پنج نامزد پیشکسوت برای سمت مدیر متس

پنج نامزد پیشکسوت برای سمت مدیر متس


نامزدهای احتمالی مدیریت؟

اگرچه جستجوی متس برای یافتن یک سرپرست جدید ، اما پس از امتناع از حفظ لوئیس روخاس ، ممکن است تا تعیین فرمانده عملیات بیسبال ادامه پیدا نکند ، اما استیو کوهن ، مالک ، تمایل به کسب تجربه در پست های کلیدی را نشان داده است. در همین راستا ، اسامی جالبی در دسترس است:

بروس بوشي

بوشي 66 ساله ، سرمربي سه دوره قهرمان جهان ، پس از فصل 2019 از غول ها جدا شد. بوسكي به عنوان مدير پدرس ، از ساندي آلدرسون ، سرمربي تيم آن زمان ، خواستار تمديد قرارداد شد. بوچی به او گفت که تمدید نمی کند ، اما اجازه یافت که به دنبال مشاغل دیگر باشد و با غول پیاده شد ، جایی که تیم را به عنوان قهرمانی جهان در سال های 2010 ، 12 و 14 رساند.

بازگشت Showalter

باک شوالتر
چارلز ونزلبرگ/نیویورک پست

او سه فرنچایز مختلف را در خارج از فصل هدایت کرده است و مطمئناً سختگیری های مدیریتی در نیویورک را از زمان حضورش در یانکی ها در دهه 90 درک کرده است. شوالتر 65 ساله آخرین بار در سال 2018 با Orioles موفق شد-امتیازی که چهار سال پیش او را به عنوان قهرمانی AL East رساند.

باب ملوین

مدیر باب ملوین شماره 6 تیم اوکلند اتلتیکس توپ را از شان مانیا می گیرد
باب ملوین
گتی ایماژ

اگر بیلی بین به عنوان سرپرست عملیات بیس بال از دو و میدانی ربوده شود ، مربی اوکلند ، که هنوز تحت قرارداد است ، برای متس ها بسیار منطقی خواهد بود. ملوین 59 ساله یکی از معتبرترین مربیان بازی است و اوکلند را به کسب سه عنوان All West و 6 عنوان بعد از فصل رساند. او در فصل 2010 به عنوان پیشاهنگ متس خدمت کرد و در آخرین مرحله برای جای خالی مدیریتی که تری کالینز پر کرد حضور داشت.

جان فارل

او هدایت Red Sox را به عنوان قهرمانی جهان در سال 2013 پس از مدتی در مدیریت Blue Jays هدایت کرد. فارل 59 ساله از زمان حضورشان در بوستون ، زمانی که فارل مربیگری تری فرانکونا را مربیگری می کرد ، با تئو اپستاین رابطه داشته است. فارل آخرین بار در سال 2017 با Red Sox موفق شد و قبل از انجام ماموریت اکتشافی با Reds.

جان گیبونز

گیرنده سابق متس ، Blue Jays را در سال 2015 و 2016 به صورت پشت سر هم در ALCS هدایت کرد. او آخرین بار در سال 2018 موفق شد و به دنبال بازگشت به دوگوت بود. گیبونز 59 ساله حرفه مدیریتی خود را در سیستم لیگ مینور متس در دهه 1990 آغاز کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *