چربی سوزی فعال – 3 نکته برای سوزاندن چربی در اطراف خانه

در حالی که غذایی که می خورید مهم ترین بخش چربی سوزی و کاهش وزن است، ورزش نیز می تواند به کاهش وزن کمک کند. شما مجبور نیستید یک تمرین سخت را در باشگاه انجام دهید، اما اگر از آن لذت ببرید عالی است. شما باید به اندازه کافی فعال بمانید تا متابولیسم شما بالا بماند و بتوانید مقداری چربی اضافی بسوزانید که به رژیم غذایی شما کمک می کند تا در مسیر درست بماند.

در اینجا 3 راه آسان برای فعال بودن در خانه آورده شده است:

1. در حالی که در حال صحبت با تلفن هستید، بروید.

اگر برای مدت طولانی با یکی از دوستانتان صحبت می کنید، از تلفن همراه یا بی سیم خود استفاده کنید و در حین صحبت کمی پیاده روی کنید. وقتی با تلفن صحبت می کنیم، اغلب خود را به صندلی راحتی مورد علاقه خود می اندازیم یا روی تلفن تبدیل به سیب زمینی مبل می شویم. اما اگر از این زمان برای حرکت دادن بدن و کمی راه رفتن در حین صحبت کردن استفاده کنیم، دقایق و ساعت‌ها می‌توانند جلو بیفتند.

2. اگر از علاقه مندان به بازی های ویدیویی هستید، برای خود Nintendo Wii تهیه کنید.

Nintendo Wii یک سیستم بازی ویدیویی است که از کنترلرهایی استفاده می کند که شما را تشویق می کند تا با بدن خود فعال باشید. آنها بازی های فوق العاده ای مانند تنیس، بولینگ و بوکس، همراه با سایر بازی ها دارند که باعث می شود از روی صندلی خود بلند شوید و به اطراف حرکت کنید. چه ترکیب عالی … سرگرمی، فعالیت و چربی سوزی. و این روزها نیز بسیار ارزان هستند.

3. هنگام آشپزی فعالانه حرکت کنید.

در حالی که مشغول دستور العمل های مورد علاقه خود هستید، از این زمان برای حرکت در آشپزخانه استفاده کنید. آن‌ها حتی می‌توانند عمداً به جای تلاش برای راحت‌تر بودن آشپزخانه، حرکت سریع آشپزخانه را ناخوشایند کنند.

برو و نمکدان را بیاور. فلفل را آنجا بگذارید. سپس به سراغ فلفل برگردید. دو سفر داشته باشید. به حرکت ادامه دهید.

احساس خوبی داشته باشید و وزن کم کنید.

رژیم لاغری سریع