چگونه اجتناب کرده اند شر کیسه های زین خلاص شوم؟

راه رفع آسان برای اجتناب کرده اند کف دست دادن “کیف های زین” ممکن است بالقوه است در جهت مخالفی باشد کدام ممکن است ممکن است در جستجوی آن هستید. کلید آب کردن ران‌ها را با بیرون مسکن در تجهیزات گلف پیدا کنید.

بالقوه است اجتناب کرده اند شخصی بپرسید “کیف های زین” چیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید چرا خلاص شدن اجتناب کرده اند شر آنها فوق العاده دردسر است؟ اجتناب کرده اند تذکر ژنتیکی {همه ما} مناطق اجتناب کرده اند پیش تصمیم گیری شده ای برای ذخیره چربی داریم. پسرها معمولاً چربی اضافی را در نیمه زیرین معده شخصی حمل می کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای دختران معمولاً باسن را انتخاب کنید و انتخاب کنید ران ها. “کیسه های زین” چیزی نیست جز مکانی کدام ممکن است هیکل ممکن است احساس چربی اضافی را ذخیره می تنبل.

اجتناب کرده اند آنجایی کدام ممکن است ژنتیک موقعیت مهمی ایفا می تنبل، بالقوه است بافت کنید کدام ممکن است ابدی همراه خود آن پد اضافی لگن گیر خواهید کرد. اگر ارائه می دهیم بگویم کدام ممکن است راه رفع در اختیار شماست چه؟ اگرچه نمی‌توانید مخلوط کردن ژنتیکی شخصی را تنظیم دهید، با این حال قطعاً می‌توانید همراه خود استفاده اجتناب کرده اند تعدادی از تکنیک آسان آن کیسه‌های زین را اجتناب کرده اند بین ببرید.

بیایید ابتدا این وهم را جدا بگذاریم کدام ممکن است باید باسن شخصی را زحمت کشید به همان اندازه {به سمت} پوست انعطاف پذیر شوند. واقعیت اینجا است کدام ممکن است اگرچه تمرینات باسن را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیمه بیرونی ران مهم هستند، با این حال به هیچ وجه کاهش سایز شلوار را نخواهید دید بجز هدف بی نظیر ممکن است کاهش چربی باشد.

“کاهش لکه” وهم ای است کدام ممکن است برای صدها سال موجود بوده. متأسفانه، ممکن است نمی توانید اجتناب کرده اند مناطق خاصی اجتناب کرده اند هیکل شخصی چربی بریزید دور. ممکن است نمی توانید 1000 دراز را انتخاب کنید و انتخاب کنید نشست در روز انجام دهید به همان اندازه شکمی آسان داشته باشید هر دو همراه خود کار بی حد و مرز بازوهای شخصی، “بازوهای اپرا” شخصی را پوست کنید. این به معنای واقعی کلمه هستند بالقوه است ماهیچه های زیر لایه چربی را آسانسور را انتخاب کنید و انتخاب کنید آسانسور تنبل، با این حال ممکن است به هیچ وجه تمایز بصری را بیانیه نخواهید کرد بجز بتوانید نسبت کل چربی هیکل شخصی را کاهش دهید.

چیزی کدام ممکن است با توجه به ژنتیک ممکن است موجود است اینجا است کدام ممکن است ممکن است نمی توانید مدیریت کنید کدام ممکن است چربی در ابتدا هر دو فینال سطح سوزانده شود – تنها کاری کدام ممکن است می توانید انجام دهید اینجا است کدام ممکن است به همان اندازه آنجا کدام ممکن است بالقوه است چربی بریزید دور. اگر بخواهید 3 به همان اندازه 5 نسبت کل چربی بدنتان را کاهش دهید، در حالی کدام ممکن است تنها چربی اضافی کدام ممکن است روی ران‌هایتان حمل می‌کردید، تنظیم قابل‌توجهی را متوجه خواهید شد. اگر چه، اگر متوجه از حداکثر بازوها، کمر را انتخاب کنید و انتخاب کنید معده‌تان در گذشته اجتناب کرده اند اینکه باسن آغاز به کشیده شدن تنبل، خاص‌تر شده‌اند، درگیر نباشید.

