پس از حذف معافیت های مذهبی برای کارکنان بهداشت نیویورک ، فرماندار هوچول به دنبال تمدید دستور واکسن است


نیویورک دستور واکسن COVID-19 را برای کارکنان بیمارستان و خانه سالمندان ایجاد کرده است ، و فرماندار کتی هوچول می خواهد آن را گسترش دهد تا همه امکانات دولتی و تنظیمات اجتماعات را تحت پوشش قرار دهد.

اعلامیه وی چند روز پس از تصمیم دولت برای تشدید بیشتر وظیفه کارکنان بهداشت و حذف معافیت های مذهبی در برابر شلیک گلوله صورت می گیرد.

هوچول صبح سه شنبه در یک کنفرانس خبری در بوفالو گفت: “ما در حال بررسی همه گزینه های خود برای گسترش این امر هستیم ، وظایف خود را گسترش می دهیم ، نه آزمایش ، به همه امکانات دولتی و امکانات جماعت.” “ما باید هنگام ورود افراد به مراکز ما به مردم اطلاع دهیم که افرادی که از آنها مراقبت می کنند … ایمن هستند و آن را گسترش نمی دهند.”

دولت تأسیساتی مانند مدارس خصوصی و خصوصی ، زندانها ، بازداشتگاههای اطفال ، زندانها و پناهگاهها را تنظیم می کند ، اگرچه مشخص نیست که دوره آینده چقدر وسیع است. دفتر فرمانداری هیچ گونه درخواستی برای توضیح بیشتر پس نداد.

وظیفه کنونی شامل کلیه کارکنان بیمارستان ها ، خانه های سالمندان ، مراکز تشخیص و درمان ، مراکز مراقبت طولانی مدت و سایر مکان هایی است که توسط وزارت بهداشت ایالت تنظیم می شود. کارکنان آنجا باید حداقل اولین دوز واکسن COVID-19 خود را قبل از 27 سپتامبر داشته باشند.

این دستور قبلاً اجازه معافیت های مذهبی را می داد ، اما شورای برنامه ریزی بهداشت و سلامت عمومی ایالت این ماده را در 26 آگوست حذف کرد. قوانین جدید هنوز اجازه معافیت پزشکی را می دهد ، اما تنها اعتقاد بر این است که یکی از شرایط آلرژی شدید است.

ونسا مورفی ، وکیل وزارت بهداشت در جلسه 26 اوت گفت: “ما طبق قانون اساسی موظف به ارائه معافیت مذهبی نیستیم.” مورفی به قانونی در سال 2019 اشاره کرد که معافیت های مذهبی برای واکسن های کودکان را پس از شیوع عمده سرخک در بروکلین و شهرستان روکلند که به دلیل نرخ پایین واکسیناسیون ایجاد شده بود ، حذف کرد. این قانون چندین چالش قانونی را پشت سر گذاشته است.

حکم واکسن ها دارای سابقه قانونی بیش از یک قرن در ایالات متحده است که توسط دیوان عالی تایید شده است.

این مانع از اعتراضات علیه دستورات در شهر نیویورک نشد. کارکنان بهداشتی بیمارستان دانشگاه استاتن آیلند را در اوایل ماه جاری ترک کردند و هفته گذشته کارگران شهر در خارج از استان متمرکز شدند. معلمان مدارس دولتی نیویورک نیز باید واکسینه شوند ، بدون هیچ گونه امکان آزمایش.

تا 25 آگوست ، 77 درصد از کارکنان بیمارستان های دولتی دوره کامل واکسیناسیون COVID-19 را گذرانده بودند. در همین حال ، 73 staff از پرسنل پرستاری واجد شرایط و 78 of از کارگران در مراکز مراقبت از بزرگسالان حداقل یک دوز مصرف کردند.

به گفته جیسون مولینت ، سخنگوی این شبکه ، در Northwell Health ، که 76000 نفر را در مجموعه ای از بیمارستانها و مراکز بهداشتی استخدام می کند ، میزان واکسیناسیون تا 82 است.

مولینت با تأیید اخیر اداره دارو Pfizer-BioNtech COVID-19 افزود: “در حالی که ما از بیماران ، اعضای تیم و جامعه برای این نیازهای واکسن حمایت گسترده ای دریافت کرده ایم ، ما می دانیم که دیگران در مورد واکسن مطمئن نیستند.” و غذا. واکسن به افزایش استخدام در بین کارکنان کمک می کند.

شورای دولتی بهداشت عمومی و برنامه ریزی بهداشتی ، که بر مقررات بهداشتی نظارت دارد ، قصد دارد صبح پنجشنبه مجدداً ملاقات کند ، اگرچه برنامه آن تا بعد از ظهر سه شنبه مشخص نیست.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *