پیت آلونسو مکانهایی را می بیند که پس از تبدیل شدن به یک قدرت متس بهبود می یابد

پیت آلونسو مکانهایی را می بیند که پس از تبدیل شدن به یک قدرت متس بهبود می یابد


آتلانتا – پیت آلونسو یکی از معدود مت هایی است که فصل بعد برای بازگشت در رده “slam dunk” قرار می گیرد.

اما در حالی که خود را آماده می کند تا سومین فصل متوالی خود را بدون حضور در مرحله پلی آف از زمان ورود به تورنمنت های بزرگ به پایان برساند ، آلونسو آماده است تا مسئولیتی در قبال کاستی های تیم در سال 2021 بپذیرد.

آلونسو قبل از پیروزی 4-3 متس بر برازرها گفت: “سوالات زیادی وجود دارد که باید به آنها پاسخ داده شود ، و برای شخص من ، من می خواهم بتوانم تیم را به پیش ببرم.” “من می خواهم یکی از آن بچه هایی باشکوه باشم که سگ ها را روی هم چیده و در شامپاین در Citi Field حمام می کنند. من می خواهم اینطور باشم ، و شخصا ، من ثابت قدم بودم ، اما زمینه های مختلف زیادی وجود دارد که می توانم آنها را بهبود دهم و پیشرفت کنم و فکر می کنم برای من می خواهم به پیشرفت خود ادامه دهم “.

آلونسو ، که با 37 بازی خانگی به میدان رفته است ، دفاع ، نظم و انضباط با توپ سخت و ضربات خود را به عنوان زمینه هایی که می خواهد بهبود بخشد ، ذکر کرد.

خونه آلونسو
گتی ایماژ

او می گوید: “از نظر دفاعی ، احساس می کنم پیشرفت کرده ام.” “من هنوز باید در این کار بهتر شوم ، هرچند احساس می کنم سال قابل ملاحظه ای بهتر را گذرانده ام. با بازی در پایه ها احساس می کنم پیشرفت کرده ام ، کمتر ضربه می زنم ، احساس می کنم پیشرفت کرده ام. قرار دادن توپ بازی مداوم سخت در حال پیشرفت است ، اما در حال حاضر کافی نیست. من فقط باید سطح بالاتری را بیابم و سعی کنم بهترین نسخه خودم به عنوان یک بازیکن و یک رهبر باشم. “

مایکل کانفورتو ، خاویر بائز ، جف مک نیل ، دومینیک اسمیت و جی دی دیویس از جمله بازیکنانی هستند که برنز متس باید زمستان آینده خود را برای این فصل تعیین کند. آلونسو می گوید دلیلی نمی بیند که چرا تغییرات لازم است.

او گفت: “خوشبختانه وظیفه من نیست که تصمیم بگیرم یا فکر کنم.” “اما من می دانم که ما با افراد حاضر در آن رختکن قدرت قهرمانی داریم. و این را می دانم. اگر به کاغذ نگاه کنید ، لیست ما قبل از امسال کاملاً جمع شده است. اکنون ما جاوی بائز و نوا را اضافه کرده ایم. به [Syndergaard] او بالاخره سالم برگشت ، که عالی است ، جیک [deGrom] ما فصل فوق العاده ای را پشت سر خواهیم گذاشت و سال آینده سالم خواهیم بود ، بنابراین مطمئناً – من فکر می کنم می توانیم قهرمان شویم. فقط باید بیشترین بهره را از خود ببریم ، نه فقط به صورت جداگانه بلکه به عنوان یک تیم. “رابرت گسلمن به عنوان بخشی از تیم تاکسی با این تیم سفر کرد و می تواند قبل از پایان آخر هفته فعال شود. دست راست از ماه ژوئن به دلیل پارگی عرض جغرافیایی راست به حاشیه رفته است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *