چطوری مثل مامانم ابرو مناسب کنم

بابا در دهکده ای کودک نوپا قصابی داشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است شناخته شده به عنوان عالی خانم کودک کباب کردن مادرم را تماشا می کردم. او رفتار داشت ساعت ها پای گاو را در یک واحد قابلمه غول پیکر روی اجاق هیزمی عجیب و غریب بپزد. وقتی به مقیاس کافی احساسی شد کدام ممکن است استخوان ها انصافاًً آلوده نشده شدند، توده احساسی گوشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید سینوس را درو کردن، آن را دانش کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود آبگوشت شفاف باقی مانده در قابلمه ترکیب کردن کرد. این به طرز جادویی به 1 ژله جذاب در یخچال تغییر شد.

شناخته شده به عنوان عالی مادر جوان، به عضله سازی او برای بازارهای کلیسا ظاهر شد می کردم در حالی کدام ممکن است سعی می کرد 2 کودک فعالم را اجتناب کرده اند دردسر در اطراف نگه دارم. اکنون، سال‌ها پس اجتناب کرده اند در حال مرگ او، ممکن است ساده برای خودم تهیه شام ​​ می‌کنم را انتخاب کنید و انتخاب کنید سعی می‌کنم اجتناب کرده اند سبک را انتخاب کنید و انتخاب کنید مزه‌ای کدام ممکن است او مناسب می‌کرد تقلید کنم، از اصل پخت از واقعی آن به هیچ وجه نوشته نشده است. حتی الان هم اینطور نیست کدام ممکن است ساده اشخاص حقیقی به سختی می توانند این کار را انجام دهند.

براون روزی کدام ممکن است در زودپز مناسب تبدیل می شود فوق العاده فوری را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است آن را متنوع فوق العاده خوبی {در خانه} پیدا کرده ام.

ممکن است خواستن خواهید داشت:

  • 1 کیلوگرم پای گاو خوشایند آلوده نشده شده (ممکن است آن را یخ زده اجتناب کرده اند قصابی فروشگاه مواد غذایی می خرم
  • آب کافی برای پوشاندن ترترهای موجود در زودپز
  • نمک را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلفل
  • 1-2 قاشق غذاخوری سرکه به ازای هر لیتر آب

یادم می آید ژله مادرم به سختی سبک تلخ داشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواندم کدام ممکن است سرکه کلسیم را اجتناب کرده اند استخوان ها خارج می تدریجی. ما در سال 1903 را انتخاب کنید و انتخاب کنید مادرش 25 سال زودتر به دنیا آمدند. چگونه دختران خانه دار در قرن نوزدهم این موضوع را یاد گرفتند؟

فرآیند:

  • اسپیک را در زودپز حدود 1/2 – 2 ساعت بپزید
  • بگذارید همراه خود درگاه سرماخوردگی شود به همان اندازه محتویات آنقدر سرماخوردگی شوند کدام ممکن است بتوان آن را حساس کرد
  • آسان کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید استخوان ها را بردارید
  • داروها قوی فوق العاده احساسی را دانش کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید به آب گوشت برگردانید
  • را انتخاب کنید و انتخاب کنید در صورت خواستن نمک بیشتری اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در ظرف دلخواه بریزید.
  • مال ممکن است در یک واحد سینی پیرکس مستطیلی کدام ممکن است همراه خود فویل پوشانده شده در یخچال {می رود}.

وقتی جذاب شد، عالی لایه نازک اجتناب کرده اند چربی احساسی در بالای آن وجود ممکن است داشته باشد کدام ممکن است در گذشته اجتناب کرده اند سرو به سادگی کنار تبدیل می شود. خوشایند یخ نمیزنه

ادویه ها می توانند منحصر به فرد باشند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است عالی پیاز را همراه خود عالی میخک، تعدادی از دانه فلفل، تعدادی از سبزی شبیه آویشن را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی شاخه رزماری اضافه می کنم به همان اندازه طعمی لطیف داشته باشد. ممکن است ساده اجتناب کرده اند پای گاو را انتخاب کنید و انتخاب کنید 9 اجتناب کرده اند ران گاو شبیه مادرم کدام ممکن است وقتی برای بازارهای کلیسا ژله مناسب می کرد استفاده می کردم. ممکن است ژله شفاف را انتخاب کنید و انتخاب کنید باقی مانده های احساسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بافتی را ترجیح می دهم کدام ممکن است شبیه او در اوایل کودکی ممکن است اجتناب کرده اند استخوان ها کنار تبدیل می شود.

گاهی اسپیک را کدام ممکن است شامل گوشت کاری نیز می باشد در قالب نان قرار می دهند را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای سرو کاهش می زنند. برخی تولید دیگری بالقوه است ترجیح دهند ژامبون ورقه‌ای هر دو سایر غذاهای خنک، تخم‌مرغ پخته شده دانش شده همراه خود جعفری ریز دانش شده، تاس‌های کودک نوپا سبزیجات پخته شده رنگی شبیه چغندر را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترشی، هر دو هویج را انتخاب کنید و انتخاب کنید نخود را به آن است اضافه کنند.

ممکن است شخصاً هوس سبک دوران کودکی را دارم، چون طعمی را کدام ممکن است مادرم باید {در خانه} کودکی‌اش در مزرعه خانوادگی چشیده باشد، را انتخاب کنید و انتخاب کنید تماشای مزرعه‌سازی مادر خودش است. شاید سرکه در گذشته اجتناب کرده اند اینکه در یخچال نگه دارد شناخته شده به عنوان نگهدارنده نیز استفاده می شده است، اجتناب کرده اند این رو سبک پرخطر ماس آسپیک است؟

لذت برداشتن!