پیش نمایش دور چهارم مقدماتی جام حذفی

پیش نمایش دور چهارم مقدماتی جام حذفی


چهارمین دور مقدماتی جام حذفی این آخر هفته آغاز می شود ، زیرا باشگاه های سراسر کشور به دنبال تحقق رویاهای خود و رسیدن به دور اول هستند.

سه نماینده از جنوب غربی لندن در میان کسانی خواهند بود که برای دور نگه داشتن باشگاه های EFL در دور بعد با این کلاه مبارزه می کنند.

هر سه مسابقه ساعت 15 روز شنبه 16 اکتبر آغاز می شود.

Ipsfleet United vs Hampton and Richmond

بیورز به کنت سفر می کند تا در قالب Ebbsfleet United با حریفی از گروه خود روبرو شود.

Ebbsfleet با چهار برد متوالی وارد بازی شد ، اما همپتون مطمئن است که در ابتدای این فصل با نتیجه 3 بر 0 Ebbsfleet را در Cleo Saul Beveree شکست خواهد داد.

همپتون و ریچموند که قبلاً در دورهای قبلی با Walton Casuals و Wimborne همکاری کرده بودند ، امیدوارند موفقیت های سال گذشته را در رسیدن به دور اول جام حذفی تکرار کنند.

بیورز قبلاً در دو فصل از سه فصل گذشته به دور اول جام حذفی رسیده است ، زیرا در هر دو مورد مقابل اولدهام اتلتیک شکست خورده بود.

Corinthian-Casuals vs St Albans City

Corinthian-Casuals با یک آزمایش کمی دشوارتر روبرو است زیرا میزبان حریفی در سطح بالاتر در سنت آلبانس سیتی است.

Casuals از 20 شروع نشسته به دنبال آرامش از شروع کند فصل خود هستندNS در لیگ برتر Isthmian ، تنها با دو قهرمانی در لیگ.

جام حذفی در این فصل بسیار شادتر بود ، زیرا سه دور را پشت سر گذاشته است و در هر سه دور نیاز به بازیهای مجدد دارد ، با پیروزی بر وورتینگ ، چرمهد ، وینگیت و فینچلی.

هر سه این تیم ها در لیگ خود بازی می کنند ، با این حال ، برای صعود به دور اول ، آنها باید سنت آلبانس سیتی را که در حال حاضر در مرحله پلی آف لیگ ملی جنوب قرار دارد ، شکست دهند.

Corinthian تنها دو بار از زمان ادغام Corinthian و The Casuals در 1939 ، اولین دور را اجرا کرده است که در 1965-1966 و 1983-84 انجام شد.

باشگاه ورزشی بیدفونته مقابل کیدرمینستر هاریرز

بزرگترین شگفتی در این مرحله از مسابقات از جنوب غربی لندن ، باشگاه اتلتیک بیدفونته است که مسابقات لیگ را در رده هشتم فوتبال انگلیس انجام می دهد.

بازی های جام حذفی که در ماه اوت در دور مقدماتی مقابل هیرن بی آغاز شد ، آنها را به آستانه دور اول و تساوی احتمالی با تیم هایی مانند ساندرلند و شفیلد چهارشنبه رساند.

طول دوره جام حذفی به این معنی است که آنها تا کنون تنها 4 بازی لیگ در این فصل در لیگ Isthmus در بخش مرکزی جنوبی انجام داده اند ، جایی که آنها در حال حاضر 12 هستند.NS با هفت امتیاز

آنها در حال حاضر امسال با حریفان لیگ برتر برخورد کرده اند ، زیرا در دور آخر دالویچ هملت را ناک اوت کردند ، اما کیدرمینستر هاریرز لیگ ملی شمال بین آنها و دور اول مناسب ایستاده است.

Bedfont در حال حاضر بهترین دور خود در جام را پشت سر می گذارد ، زیرا برای اولین بار در تاریخ 19 ساله خود به مرحله چهارم پلی آف رسیده است.

اعتبار تصویر ویژه: دیو گان ، فلیکر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *