پلیس می گوید موج سوار مترو بر اثر سقوط از قطار J به سمت جنوب جان خود را از دست می دهد

پلیس می گوید موج سوار مترو بر اثر سقوط از قطار J به سمت جنوب جان خود را از دست می دهد


به گفته پلیس ، صبح شنبه شنبه یک مرد 32 ساله در قطار شمالی هنگام “سوار شدن در مترو” در بالای قطار J به سمت جنوب در حالیکه پای خود را از دست داده بود ، جان خود را از دست داد.

پلیس می گوید این حادثه حوالی ساعت 4:30 بامداد پس از آن رخ داد که مرد روی سقف قطار J ایستاده بود ، که از ایستگاه خیابان اسکس به سمت پل ویلیامزبورگ حرکت می کرد. محققان بعداً مشخص کردند که قربانی از سطح مترو لغزش کرده و در ضلع شمالی راه آهن مجاور ضلع جنوبی فرود آمده است. جایی که او توسط قطار مترو دیگری تصادف کرد.

MTA به طور موقت سرویس را متوقف کرد و در صورت واکنش نیروهای اورژانس برق را قطع کرد ، اما خدمات چند ساعت بعد از سر گرفته شد. اعلام شد که قربانی در محل کشته شده است. مقامات هویت این مرد را فاش نکرده اند و منتظر اطلاع خانواده هستند. هیچ کس دیگری آسیب ندید.

تصادفات مربوط به موج سواران مترو منجر به عواقب مهلکی شد. در نوامبر 2019 ، یک پسر 14 ساله برانکس پس از سوار شدن به هفتمین قطار جان خود را از دست داد. بر اساس آمار منتشر شده توسط این شهر ، در آن سال تعداد تصادفات موج سواری در مترو نسبت به سال 2018 15 درصد افزایش یافت.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *