چرا متس فرانسیسکو لیندور ، خاویر بائز را در کاپوت راه نداد


فرانسیسکو لیندور قهرمان متس در پیروزی 11 بر 9 خود در بازی اول باز دوشنبه شنبه مقابل ملی پوشان بود و خاویر بائز نیز در کار تهاجمی نقش داشت. به گفته لوئیس روخاس ، سرپرست بازی ، این دو در شکست 4-3 از تمرین خارج ماندند ، وی گفت که در مورد مصدومیت خود محتاط است.

روخاس در بین بازیها گفت: “پسران زیاد بازی کردند و فقط 9 بازی را انجام دادند و ما باید مراقب باشیم.” “روز تعطیل بعدی ما هنوز در افق نیست. ما باید مطمئن شویم که بچه ها تازه هستند و می توانند فردا برگردند و بازی کنند.”

تا آخرین تلاش در بالای کاپ هفتم ، زمانی که متس هنوز 4-3 بود ، زمانی که لیندور و بائز ضربه زدند ، انجام نشد. به جای لوئیس گیورم ، لیندور روی زمین آمد ، در حالی که بایز از پارچه شروع بازی تایلور مگیل بیرون آمد.

تیم متس علاوه بر از دست دادن براندون نیمو به دلیل مصدومیت از ناحیه همسترینگ در دومین بازی اول ، برای بازی چهار ضربه ای در بازی دوم مبارزه کرد.

فرانسیسکو لیندور و خاویر بائز پس از پیروزی متس در اولین بازی مقابل ملی پوشان جشن گرفتند ، اما در شکست دوم در بازی دوم شروع نکردند.
فرانسیسکو لیندور و خاویر بائز پس از پیروزی متس در اولین بازی مقابل ملی پوشان جشن گرفتند ، اما در شکست دوم در بازی دوم شروع نکردند.
گتی ایماژ

روهاس گفت: “سخت است ، شما در هر بازی آنها را می خواهید.” “این سرصفحه و تمام نوشته هایی را که در آن اولین مورد بازی کردیم وارد کنید [game]، یک فرصت خوب وجود داشت که ما قصد داشتیم پسران را وادار کنیم تا هر دو بازی را انجام دهند. اما شما نمی خواهید چنین اتفاقاتی برای نیمو بیفتد. “

لیندور متس را از شرمساری برد 9 بر صفر در بازی افتتاحیه با بازی دو بر دو در بازیهای اضافی نجات داد تا برد برد آمازین به هفت بازی افزایش یابد.

لیندور با دو ضربه و دو RBI در روز قبل ، نهمین راند را پشت سر گذاشت ، لیندور یک سینکر 93.7 مایل بر ساعت از کایل فینگان ، کوزه گر ملی پوشان ، در دومین عرشه Nationals Park پرتاب کرد تا سرانجام برنده بازی اول شود. آلبرت آلمورا جونیور که جایگزین نیمو در ترکیب بود ، پس از شروع ورود به عنوان دونده ارواح در رده دوم گلزنی کرد.

لیندور صبح شنبه را 3 بر 4 با دو دو و چهار دو کشیدن به پایان رساند ، از جمله قربانی شدن در مسیر هشدار در دومین دور چهار متوالی برای به ثمر رساندن 6-0 جاناتان ویلار. لیندور در بازی ششم ، هنگامی که ملی پوشان فاصله را به دو دور کاهش دادند ، خطای زمین را انجام داد.

“[It was a] لیندور پس از پیروزی در اولین بازی گفت: “طولانی ، اما بسیار بسیار ارزشمند.” بسیاری از بچه ها موفقیت های زیادی کسب کرده اند ، که همیشه آن را سرگرم کننده می کند. از اشتباه من که منجر به شروع شد کمی ناامید شدم [of the Nationals’ rally]به ابتدا من دفاع می کنم و از هیچ چیزی خوشم نیامد.

“خدا را شکر با گروهی از بچه ها که داریم ، آنها ما را برداشتند ، مرا انتخاب کردند و به ما شانس برنده شدن دادند.”

این یک هفته شدید برای لیندور بود ، که در ماه آوریل پس از معامله توسط سرخپوستان در ماه آوریل ، قرارداد تمدید 10 ساله و 341 میلیون دلاری را با متز امضا کرد. مکث 27 ساله اخیراً به همراه خاویر بائز به دلیل ژست “سرانگشت به پایین” که قصد کاوش برای طرفداران را داشت ، عذرخواهی کرد ، چیزی که صاحب استیو کوهن علناً آن را “غیرقابل قبول” محکوم کرده است.

لیندور ، چهار بار All-Star ، عملکرد بسیار پایینی در اولین فصل خود در Flushing دارد. در 98 بازی با متس ، او میانگین خالص 0.224 را زیر یک دور با درصد پایه 0.313 و 12 هومر ثبت کرد ، که فقط چهار مورد بیشتر از او در فصل کوتاه همه گیر 2020 با کلیولند بود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *