چرا ممکن است بخواهید به کارکنان خود عضویت در باشگاه بدنسازی ارائه دهید | تناسب اندام کندی


شرکت ها امتیازات مختلفی را به کارکنان خود ارائه می دهند ، اما چیزی که بیش از آنچه باید برجسته باشد ، عضویت در باشگاه بدنسازی تحت حمایت شرکت است. چندین دلیل خوب برای ارائه این پاداش و راه هایی برای کارکردن آن برای کسب و کار شما و کارکنان شما وجود دارد. انتخاب مرکز تناسب اندام مناسب برای برنامه سلامتی شرکتی در South Jersey مهم است و در Kennedy Fitness ، ما می توانیم به کار آن برای تیم شما کمک کنیم!

ترویج فرهنگ سلامت و تندرستی

ورزش منظم بخشی از فرهنگ کلی سلامت و تندرستی است که می تواند به کارکنان شما کمک کند تا بهره وری بیشتری داشته باشند و وفاداری شرکت را افزایش دهند. افرادی که به طور منظم ورزش می کنند به طور کلی شادتر هستند و این احساس کلی را در محل کار شما بهبود می بخشد. علاوه بر این ، تمرکز بر سلامتی به کسانی که با هم همکاری می کنند کمک می کند تا بر تمام ابتکارات سلامتی ، از جمله مواردی که محدودیت شیوع بیماری در محل کار را کنترل می کنند ، نظارت کنند.

بهبود روحیه کارکنان

اثبات این که شما به عنوان یک کارفرما به رفاه روحی و جسمی کارکنان خود اهمیت می دهید باعث می شود کارکنان احساس کنند که اهمیت دارند و وقتی مردم چنین احساسی دارند ، عملکرد آنها تمایل به بهبود دارد. علاوه بر این ، ممکن است متوجه شوید که کارگران “همراه ورزشگاه” می شوند ، که می تواند به افزایش همکاری و کار تیمی در دفتر کمک کند.

می تواند داروی پیشگیرانه باشد

ورزش منظم و تشویق کارکنان به حرکت نیز می تواند به جبران برخی از بیماری های مزمن بهداشتی که بسیاری از افراد دارای کار کم تحرک دارند مانند سردرد و کمردرد کمک کند. همچنین می تواند به تقویت سیستم ایمنی بدن و جلوگیری از بیماری کمک کند ، که به معنای از دست دادن زمان کمتر در محل کار است.

مقرون به صرفه است

اغلب ، یک برنامه سلامتی شرکتی که شامل عضویت در سالن بدنسازی می شود ، می تواند در زمان مالیات حذف شود و هزینه شرکت را جبران کند ، در حالی که به کارکنانی که ممکن است امکانات مالی ندارند اجازه دسترسی به کلاس های بدنسازی و تناسب اندام را بدهد. کارفرمایان می توانند از چند گزینه استفاده کنند ، یا هزینه عضویت به طور کامل ، ارائه تخفیف به کارکنان ، یا پرداخت بخشی از عضویت به شرطی که کارکنان به تعداد مشخصی از ساعت در هفته به ورزشگاه مراجعه کنند.

بعلاوه ، عضویت در باشگاه بدنسازی ممکن است حق بیمه شرکت را نیز کاهش دهد ، زیرا کارکنان سالم تر ویزیت پزشک کمتر و نسخه های کمتری دارند که این امر هزینه زیادی را برای شرکت های بیمه به دنبال دارد.

چرا ممکن است بخواهید به کارکنان خود عضویت در باشگاه بدنسازی ارائه دهید

بیایید شروع کنیم!

با تیم Kennedy Fitness تماس بگیرید یا وب سایت ما را مرور کنید تا ببینید چگونه می توانیم به شما در ایجاد یک برنامه سلامتی شرکت از جمله عضویت در باشگاه کمک کنیم. ما متعهد هستیم که به همه اعضای خود کمک کنیم تا به اهداف تناسب اندام خود برسند و از این هم جلوتر بروند!دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *