چای اپرا: اسرار چای لاغری اپرا وینفری

چای اپرا در مورد چه چیزی صحبت می کند؟ دکتر پریکون در یک برنامه اپرا گفت که اگر آن را به جای قهوه بنوشید ، “این تضمین می کند که در 6 هفته 10 کیلو وزن کم می کنید.” پس چرا یک پزشک محترم چنین ادعاهایی را در مورد چای مطرح می کند؟

پاسخ ساده است. چای اپرا برای کاهش وزن Wulong / Oolong است. هر دو نام دقیقاً یک معنی دارند. این چای از کوههای Wuyi در فوجیان چین گرفته شده است ، یکی از تنها نقاط جهان که دارای دما ، رطوبت و توپولوژی دقیق برای رشد چای است.

بنابراین چه چیزی باعث می شود Wulong-Oolong در کاهش وزن موثر باشد؟ سرشار از کاتچین است. اینها ترکیبات گیاهی پلی فنولیک هستند که دارای خواص آنتی اکسیدانی هستند. آنها متعلق به خانواده فلاونوئیدها هستند که به طور گسترده ای برای مزایای سلامتی آنها ثبت شده است.

محققان دانشکده پزشکی دانشگاه تیکیو دریافتند که کاتچین چای اولانگ بدون کاهش تأثیر جذب ویتامین های محلول در چربی به کاهش چربی شکمی کمک می کند.

دیگر اخبار علمی شامل توانایی آن در جلوگیری از تبدیل بدن به چربی های غذایی به چربی های بدن است. محققان دانشکده پزشکی Ehime با دادن چای اولانگ به افراد ، جذب چربی در بدن را کاهش داده و میزان چربی سوزی را افزایش دادند.

بنابراین چگونه می توانید با چای اپرا وزن خود را کاهش دهید؟ اگر طرفدار چای نیستید ، با هر وعده غذا یک فنجان بنوشید یا آن را به شکل کپسول مصرف کنید. البته ، شما باید نوشیدن Wulong-Oolong را با یک رژیم غذایی سالم و ورزش متوسط ​​ترکیب کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید. اگر در هنگام نوشیدن چای و ورزش نکردن از رژیم غذایی با کربوهیدرات بالا و چربی بالا استفاده کنید ، وزن شما ثابت می ماند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *