پلیس می گوید مادر فلوریدا کودک نوپای خود را در بیمارستان با افراد غریبه در بیمارستان رها کرده است

پلیس می گوید مادر فلوریدا کودک نوپای خود را در بیمارستان با افراد غریبه در بیمارستان رها کرده است


پلیس می گوید مادر فلوریدا را پس از اینکه دختر دو ساله اش را در بیمارستان رها کرد ، دستگیر کرده است.

به گفته پلیس ، کارولینا ویزکارا ، 33 ساله ، دختر دو ساله خود را روز سه شنبه در بیمارستان میامی مریس به همراه دو فرد غریبه-از جمله یک پلیس با لباس شخصی و بدون وظیفه در میامی-رها کرد.

بر اساس گزارش بازداشت به دست آمده توسط پست ، ویسکارا ، از میامی شمالی ، قبل از رفتن دخترش ، کارت امنیت اجتماعی دخترش را داد.

شاهد ناشناس هنگام پیگیری ویزکارا به ویزکارا گفت: “شما مجبور نیستید این کار را انجام دهید.”

بر اساس گزارش دستگیری ویزارکارا در پاسخ گفت: “وقتی مرا از بیمارستان مرخص کردند ،” مرا تنها بگذار “.

پلیس میامی توییت عکس دختر ، که سالم به نظر می رسید ، در حالی که بعد از ظهر سه شنبه خرس عروسکی در دست داشت. مقامات دولتی برای ردیابی بستگان این دختر از مردم درخواست کمک می کردند زیرا او در بازداشت مقامات بهزیستی کودکان نگهداری می شد.

کارولینا ویزکارا دختر دو ساله خود را در 12 اکتبر 2021 تحت مراقبت دو غریبه-یکی از افسران پلیس خارج از وظیفه-قرار داد.
اداره پلیس میامی

پلیس همچنین هشدار داده است که ماموران باید مراقب ویزکارا باشند. بر اساس گزارش دستگیری ، سه شنبه ، بازرسان تماس گرفتند که نشان می داد او در بیمارستان به دنبال دخترش است.

تماس گیرنده پیراهن مشکی و لباسی را که ویسکارا در اوایل روز پوشیده بود ، توصیف کرد. پلیس گفت که پلیس به بیمارستان بازگشت و او را به اتهام رها کردن یک کودک دستگیر کرد.

بر اساس گزارش دستگیری وی ، ویسکارا به مأمور گفت: “اینطور نیست که من او را تنها گذاشته ام.” “این یک بیمارستان است و من نگران او بودم. من فکر می کردم که می خواهم در خیابان ها بخوابم ، اما او نه.”

WPLG گزارش داده است که مشخص نیست سرانجام حضانت دختر ویسکارا به عهده کیست.

کنیا فلات ، افسر پلیس میامی به ایستگاه گفت: “من این نوزاد را به این مرد ناشناس تحویل دادم.” خوشبختانه او یک افسر پلیس بود و وقتی در حالت پلیس قرار گرفت چه چیزی در ذهنش بود. “

پس از ترک دختر ، “افسر بلافاصله درخواست کمک کرد”. WPLG گزارش می دهد که بازرسان در حال بررسی فیلم های نظارت بیمارستان هستند.

فلات گفت: “ما می خواهیم وضعیت روحی او را بدانیم.” “ما می خواهیم بدانیم وقتی بچه اش را به این مرد ناشناس تحویل می داد به چه فکر می کرد.”

WPLG گزارش داد که قانون ایالتی از والدینی که نوزادان را در بیمارستان ها ، ایستگاه های آتش نشانی یا مراکز فوریت های پزشکی رها می کنند ، محافظت می کند ، اما تنها در صورتی که نوزادان تا یک هفته سن داشته باشند.دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *