چرا برخی از کارکنان مراقبت های بهداشتی با وجود آموزش پزشکی از دریافت واکسن تمایلی ندارند

چرا برخی از کارکنان مراقبت های بهداشتی با وجود آموزش پزشکی از دریافت واکسن تمایلی ندارند


آرلین مرتنز بدترین بیماری همه گیر COVID را به عنوان تکنسین مراقبت از بیمار در بیمارستان Kingsbrook در فلتبوش تجربه کرده است. در جریان اولین موج بروکلین ، او بیمار را پس از تلاش بیمار برای جذب اکسیژن به ریه های آسیب دیده اش ، قبل از خاکستری شدن و مرگ می بیند. او نمی توانست چیزی بیشتر از گرفتن دست آنها انجام دهد و امیدوار بود که آخرین لحظات آنها کمتر احساس تنهایی کند.

اما هنگامی که زمان دریافت واکسن COVID-19 فرا رسید ، دارویی که رهبران وعده داده بودند سرانجام درد همه گیری را از بین می برد ، او کنار رفت.

“این بدن من است ، این ساختار من است و هیچکس [has] او گفت: “حق مجبور کردن من به انجام کاری که نمی خواهم انجام دهم.”

فرکانس قوی آن نمادی از یک روند کوچک اما مهم در بین کارکنان مراقبت های بهداشتی است. حتی قبل از ظهور COVID -19 ، میزان واکسیناسیون متفاوتی در واکسیناسیون سالانه آنفولانزا مشاهده شد – پزشکان بیشترین پوشش را داشتند و پس از آنها پرستاران قرار داشتند. بر اساس داده های مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ، دستیاران پرستار و پیراپزشکان واکسیناسیون آنفولانزا را در حدود یک چهارم میزان پزشکان و پرستاران انجام می دهند.

واکسن های COVID-19 این فرکانس را به جریان اصلی سوق داده است. از آنجا که دستورات واکسن در صنعت به یک امکان تبدیل شده است و اکنون به واقعیت تبدیل شده است ، اعتراضات مکرری در میان کارکنان مراقبت های بهداشتی وجود داشته است. قبل از ایالت نیویورک ، بیش از یک نفر از هر پنج کارمند بیمارستان واکسینه نشده بودند و میزان فراوانی در بین کارکنان خانه سالمندان بیشتر بود.

مخالفت شدید برخی از کارکنان مراقبت های بهداشتی این سوال را ایجاد کرده است که چرا افرادی که در حرفه های علمی هستند و مخرب ترین اثرات همه گیری را مشاهده کرده اند ، از درمان اجتناب می کنند. کارشناسان بهداشت طیف وسیعی از عوامل را ذکر می کنند ، مانند حذف متخصصان مراقبت های بهداشتی سطح پایین از فرایند تصمیم گیری برای نیازهای محل کار.

سایر عوامل عمده عبارتند از: انتشار اطلاعات غلط در مورد واکسن ها و نیاز به به روز رسانی برنامه های درسی پزشکی – به ویژه در پرستاری – برای مقابله با اطلاعات غلط. در بهار امسال ، انجمن کالج های پرستاری آمریکا صدور کمک های 100،000 دلاری را که توسط CDC تأمین می شود ، برای افزایش منابع آموزش واکسن برای دانشجویان و ارائه دهندگان ، آغاز کرد.

پلما مارکوس ، پرستار انکولوژی در کلینیک شیمی درمانی و استاد پرستاری در کالج هانتر ، می گوید: “پرستاران در معرض همان اطلاعات غلطی قرار می گیرند که متخصصان غیر پزشکی انجام می دهند.”

همین امر در مورد سایر متخصصان مراقبت های بهداشتی مانند Meertens صادق است. مرتنز گفت که او نگران سرعت توسعه واکسن است ، اگرچه این عکسها بیش از یک دهه تحقیق را شامل می شود. او گفت که فیلم هایی را در واتس اپ منتشر کرده است که ادعا می شود عوارض جانبی واکسن های COVID-19 را نشان می دهد. ویدئوهای دیگر که برای او ارسال شده بود مربوط به سخنرانان جنبش ضد واکسن بود که معلوم است اطلاعات غلطی را حتی قبل از همه گیری منتشر می کند.

هشت ماه بعد ، او هنوز در حال تحمل بود که ایالت در اواسط آگوست اعلام کرد که کارکنان مراقبت های بهداشتی مانند او موظف به دریافت واکسن ها هستند. او علی رغم دوزهایی که در بین صدها میلیون دریافت کننده نشان می داد که داروها بی خطر و مثر هستند ، عصبانی شد.

مرتنس می گوید: “من از این واقعیت که آنها ما را مجبور می کنند کاری را که نمی خواهیم انجام دهیم ، متنفرم.”

واکسن ها بدیهی تلقی شده اند زیرا می دانیم که کار می کنند. ما می دانستیم که آنها زندگی را نجات دادند.

بلیما مارکوس ، پرستار انکولوژی ، کالج هانتر

مارکوس مدتهاست تلاش می کند تا به چنین بلاتکلیفی بپردازد و آشکارا تبلیغات ضد واکسن را آشکار کند ، همانطور که در شیوع بیماری سرخک در سال 2019 هنگامی رخ داد که اطلاعات غلط جوامع یهودی ارتدوکس را در شهر نیویورک و شهرستان راکلند فرا گرفت. بیماری همه گیر اخیر کار او را افزایش داده است و او بیشتر اوقات فراغت خود را صرف مقابله با اطلاعات غلط در مورد واکسن های COVID-19 که در بین پرستاران همکارش در فیس بوک منتشر می شود ، کرده است.

مارکوس در بیمارستان ها و کلینیک هایی که در شبکه حرفه ای خود کار می کرد ، الگوهای روایی تردید واکسن را در زمینه های حرفه ای و سیاسی مشاهده کرد. در بهار امسال ، گروه سیاست سلامت KFF روند مشابهی را در مورد کارکنان مراقبت های بهداشتی در خط مقدم ثبت کرد: اعتماد واکسن در میان دموکرات ها بیشتر بود. کسانی که دارای مدارک بالاتر هستند. و کسانی که سفیدپوست یا اصالت اسپانیایی دارند. بر اساس مطالعه ای که تقریباً در همان زمان در مجله Health Community منتشر شد ، شایع ترین نگرانی کارکنان مراقبت های بهداشتی در مورد واکسن هایی که درباره ایمنی ، اثربخشی و عوارض جانبی احتمالی واکسن های COVID-19 تردید دارند.

این انشعابات در طول تابستان ادامه یافت ، حتی در صورتی که نوع دلتا موج دیگری از موارد و بستری شدن را ایجاد کرد. یک نظرسنجی ملی از کارکنان مراقبت های بهداشتی ، که در ماه اوت توسط پروژه ایالت COVID منتشر شد ، نشان داد که میزان واکسیناسیون در میان پردرآمدترین و تحصیلکرده ترین کارکنان مراقبت های بهداشتی بیشتر است. همچنین باعث ایجاد شکاف بین پرسنل پزشکی که به عنوان دموکرات شناخته شده بودند شد – میزان واکسیناسیون برای این گروه بیش از 80 درصد بود. کارکنان مراقبت های بهداشتی جمهوری خواه نرخ کمتر از 70 درصد را گزارش کردند. به طور جداگانه ، KFF نتایج مشابهی را برای عموم مردم ارائه کرد.

مارکوس گفت که نگران است که تحصیلات پرستاری در کالج به روز نشده باشد تا منعکس کننده این جریان تردید واکسن باشد. هنگامی که او دانشجوی پرستاری اولیه بین سال های 2008 تا 2010 بود ، استادانش در موضوعاتی مانند واکسینولوژی یا اپیدمیولوژی وارد مطالعه نشدند و نحوه بازجویی از مطالعات علمی را آموزش نمی دادند. این کلاسها حتی به کلاسهای کارشناسی ارشد و دکترا هم نرسید.

نابرابری های قدرت که در این نهادها می بینیم ، مسائل بی اعتمادی را تشدید می کند.

دکتر یاسمین تراورز ، استادیار ، کالج پرستاری روری مایرز در دانشگاه نیویورک

واکسن ها بدیهی تلقی می شدند زیرا می دانستیم آنها کار می کنند. ما می دانستیم که آنها زندگی را نجات دادند. این به سادگی تایلنول بود. او گفت: “من نیازی به درسی در مورد چرایی کارکردن تایلنول ندارم.” مردم اطلاعات بیشتری می خواهند و به نوعی ، البته ، از آن برخوردارند ، اما این بدان معناست که آموزش باید برای این ارائه دهندگان تغییر کند. “

دکتر یاسمین تراورس ، استادیار دانشکده پرستاری دانشگاه روری مایرز ، علاوه بر تغییر برنامه درسی و انجام بهتر کار در جهت افشای اطلاعات غلط ، گفت که کارکنان پشتیبانی – مانند دستیاران پرستاری و تکنسین های مراقبت از بیمار – باید در اجرای آینده مشارکت بیشتری داشته باشند. بهداشت عمومی. او مثال “داشتن سفیران پرستاری پرستار” را ارائه کرد که مدیران بیمارستان می توانند به طور مرتب با آنها مشورت کنند تا نگرانی های کارکنان را زود تشخیص دهند و ایده هایی در مورد نحوه رسیدگی به آنها ارائه دهند.

تراورس گفت: “تفاوت های قدرت که ما در این نهادها می بینیم ، مسائل بی اعتمادی را که بین این گروه ها مشاهده کردیم تشدید می کند.” آنها باید در تیم تصمیم گیرنده باشند. “

همانطور که نیویورک و کشور به سمت پاییز حرکت می کنند و با موج بالقوه دیگری روبرو می شوند ، دستورالعمل ها اولین انتخاب برای بهبود نرخ واکسیناسیون در بین کارکنان مراقبت های بهداشتی است. داده های اولیه نشان می دهد که الزامات نیویورک برای اکثر کارکنان مراقبت های بهداشتی تأثیر افزایش نرخ ایمن سازی را دارد. هفته گذشته پس از اجرایی شدن دستور ، حدود 90 درصد از کارگران بیمارستان ها و خانه های سالمندان به طور کامل واکسینه شدند ، در حالی که حدود 75 درصد یک ماه و نیم قبل زمانی که این قانون اعلام شد ، افزایش یافته است.

Meertens ، که اکنون در بیمارستان بروکدیل کار می کند ، تا آخرین لحظه تحمل کرد. او که نمی تواند شغل خود را از دست بدهد ، اولین دوز واکسن COVID-19 خود را در 27 سپتامبر ، همان روزی که دستور کار آغاز شد ، دریافت کرد. اما او از این موضوع خوشحال نبود.

او گفت: “ما سال گذشته قهرمان شدیم و امسال ، ما هیچ چیز نیستیم.” آنها به تصمیم ما احترام نمی گذارند. “

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *