چگونه از شر سینه مرد خلاص شویم: 3 تمرین آسان برای ژنیکوماستی

ژنیکوماستی، بیماری شایعی که باعث بزرگ شدن ناخواسته سینه در مردان می شود، همچنین به عنوان سینه های مرد شناخته می شود، می تواند برای عزت نفس یک مرد بسیار مخرب باشد. هنگام شرکت در فعالیت هایی مانند شنا، زمانی که شما معمولاً پیراهن نمی پوشید، برهنه شدن در مقابل خانواده، دوستان و افراد دیگر می تواند شرم آور باشد. هیچ مردی دوست ندارد با یک جفت سینه مردانه دیده شود، بنابراین یادگیری نحوه خلاص شدن از شر سینه مردانه به بحث قرن برای اکثر مردان تبدیل شده است.

مردان به این نتیجه رسیده اند که جراحی ژنیکوماستی تنها درمان واقعی سینه و سینه مردان است این دور از حقیقت است! چندی پیش، دانشمندان در تلاش بودند تا راه هایی را بیابند که چگونه سینه های مرد را بدون گذراندن فرآیند دردناک و پرهزینه جراحی زیبایی از بین ببرند. از آنجایی که چاقی با علت احتمالی ژنیکوماستی مرتبط است، دانشمندان معتقدند که رژیم غذایی مناسب و ورزش می تواند به خلاص شدن از شر سینه مردان کمک کند. در واقع، مطالعات علمی نشان داده‌اند که برخی از ورزش‌های قلبی عروقی می‌توانند به کاهش سینه مردان کمک کنند، زیرا شما مقدار زیادی چربی بدن را می‌سوزانید. در زیر 3 تمرین آسان و کاربردی برای خلاص شدن از شر سینه مردانه را لیست کرده ام که می توانید در هر جایی آنها را امتحان کنید.

تمرینات برای ژنیکوماستی I:
اولین تمرین در مورد چگونگی خلاص شدن از شر سینه مردان، دوی سرعت 40 یارد است. این یک تمرین قلبی عروقی واقعا ساده است که در آن می توانید تا زمانی که حدود 40 یارد مستقیم برای دویدن دارید، در فضای باز انجام دهید.

بهترین بخش این تمرین سوزاندن سینه مردانه این است که حداکثر 10 دقیقه طول می کشد.

فقط تا جایی که می توانید سریع بپرید تا به انتهای 40 یارد برسید و توقف کنید. حدود 30 تا 45 ثانیه نفس بکشید، سپس به سرعت به ابتدا برگردید. این کار را حدود 10 بار تکرار کنید تا برشته شوید اما کالری چربی که سوزانده اید ارزشش را دارد.

تمرینات برای ژنیکوماستی II:
دومین تمرین در مورد چگونگی خلاص شدن از شر سینه مردانه، دویدن از پله است. برای این یکی، باید مجموعه ای از پله ها را پیدا کنید که 1 پرواز بالا می روند. از پایین شروع کنید و تا جایی که می توانید سریع به بالا بپرید. سپس به سادگی تمام مسیر را به آرامی پایین بروید و در حالی که نفس خود را حبس می کنید. سپس به سرعت به سمت بالا حرکت کنید.بشویید و این کار را برای 10 ست تکرار کنید.

تمرینات برای ژنیکوماستی III:

تمرین سوم در مورد چگونگی خلاص شدن از شر سینه مرد را می توان با دوچرخه ثابت انجام داد. فقط حدود 1 دقیقه با سرعت عادی دوچرخه سواری کنید، سپس به مدت 1 دقیقه با سرعت دوید. به طور متناوب هر دقیقه از یک سرعت معمولی تا یک سرعت کامل را بیش از 15 دقیقه ادامه دهید و تمام.

این 3 تمرین متابولیسم شما را به سرعت بالا می برد و پس از انجام آنها کالری بیشتری را در طول روز می سوزاند. فقط مطمئن شوید که یکی از این 3 تمرین را هر روز صبح قبل از صبحانه انجام دهید و بعد از چند هفته متوجه کوچک شدن سینه های مرد خود خواهید شد. دلیل این امر این است که هرچه کالری چربی بیشتری بسوزانید، درصد کل چربی بدن شما بیشتر کاهش می‌یابد… و هر چه بیشتر چربی بدنتان را از دست بدهید، سینه‌های مرد شما بیشتر از بین می‌رود.

آیا می دانستید که حداقل 40 درصد از مردان از ژنیکوماستی و بزرگ شدن سینه رنج می برند؟

اکثر آنها در نهایت هزاران دلار را صرف جراحی های ناموفق ژنیکوماستی پرخطر می کنند.

بخشی از آن معادله نباشید. راه های دیگری برای خلاص شدن از شر سینه مردانه وجود دارد.

پیدا کردن

چگونه با خیال راحت و به طور طبیعی بدون به خطر انداختن سلامتی خود از شر سینه های مرد خلاص شوید.