چرا در آرایه های خورشیدی از اقتصاد و آب و هوا حمایت می کند

چرا در آرایه های خورشیدی از اقتصاد و آب و هوا حمایت می کند


خبر – ایتاکا ، نیویورک – با ظهور تاسیسات خورشیدی به اندازه صنعتی در ایالت های نیویورک و نیوانگلند ، ساکنان از از دست دادن زمین های کشاورزی می ترسند. یک راه حل ساده: گوسفند.

تاد اشمیت ، دانشیار دانشگاه کرنل ، با همکاری کشاورزان ، شرکت های خورشیدی و انجمن تجاری چرخه خورشیدی آمریکا ، یک گروه تجاری غیر انتفاعی که شرکت های خورشیدی را با دامداران متصل می کند ، کار می کند تا مزایای اقتصادی یک تعاونی تجاری یا سازمان متعلق به تولیدکنندگان را بررسی کند. که می تواند هماهنگی و تدارکات را برای کشاورزانی که تحت آرایه های خورشیدی می چرند ، فراهم کند.

اشمیت گفت: “این ایده مکمل اهداف کاهش مصرف سوخت های فسیلی در ایالت نیویورک و سراسر شمال شرقی است.” “به معنای واقعی کلمه هزاران هکتار تحت تولید جدید خورشیدی وجود دارد و من فکر می کنم افزایش تولید انرژی های تجدیدپذیر بسیار عالی است ، اما اگر ما تولید انرژی های تجدیدپذیر را ترویج کنیم و سپس ، چون نیاز به کنترل پوشش گیاهی داریم ، کمی بیرون می آید. در آنجا با ماشین های چمن زنی که از سوخت های فسیلی استفاده می کنند یا آنها را با حشره کش هایی که گیاهان را می کشند اسپری می کنید. “

Lexi Henn ، کشاورز در Finger Lakes و مدیر اجرایی انجمن چراگاه های خورشیدی آمریکا ، این را به عنوان یک مزیت برای دامداران می داند ، اما بخشی از این چالش هماهنگی چند شرکت خورشیدی چند ملیتی و بسیاری از کشاورزان کوچک است.

اشمیت فکر می کند این مشکل با کمک به کشاورزان برای ایجاد یک تعاونی تجاری متعلق به تولیدکننده که بتواند در مورد قراردادها مذاکره کرده و تجهیزات حمل و نقل را به اشتراک بگذارد ، حل می شود. این پروژه علاوه بر چرای دام ، مزایای بالقوه کشاورزان را که به طور جمعی گوشت گوسفند تولید و به بازار عرضه می کنند ، از جمله اشتراک تجهیزات پردازش و ایجاد یک نام تجاری با ارزش افزوده در بازار “گوسفندان تولید شده در مجموعه های خورشیدی” ، بررسی خواهد کرد.

بیش از نیمی از گوشت گوسفند و گوسفند مصرفی در ایالات متحده از نیوزلند و استرالیا وارد می شود ، بنابراین فراهم آوردن فرصت های بیشتر در بازار برای دامداران محلی به نفع اقتصاد نیویورک و نیوانگلند بوده و میزان انتشار کربن محصولات گوسفندی مصرفی را کاهش می دهد. اینجا.

در حالی که پروژه اشمیت ، 500000 دلار ، سه ساله-که به همان اندازه توسط کرنل و وزارت کشاورزی ایالات متحده تأمین می شود-بر ایالت های نیویورک ، پنسیلوانیا و نیوانگلند متمرکز است ، وی امیدوار است درس های آموخته شده از این پروژه برای پرورش دهندگان گوسفند در سراسر جهان مفید باشد. ایالات متحده. به

اشمیت می گوید: “دستیابی به اجماع بین گروه های مختلف کشاورزان در مورد نیازها و اهداف آنها برای اقدامات جمعی ، اولین گام در جهت توسعه تعاونی جدید است که بدون آن شرکت نمی تواند به جلو حرکت کند.” “من به عنوان یک اقتصاددان معتقدم که یک فرصت واقعی برای گسترش صنعت و فرصتی برای آوردن کشاورزان جدید به کشاورزی مولد وجود دارد.”

برای اطلاعات بیشتر ، این داستان Cornell Chronicle را تماشا کنیدبه

دانشگاه کرنل استودیوهای تلویزیونی و صوتی اختصاص داده است که برای مصاحبه با رسانه هایی که از HD کامل ، ISDN و بسترهای تحت وب پشتیبانی می کنند در دسترس است.

-30-دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *