Pooran: WI staying positive

پوران به دنبال “تمرکز مجدد” و بازگشت از شکل تکه ای است – NationNews Barbados – Nationnews.com


نوشته شده در

نیکلاس بوران بدون شکست در 62. – (GP)

دوبی – نیکولاس بوران ، نایب کاپیتان وست ایندیس ، نگرانی خود را درباره فرم وصله خود کنار گذاشته و مطمئن است که نقش مهمی در موفقیت این تیم در بیستمین دوره جام جهانی مردان مردان FIFA ، که یکشنبه در امارات متحده عربی و عمان آغاز می شود ، دارد. به

چپ دست 26 ساله در این فصل تنها 85 ضربه با میانگین 7.72 بازی برای پادشاهان پنجاب در لیگ برتر هند (IPL) انجام داده است.

او در اولین نوبت های خود 32 از 22 را در زمان شروع IPL در ماه گذشته در امارات متحده عربی انجام داد و تنها توانست در 25 نوبت بعدی خود 25 امتیاز کسب کند.

وی در کنفرانس مطبوعاتی مجازی روز چهارشنبه گفت: “IPL از بین رفته است.” “این برای من انجام شد. من فقط باید دوباره تمرکز کنم و دوباره برگردم.”

“من شخصاً می دانم که خودم را از نظر عدم پایبندی به روند خود به اندازه کافی نا امید کرده ام. احساس کردم نتایج را بسیار بالا برده و هزینه آن را پرداخته ام. این را در نمره من می بینید.

“این فقط برای من است که دوباره تمرکز کنم ، تورها را بزنم ، سخت کار کنم ، دوباره تمرکز کنم ، دوباره برنامه ریزی کنم – به همین سادگی.”

افت فرم بوران منجر به محرومیت وی از بازی نهایی پنجاب در لیگ برتر هند در برابر چنای سوپر کینگز در پنجشنبه گذشته شد.

اما او گفت که فرم اخیرش با وست اندیز و در طول لیگ برتر کارائیب ، جایی که او در 10 دوندگی 263 امتیاز با میانگین 32.88 امتیاز و میانگین 163.35 امتیاز برای رزمندگان آمازون گویان کسب کرد ، به او اطمینان داد که می تواند همه چیز را تغییر دهد. دور و بر.

(CMC)دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *