پیش ثبت نام کاروان پیاده اربعین دانشگاه علامه طباطبایی آغاز شد


به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، تعطیلی دو ساله به دلیل نزدیک شدن به ایام محرم و صفر و اربعین به شهادت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و پیشاپیش شب اربعین، حرکت را آغاز کرد. از دانشجویان و علامه طباطبایی هیئتی از یاران عاشورایی دانشگاه جهت ثبت نام از کلیه دانشجویان علاقمند به زیارت پیاده روی اربعین دعوت به عمل می آید.
شرایط پیش ثبت نام متقاضیان اربعین حسینی 1401:
– در این مرحله فقط پیش ثبت نام انجام می شود و ثبت نام نهایی نیست.
– متقاضیان هیچگونه تعهدی نسبت به جمع آوری دانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی (ره) در پیش ثبت نام نخواهند داشت و پس از آن جهت ثبت نام نهایی به اطلاع خواهند رسید.
– چنانچه محدودیتی برای زیارت اربعین از سوی دولت عراق در نظر گرفته شود، نحوه دقیق ثبت نام متقاضیان از بین افرادی که قبلا ثبت نام کرده اند، مشخص و اعلام خواهد شد.
– کسانی که قصد حضور با کاروان دانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی را دارند، باید به صورت انفرادی (به عنوان سرپرست گروه) در مرحله پیش ثبت نام سامانه سماح ثبت نام کنند.
– با توجه به اینکه نکات و موارد مهم از طریق شماره تلفن همراه ثبت شده در سامانه اطلاع رسانی خواهد شد لذا در وارد نمودن شماره تلفن همراه دقت فرمایید.
– تاریخ انقضای پاسپورت را با فرمت میلادی وارد کنید.
– بر اساس مصوبه ستاد اربعین حسینی، یکی از شروط افتخار، تزریق حداقل دو نوبت واکسن کرونا است و در صورتی که شش ماه از تزریق آخرین نوبت گذشته باشد، متقاضیان باید دوز یادآوری دریافت کنند. بودن. در زمان ثبت نام نهایی با وزارت بهداشت مشورت خواهد شد و بدیهی است متقاضیانی که شرایط واکسیناسیون اعلام شده را نداشته باشند از ثبت نام نهایی منع خواهند شد.
– داشتن گذرنامه با حداقل اعتبار 6 ماه از تاریخ اعزام، در صورت نیاز باید گذرنامه جدید اخذ شود.

آخرین مهلت پیش ثبت نام: 10 مرداد
زمان سفر: 17 تا 25 سپتامبر 1401
لینک پیش ثبت نام: https://survey.porsline.ir/s/9BymL9O0
متقاضیان شرکت در این کاروان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به کانال تلگرامی اربعین اتو مراجعه کنند.
انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.