انتخابات عمومی نوامبر 2020 ، گفت: “اکنون ، با ویرجین ، احساس می کنم که شما SVG را به سطح بالاتری می برید ، و من از این بابت بسیار سپاسگزارم ، مردم SVG بسیار سپاسگزار هستند . “

(CMC)دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *