چربی سوزی سالم، دستور العمل های تقویت کننده بدن که طعم بسیار خوبی دارند

همه می دانند که نیاز به انتخاب مواد مغذی وجود دارد. این می تواند منجر به عمر طولانی تر، بیماری ها و مشکلات سلامتی بسیار کمتر و به طور کلی کیفیت بالای تمام فعالیت های روزانه شود. اما این واقعا در پس ذهن اکثر افراد است، اینکه عملاً همه خانم ها با برنامه غذایی خاص خود می خواهند به چه چیزی برسند؟ ما می خواهیم چربی را کاهش دهیم و کل بدن خود را تقویت کنیم.

مصرف سالم و ایجاد استراتژی تغذیه ای بهینه برای کاهش بیش از حد چربی چندان پیچیده نیست، اما نیاز به تلاش دارد. ساختار و ساختار دو مورد از اولین چیزهایی است که باید به هنگام ایجاد یک سبک زندگی سالم که عضلات شما را برای سوزاندن چربی آماده می کند، به آنها توجه کنید. در اینجا چند پیشنهاد موثر برای برنامه ریزی و آماده سازی سیستم برنامه غذایی سالم و عالی شما آورده شده است.

1. هر هفته یک لیست خرید تهیه کنید و به این چک لیست پایبند باشید.

2. برنامه ریزی کنید که می خواهید هر شب چه چیزی برای شام آماده کنید تا وقتی از سر کار به خانه می آیید بیرون نروید یا غذای آماده سفارش دهید و ممکن است برای آشپزی خیلی گرسنه باشید.

3. فقط یک بار در هفته همه خواربارفروشی های مربوطه خود را خریداری کنید، این به جلوگیری از سفرهای ناگهانی به فروشگاه کمک می کند که می تواند منجر به غذاهای کمتر سالم شود.

4. وعده های غذایی را آماده کنید و باقیمانده غذاها را برنامه ریزی کنید تا برای ناهار روز بعد با خود ببرید. این می‌تواند به هر کسی کمک کند از ماشین خودکار یا یک استراحت ناهار پرچرب با همکاران دور بماند.

5. لبه های بیرونی را در فروشگاه بخرید. این به شما کمک می کند میوه ها، سبزیجات، پروتئین بدون چربی، گوشت، ماهی و محصولات لبنی کم چرب را ذخیره کنید.

6. از راهروهای میانی خواربار فروشی که اتفاقاً پر از غلات، چیپس، کلوچه و نوشابه است، خودداری کنید.

وقتی صحبت از یک برنامه رژیم غذایی کاهش وزن در کلاس جهانی می شود، همه می خواهند روی زمان وعده های غذایی و میان وعده های خود نیز تمرکز کنند. شما باید هر 3 تا 4 ساعت یکبار رای دهید و روال روزانه شما باید واقعاً اینگونه باشد:

1. هر روز صبحانه بخورید

2. میان وعده وسط صبح

3. ناهار

4. میان وعده بعد از ظهر

5. وقت شام

6. میان وعده عصر

7. تغذیه بعد از تمرین (بسته به زمان تمرین سی دقیقه بعد از پایان جلسه تمرین)

به منظور کاهش چربی بدن و تقویت کل بدن، رژیم غذایی و روش معمول شما برای آب کردن چربی اضافی باید شامل موارد زیر باشد:

1. پروتئین بدون چربی (مرغ، بوقلمون، غذاهای دریایی، استیک قرمز بدون چربی، تخم مرغ)

2. میوه

3. سبزیجات

4. آجیل (اسپند، گردو، بادام)

5. لبنیات کم چرب (این مقدار را به دو وعده در روز محدود کنید)

6. آب – ½ از وزن کل بدن خود (پوند) را هر روز بر حسب اونس مصرف کنید

یک رژیم غذایی کاملاً طبیعی و اساسی بخورید، از نشاسته هایی مانند نان، ماکارونی، برنج و تنقلاتی مانند میکس و سیب زمینی سرخ کرده دوری کنید. شما هرگز میوه و سبزیجات زیادی نمی خورید، بنابراین هر روز ذخیره کنید. هر وعده غذایی خود را با پروتئین، میوه ها و سبزیجات پر کنید.

الان دقیقا چی فکر میکنی؟ من خیلی سرم شلوغ است، هیچ وقت برای آشپزی در خانه وقت ندارم.»

خوب من واقعاً قدردانی می کنم که اهل کجا هستید.

تغذیه سالم برای کاهش چربی اضافی ممکن نیست مگر اینکه واقعاً شام را آماده کنید. بنابراین وقتی متوجه شدم که می توانم نزدیک به دویست دستور العمل آزمایش شده را که می تواند کاهش چربی استثنایی را برای سبک زندگی سریع من بهبود بخشد، به دست بیاورم، درست روی آن کار کردم. من تقریباً هر شب از اینها استفاده می کنم و بهترین بخش این است که می توانید همه آنها را متناسب با سبک فردی خود تغییر دهید و همچنین منبعی بی پایان از دستور العمل های عالی برای چربی سوزی سالم و اضافی برای پشتیبان گیری از تمرینات عالی برای تقویت کل بدن خود دارید.

رژیم لاغری سریع