چه کسی دیگری می خواهد سریع ترین راه را برای از دست دادن 3 اینچ از معده خود کشف کند؟

اگر می‌خواهید سریع‌ترین راه برای از دست دادن 3 اینچ از شکم خود را بدانید، ادامه مطلب را بخوانید و از اطلاعات قدرتمند کوچک کردن معده در این مقاله استفاده کنید تا از شر برآمدگی خلاص شوید و بلافاصله شروع به صاف کردن شکم خود کنید!

شاید قبلاً رژیم گرفته اید. و شاید وزن کم کردی و شاید احساس خوبی نسبت به آن داشته باشید. اما حتی با کاهش وزن، باز هم آرزو داشتید که کاش می توانستید اینچ های بیشتری را از دست بدهید، به خصوص از ناحیه شکم، درست است؟

خوب، در این مقاله شما سریع ترین راه را برای از دست دادن 3 اینچ از شکم خود یاد خواهید گرفت، حتی اگر همیشه یکی از مناطق مشکل دار بدن شما بوده است.

و راز در واقع بسیار ساده است. پس اینجاست:

اجابت مزاج کامل، قدرتمند و کامل داشته باشید!

درست است، سریع ترین راه روی زمین برای از دست دادن 3 اینچ از شکم خود این است که مدفوع کامل، قدرتمند و کامل داشته باشید! این سریعتر از شکنجه کردن خود با تمرینات طاقت فرسا شکم است، که ممکن است تا چهل و هشت ساعت طول بکشد تا نتیجه را ببینید. این سریعتر از رژیم گرفتن است، که می تواند تا سی و شش ساعت طول بکشد تا نتیجه را ببینید. این سریع‌تر از قرص‌های کاهش وزن است، که ممکن است تا بیست و چهار ساعت طول بکشد تا نتیجه را ببینید (بدون ذکر عوارض جانبی خطرناک!). و حتی سریعتر از بدنه است، که ممکن است شصت دقیقه طول بکشد تا نتیجه را ببینید.

حقیقت ساده این است که یک اجابت مزاج کامل، قدرتمند و کامل می تواند باعث شود که شما 3 اینچ از شکم خود را در کمتر از 30 ثانیه یا کمتر از دست بدهید! این سریعتر از سریع است. که فورا!

می بینید، این اینچ های اضافی ناخواسته روی شکم شما ناشی از سه چیز است.

#1. آنها توسط سلول های چربی متورم در ناحیه معده شما ایجاد می شوند.
#2. آنها به دلیل عضلات ضعیف و کشیده معده و بدون تنش و حمایت از بافت های بدن شکم ایجاد می شوند.
#3. آنها به دلیل کشیده شدن کامل روده های برآمده ایجاد می شوند که باید به طور کامل و کامل تخلیه شوند.

در حال حاضر، راه های اثبات شده زیادی برای درمان سریع این سه مشکل وجود دارد. اما فقط به یاد داشته باشید، اولین قدم شما برای از دست دادن 3 اینچ از شکم خود این است که مطمئن شوید که مدفوع کامل، قدرتمند و کاملی دارید. زیرا این کار باعث صاف شدن روده ها و تقویت عضلات شکم شما می شود. و ناگهان متوجه خواهید شد که در واقع شروع به از دست دادن اینچ از شکم خود کرده اید!

اکنون این است که برای داشتن یک حرکات روده صاف کننده معده تضمین شده چه باید کرد. همین امروز خوردن آخرین وعده غذایی یا میان وعده را هر چه زودتر تمام کنید. سپس، درست قبل از اینکه امشب به رختخواب بروید، دوز توصیه شده ملین گیاهی کریس سوئیس را مصرف کنید. دستورالعمل روی ظرف را دقیقاً دنبال کنید – از جمله نوشیدن مقدار توصیه شده آب با آن. شکل پولکی کریس سوئیس بهترین است. اما اگر از قرص ها استفاده می کنید، به سادگی آنها را بجوید تا در دهان پودر شوند. سپس آنها را با مقدار توصیه شده آب قورت دهید. سپس به رختخواب بروید.

صبح به محض بیدار شدن، یک سوم لیوان پر از آب میوه بریزید. سپس 1 قاشق چای خوری دانه کتان کامل، به اضافه 1 قاشق غذاخوری دانه کتان طلایی آسیاب شده، به اضافه 1 قاشق چای خوری انباشته از برند Yerba Prima Colon Care Formula بپاشید. سپس بقیه لیوان را کاملا پر از آب کنید و سریع کل مخلوط را با چنگال هم بزنید (یا داخل مخلوط کن بریزید و چند ثانیه هم بزنید). سپس فوراً آن را بنوشید و آن را با یک لیوان پر از آب ساده تعقیب کنید.

سپس به توالت بروید، کفش، شلوار و لباس زیر خود را کاملا در بیاورید و کنار بگذارید. هم روکش مدفوع و هم صندلی را بالا بیاورید. سپس روی قوز خود بنشینید و پاهای خود را روی لبه برهنه توالت قرار دهید. در این حالت زانوها و ران های شما تا حدودی به شکم شما فشار داده می شود.

این ایده ممکن است برای شما عجیب یا غیرعادی یا جدید به نظر برسد. اما فقط یک چیز را به خاطر بسپارید: برای تخلیه قوی و کامل روده ها مانند جادو عمل می کند. و برای از دست دادن آن اینچ از شکم خود حتی سریعتر!

و بدیهی است، اگر در موقعیتی قرار گرفتید که حالت نشستن روی قوز عملی نیست، فقط طبق معمول روی صندلی توالت بنشینید. و منتظر اتفاق ناگزیر باشید. و هنگامی که انجام شد، ببینید چند اینچ از شکم خود را تنها با یک حرکت از دست داده اید!

رژیم لاغری سریع