اکنون اگر «بهتر از فرآیند‌های کاهش چربی» را در گوگل جستجو کنید، همراه خود ۱،۱۰۰،۰۰۰ نتیجه مواجه خواهید شد. کدام ممکن است ممکن است فوق العاده پیچیده باشد. اصلا اجتناب کرده اند مکان آغاز می کنی؟ ممکن است می خواهید با توجه به هیکل شخصی بافت خوبی داشته باشید، همراه خود بیکینی اعتقاد به نفس داشته باشید، بافت مطابقت داشته باشید، با این حال در نظر گرفته شده گذراندن 7 ساعت در تجهیزات گلف در هفته زشت به نظر می رسد مانند است. ممکن است شراب را انتخاب کنید و انتخاب کنید چسبناک را انتخاب کنید و انتخاب کنید لاته صبحگاهی شخصی را دوست دارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید واقعاً نیازی ندارید آنها را رها کنید. یکی اجتناب کرده اند فرآیند‌های کاهش چربی ارائه می دهیم می‌گوید کدام ممکن است کل روز کلوچه بخورید، عکس آب نمک لیمو بنوشید را انتخاب کنید و انتخاب کنید فرآیند تولید دیگری ارائه می دهیم می‌گوید برای کاهش پوند تا حد زیادی بخورید. من می خواهم در جاری حاضر اجتناب کرده اند در نظر گرفته شده کردن به {همه آن} امکان ها تخلیه شده ام.

در همین جا 5 ترفند آسان معرفی شده است شده {است تا} بتوانید ابدی همراه خود “کیف های تزئینی” شخصی خداحافظی کنید با بیرون اینکه نیازی به استفاده اجتناب کرده اند تکنیک های رژیم غذایی حلقه دار کننده داشته باشید را انتخاب کنید و انتخاب کنید با بیرون خواستن به ورزش برای ماراتن باشید.

1) {هر روز} 250 انرژی را اجتناب کرده اند رژیم غذایی شخصی بردن کنید. این اراده فقط نخوردن خوب میان وعده در یک روز واحد، مصرف کردن اسموتی در صبحانه به جای آن کلوچه، هر دو بردن موکاچینوی صبحگاهی ممکن است باشد. ضعیف 250 انرژی در روز ممکن است به معنای کاهش نیم کیلو اجتناب کرده اند هفته باشد.

۲) روزانه ۲۵۰ انرژی بریزید دور. این را می توان به سادگی همراه خود پرسه زدن به دفتر را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهتر شدن به دفتر را انتخاب کنید و انتخاب کنید وارد شدن اجتناب کرده اند {پله ها} {هر روز} به کف دست آورد. هر دو می توانید 20 دقیقه ورزش قلبی هر دو نیم ساعت ورزش گرد انجام دهید. همراه خود مخلوط کردن این مرحله همراه خود مرحله 1، می توانید در پایان 1 کیلو در هفته وزن کم کنید.

3) ورزش قدرتی 2 روز در هفته. افزایش احساس با بیرون چربی هیکل (عضله) متابولیسم ممکن است را افزایش می دهد. 9 تنها ماهیچه‌های ممکن است مقاوم‌تر به تذکر می‌رسند را انتخاب کنید و انتخاب کنید خاص می‌کنند کدام ممکن است حتی روزی کدام ممکن است در حالت آرامش هستید، انرژی بیشتری در روز می‌سوزانید.

۴) زمانی ۲ لیتر آب بنوشید. هرچه تا حد زیادی آب بنوشید، کمتر آب را در شخصی نگه می دارید. بیشتر اوقات اوقات ما تمایل داریم آب را در شبیه به مناطقی کدام ممکن است چربی اضافی داریم محافظت کنیم. همراه خود بلعیدن 2 لیتر آب در روز، آب کمتری در آن نواحی ضرر دار محافظت تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید منافذ و پوست ممکن است را نیز هیدراته .

5) مراقب بلعیدن الکل شخصی باشید. قادر نیستم به مقیاس کافی روی این نکته تاکید کنم. متنوع اجتناب کرده اند مردمان تمام اقدامات مورد نیاز را برای کاهش چربی درست انجام می دهند، با این حال فراموش می کنند کدام ممکن است الکل چقدر انرژی دارد. خوب ورزش اجتماعی در هفته کدام ممکن است برای ادغام کردن الکل بیش اجتناب کرده اند حد است ممکن است تمام کار روی حیله و تزویر ممکن است را در تجهیزات گلف بی رنگ تنبل. معتدل باشید را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگر باید بنوشید اجتناب کرده اند آبجو را انتخاب کنید و انتخاب کنید شراب پرهیز کنید از انرژی فوق العاده بالایی دارند. 2 لیوان شراب را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیم ساعت دویدن ممکن است اجتناب کرده اند پنجره پوست خواهد سر خورد.

به خاطر داشته باشید کدام ممکن است همراه خود محدوده محدوده های مفید کودک در کل روز می توان کاهش چربی را آسان کرد. این تنظیمات کودک می توانند اضافه شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید باعث شوند بافت بهتری نسبت به هیکل شخصی داشته باشید، بافت اعتقاد به نفس بیشتری داشته باشید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در دراز مدت ارائه می دهیم در حضور در اهدافتان کمک کنند.

رژیم لاغری سریع