پساکی می گوید که بودجه 4 تریلیون دلاری بایدن در "زمان خطرناک و مهمی" قرار دارد.

پساکی می گوید که بودجه 4 تریلیون دلاری بایدن در “زمان خطرناک و مهمی” قرار دارد.


جن ساکی ، سخنگوی مطبوعات روز چهارشنبه گفت کاخ سفید در حال تلاش برای دستیابی به توافقی است که بتواند هزینه بودجه 3.5 تریلیون دلاری آشتی بودجه را برای تصویب طرح زیربنایی رئیس جمهور بایدن به میزان 1.2 تریلیون دلار کاهش دهد.

پساکی در کنفرانس مطبوعاتی روزانه خود گفت که مذاکرات دموکرات های معتدل و مترقی پس از تصمیم بایدن برای لغو سفر برنامه ریزی شده به شیکاگو و در عوض شرکت در مذاکرات “شبانه روزی” به وضوح در زمان نامطمئن و مهمی انجام شد.

پساکی این احتمال را که بایدن چهارشنبه شب در بازی سالانه بیس بال کنگره شرکت کند و پنجشنبه از کاپیتول هیل دیدن کند ، باز گذاشت.

او گفت: “ما چیزی را رد نکرده ایم.”

اما ما بسیاری از این تصمیمات را ساعت به ساعت می گیریم. “

در همین حال ، منابع اکثریت سنای چارلز شومر (نیویورک) و نانسی پلوسی ، رئیس مجلس نمایندگان هر دو بعدازظهر چهارشنبه وارد کاخ سفید شدند.

پساکی در پاسخ به سوال خبرنگاری که می گفت ترقی خواهان “رقم جدیدی” حداقل 2.5 تریلیون دلار برای لایحه بودجه به دست آورده اند ، گفت: “من فکر می کنم ما به وضوح در وسط مذاکره هستیم و همه باید کمی بدهد. “

او می گوید: “بنابراین من به آنها اجازه می دهم در مورد اینکه در چه چیزی راحت هستند ، از چه چیزی راحت تر حمایت می کنند و به آن رای می دهند ، صحبت کنند.”

“اما مطمئناً ، ما می دانستیم که بخشی از این تعداد به احتمال زیاد کاهش می یابد.”

پساکی دیدار مقامات کاخ سفید و سناتور کریستین سینما را رد کرد.
عکس توسط الکس وانگ/گتی ایماژ

پساکی همچنین سعی کرد سفر روز چهارشنبه کارکنان کاخ سفید برای ملاقات با سناتور کیرستن سینما (D-Arizona) را در Capitol Hill ، پس از مجموعه ای از ملاقات ها با رهبر معتدل سنا در کاخ سفید ، روز گذشته کاهش دهد.

او گفت: “ما خیلی آنجا می رویم.”

“این یک تاکسی سریع است ، ما از انجام این کار خوشحالیم و از طرف ما اصلاً اتفاق بزرگی نیست.”

پلوسی رای گیری روز پنجشنبه در مورد چارچوب زیرساخت های دو حزبی را که توسط سنا تصویب شد ، اعلام کرد ، اما یک دموکرات مترقی در مجلس نمایندگان روز چهارشنبه در گفتگو با The Post گفت: “اگر چنین اتفاقی بیفتد هیچ مدرکی ندارم”.

این قانونگذار افزود: “من فکر می کنم کاخ سفید واقعاً باید فکر کند.”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *