پیروزی تایخوان واکر در متس: “من کار خود را انجام ندادم”


واشنگتن – شش بازی متوالی پنج متری متس باید برای تایخوان واکر روز یکشنبه فراوان بود ، اما سمت راست قبل از اینکه بتواند پنجم شود ، بیرون آمد.

واکر پس از پیروزی 13-6 متس مقابل ملی پوشان گفت: “من فقط کار خود را انجام ندادم.”

واکر اجازه داد 6 دو برد در شش ضربه با سه پیاده روی بیش از 4 ¹ / ₃ نوبت افزایش ERA خود را به بالاترین فصل 4.15 برساند. به نظر می رسید که بعد از ظهر بعد از اولین بار سنگین که اجازه می داد به تام توماس و جاش بل اجازه دهد ، بعد از ظهر تحت کنترل بود ، اما بعد از آن پنجمین نوبت رسید.

در آن ورودی ، خوان سوتو دو بار با یک بار پایه رانندگی کرد. قبل از خروج واکر ، زمینی وحشی را با نتیجه 6 بر 6 راه اندازی کرد.

واکر می گوید: “آنها فقط سوراخ ورودی را پیدا کردند.” “من فکر می کردم در این ورودی چند پرتاب خوب می اندازم ، اما این حمله به من شش دوش داد و امروز من کار خود را انجام ندادم.”

کوتاهترین خروج واکر از 24 ژوئیه ، زمانی که تنها 4 نوبت مقابل تورنتو به طول انجامید.


حداقل در کوتاه مدت ، مت ها سه گیرنده (جیمز مک کان ، پاتریک مازیکا و چانس سیسکو) را به دلیل مصدومیت نگه می دارند. مک کان روز شنبه از لیست مصدومین بازگشت و جام دوگانه را در شب آغاز کرد ، اما روز یکشنبه روی نیمکت بود و مازیکا پشت صفحه قرار گرفت. مدیر لوئیس روخاس نشان داد که تیم می خواهد در صورت بروز اسپاسم در پشت مک کن محافظت کند.

سیسکو پس از برخورد روی صفحه با اندرو استیونسون از بازی جمعه شب حذف شد ، اما نشان داد که پس از انجام آزمایشات برای ضربه مغزی ، احساس بهتری دارد. سیسکو گفت که مشکلی با رویکرد استیونسون ندارد.

سیسکو گفت: “من تمرین را دیدم و هیچ کاری نمی توانستید در هر دو طرف انجام دهید.” “واقعاً راهی برای خروج وجود نداشت و نمی دانم که آیا می توانم از این راه خارج شوم.”

تایخوان واکر
تایخوان واکر
گتی ایماژ

به گفته روژاس ، دومینیک اسمیت روز دوشنبه “به طور بالقوه” به متس می پیوندد. این میدان روز جمعه در لیست دوئل قرار گرفت.


تراویس بلانکنهورن برای Triple-A Syracuse انتخاب شد و فهرست متس را به 28 بازیکن در روز پس از دوبل برگرداند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *