GEN Biotech Journal Cover Image

چرا ما GEN Biotechnology را راه اندازی می کنیم


در سال 1981 ، اخبار مهندسی ژنتیک و بیوتکنولوژی این روزنامه به عنوان روزنامه استاندارد صنعت نوپای بیوتکنولوژی راه اندازی شد. پست ها می آیند و می روند اما GEN در 40 سال گذشته در مسیر خود قرار داشته است و پوشش قابل اعتماد اخبار ، روندهای تحقیقاتی و فناوری های پیشران این حوزه را ارائه می دهد. در طول آن زمان، GENشرکت مادر (Mary Ann Liebert Inc.) یک سازمان انتشاراتی مستقل ایجاد کرده است ، که از ابتدا شروع به کار کرد ژن درمانی انسانکه در سال 1990 در آستانه دوران ژن درمانی راه اندازی شد. نمونه کارها در طول سالها رشد کرده است ، از جمله در مجلات تخصصی مانند مهندسی بافت و PHAGE ، عناوین چند رشته ای مانند مجله CRISPR، علاوه بر بسیاری از عناوین پزشکی موفق ، و برخی اقدامات اخیر در زمینه فناوری اطلاعات (داده های بزرگ ، ربات های نرم) و حتی بیشتر (فضای جدید)

در بیشتر موارد ، این دو بال شرکت به طور مستقل کار می کردند. ژنرال از مجله ای به نام نشأت می گیرد بیوتکنولوژی صنعتی در سال 2005 ، که به منظور ارائه “نگاهی عمیق به توانایی ما در اعمال فرآیندهای بیولوژیکی و موجودات زنده در طیف وسیعی از چالش های صنعتی و زیست محیطی” ایجاد شد. با این حال ، ما سعی نکرده ایم یک مجله چند رشته ای واقعاً سطح بالا راه اندازی کنیم که بر روی تحقیقات با نظر همکار کار می کند. GEN این امر – و برای صنعت بیوتکنولوژی – بسیار سخت بوده است.

تا حالا!

صنعت بیوتکنولوژی در حال رونق است ، با تعداد بی سابقه ای داروهای جدید که مورد تأیید قرار گرفته اند ، شرکت ها در معرض دید عموم قرار گرفته اند ، متخصصان به سمت بیوتکنولوژی رفته اند ، بودجه گسترده ای افزایش یافته و فناوری های بیشماری باعث پیشرفت و نوآوری بیشتر در این صنعت شده است. پر کردن شکاف بین دانشگاهیان و صنعت به یک ضرورت تبدیل شده است تا این فناوری ها را به طور کامل برای کاربردهای درمانی و محیطی خود توسعه دهیم.

راه اندازی در اوایل سال 2022 ، GEN این کتاب حول محور عنوان جدید داوری به نام “حول محور” می چرخد بیوتکنولوژی GENبه هدف در اینجا چیزی کمتر از انتشار تحقیقات پیشگامانه در همه جنبه های بیوتکنولوژی نیست – از agbiotech ، کشف دارو و ژن درمانی گرفته تا یادگیری ماشین ، زیست شناسی مصنوعی و بیماری های عفونی. علاوه بر این ، ما مجموعه ای از مقدمه – تفسیر ، مقاله های نظری ، ویژگی های خبری – را منتشر خواهیم کرد تا تحقیقات اصلی را در دید وسیع تری قرار دهیم. این شامل داستانهای منتخب از GEN Edge ، کانال برتر اخیراً راه اندازی شده ما می شود.

ما یک هیئت مشورتی تحریریه برجسته تشکیل می دهیم و یک دانشمند پویا و فعال را به عنوان سردبیر اصلی برای هدایت این فرایند استخدام می کنیم. بیوتکنولوژی GEN این اولین مجله بیوتکنولوژی خواهد بود که توسط هیئت مشورتی سردبیری برجسته و متنوع از دانشمندان فعال تشکیل و هدایت می شود.

ما در موقعیتی خوشحال هستیم که این تلاش را در دیوارهای مجازی مری آن لیپرت هدایت کنیم. یکی از ما (KD) دارای سابقه اثبات شده در راه اندازی مجلات برجسته ، به ویژه ژنتیک طبیعی– اولین عنوان تصادفی در یک پرونده طبیعت معتدل حق رای دادن ، در سال 1992 راه اندازی شد. او بعداً راه اندازی چندین عنوان دیگر از جمله سلول های سرطانی در دوران تصدی خود در سلول پرس و ACS Central Science، اولین مجله دسترسی آزاد منتشر شده توسط انجمن شیمی آمریکا. در سال 2018 ، او رهبری پرتاب را بر عهده داشت مجله CRISPRسال گذشته ، او کتابی درباره انقلاب ویرایش ژنتیک منتشر کرد به نام رهایی بشریت (کتابهای پگاسوس).

The Other (FL) تازه کار خود را در زمینه انتشارات علمی و ارتباطات آغاز می کند. او اخیراً دکترای بیوشیمی از UCLA در رشته زیست شناسی محاسباتی و ایمونولوژی دریافت کرده است. علاقه او به ارتباطات علمی زمانی آغاز شد که او برنده جایزه انتخاب مردم در Grad Slam Gala UCLA در سال 2019 شد. از آن زمان ، او به سرعت یک شبکه چشمگیر در پلت فرم شخصی خود در توییتر ایجاد کرد. (xiaofei_lin) او در پروژه هایی با رسانه های علمی از جمله همکاری داشته است اخبار شیمی و مهندسیو بیوتکنولوژی، و در محدوده آموزش عالیبه در سال 2020 ، مجموعه ویدیویی و پادکست شروع شد ، درجه چت توسط PhD Balance ، برای نشان دادن داستانهای انسانی دانشگاهیان فعلی و گذشته برای ارائه مشاوره عملی در مورد طیف وسیعی از مسائل برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی.

بیوتکنولوژی GEN آماده شدن برای راه اندازی سریع در 2022. سایت برنامه باز است و ما به طور فعال از نسخه های خطی تحقیقاتی در همه جنبه های بیوتکنولوژی استقبال می کنیم. نویسندگان علاقه مند می توانند از قبل با ما تماس بگیرند (ویرایشگر [at] genbiotechjournal.com) برای بحث در مورد اینکه آیا مجله محل مناسبی برای کار آنها است یا خیر. بررسی همکاران سریع ، دقیق ، مودب و سازنده خواهد بود. ما با نویسندگان خود برای مراقبت از مقالات خود از طریق فرایند بازبینی و (در صورت پذیرش) برای چاپ همکاری خواهیم کرد.

ما امیدواریم که دانشمندان صنعت و دانشگاه در سراسر جهان از اعتبار و آشکار شدن آن نشریه در آن لذت ببرند بیوتکنولوژی GEN، با دسترسی به 170 کشور در سراسر جهان و مشاهده محققان در هر جنبه ای از جامعه بیوتکنولوژی. این در اوایل سال 2022 با انتشار نسخه شروع می شود. نویسندگانی که مقاله های تحقیقی خود را طی چند هفته آینده ارسال می کنند ، بیشترین شانس را خواهند داشت که آثار خود را در شماره افتتاحیه منتشر شده مشاهده کنند.

ما مشتاق هستیم که پنجمین دهه را جشن بگیریم GENپوشش بی نظیر عرصه بیوتکنولوژی با این مجله جدید هیجان انگیز با عنوان معروف ‘GEN‘ لوگو.دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *