چرا فعالیت قلبی Crush شایسته است!

به دنبال کاهش چربی، کاهش وزن و تقویت بدن خود هستید؟ آیا سفر به باشگاه چیزی جز یک ساعت یکنواخت و کسل کننده در بخش کاردیو نیست؟

سپس، من یک تمرین عالی برای شما دارم.

این یک تمرین است که به شما کمک می کند تا یکنواختی تعریق آن را روی تردمیل بشکنید. این تمرین با شدت بالا شما را در کمترین زمان عرق می کند. آنقدر شما را بالا می برد که حتی زمانی که پاهایتان درد می کند متوقف نخواهید شد. شما فقط نمی توانید به اندازه کافی از این تمرین استفاده کنید.

این تمرین با شارژ فوق العاده Crush Cardio است که توسط Crush Fitness India به مردم دهلی معرفی شده است. به قول خودشان “تناسب اندام یک مهمانی رقص است”. و به من اعتماد کنید، این مهمانی است که واقعاً می خواهید در آن شرکت کنید!

این شرکت با ایده سرگرم کردن تناسب اندام به وجود آمد و توانسته است این کار را انجام دهد. مربیان علاقه مندان به تناسب اندام، رقصندگان آموزش دیده و تعقیب کنندگان رویا هستند. آنها به پایتخت آمده اند با این امید که آن را به مکانی مناسب تر تبدیل کنند. رقص سلاح اصلی آنهاست و به شما می آموزند که چگونه از آن برای شکست دادن دشمن و رسیدن به هدف خود استفاده کنید.

Crush Cardio یک تمرین با قدرت بالا است. به شدت تمام تمرینات کاهش وزن که در یک تمرین 60 دقیقه ای له شده و فشرده شده اند فکر کنید. با برنامه های تمرینی موجود برای افرادی با انواع اهداف تناسب اندام (کاهش وزن، رشد عضلانی، افزایش استقامت ورزشی)، آنها ثابت می کنند که برای بسیاری یک راه حل قابل اعتماد برای تناسب اندام هستند. همچنین ثابت شده است که یک تمرین عضله سازی خوب است. تمام بدن شما را به حرکت در می آورد، و هر ماهیچه را به گونه ای کار می کند که موزیک رقص ضربتی و مشتی پمپاژ می کند. به عنوان یک تمرین کامل بدن، یک راه حل کامل تناسب اندام با رویکردی پویا است. اگر دویدن روی تردمیل دیگر برای شما هیجان‌انگیز نیست، پس این تمرین غوغایی و غوغایی اوضاع را برای شما به خوبی تکان می‌دهد. بهترین بخش این است که هر تمرین تجربه متفاوتی خواهد داشت.

اگر برای این ترن هوایی، این جشن غرق در عرق آماده هستید، در آن ثبت نام کنید. دهلی نشینان در حال رقصیدن برای تناسب اندام در برخی از ممتازترین استودیوهای شهر هستند.

با برخی از بهترین باشگاه های بدنسازی در سراسر شهر با این مربیان آن را برقصید. اسلات‌های Crush Cardio را در باشگاه‌ها و استودیوهای معروف مانند Olympia Gym، iFitness، Elemention، Studio 60، Hype Gym، Metabolix و بسیاری دیگر پیدا خواهید کرد.

تناسب اندام اکنون سرگرم کننده است!

رژیم لاغری سریع