پنج بیمار مشکوک به کرونا در چهار محال و بختیاری بستری شدند


به گزارش خبرگزاری فارس، سیدعلی درخشان امروز با اشاره به روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهریکرد اظهار داشت: به خاطر شهرهای زرد و فارسان و ارباب آبی است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهریکرد ادامه داد: خوشبختانه طی 24 ساعت گذشته نتیجه آزمایش هیچ بیمار در بخش سرپایی و در بیماران مشکوک به کوید 19 در بیمارستان های استان تایید نشده است. ، نتایج تست 2 مثبت بوده است.”

وی افزود: در 24 ساعت گذشته 16 بیمار مشکوک به علائم پزشکی بیماری عروق کرونر قلب به مراکز بهداشتی درمانی سرپایی و بیمارستانی استان مراجعه کردند که از این تعداد 5 بیمار مشکوک به این بیماری هستند که بستری شده است. بیمارستان با علائم.”

درخشان با اشاره به اینکه در حال حاضر هیچ بیمار با وضعیت وخیم و وضعیت عمومی نسبتاً بد در بخش های مراقبت های ویژه مراکز درمانی استان تحت مداوا قرار ندارد، افزود: خوشبختانه در 24 ساعت گذشته هیچ مورد فوتی جدیدی گزارش نشده است. در استان دورتر است و مجموع جان باختگان این بیماری همچنان در چهارمحال و بختیاری 1849 نفر است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهریکرد خاطرنشان کرد: در حال حاضر 13 بیمار مثبت قطعی تحت مراقبت و درمان بیماران مشکوک به بیماری عروق کرونر قلب در مراکز درمانی استان هستند که از این تعداد 8 بیمار قطعی مثبت هستند. بقیه منتظر رد شدن جواب آزمایش هستند. بیماری آنها را تایید کنید.

انتهای پیام/ 68038
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.