چگونه با آکوسیل از بورسیت خلاص شویم؟

بورسیت می تواند به سرعت در نتیجه کار یا بازی ایجاد شود. بورسیت التهاب یک یا چند بورس یا کیسه های کوچک مایع سینوویال در بدن است. بورسا یا کیسه های مایع را می توان در نقاطی یافت که تاندون ها یا ماهیچه ها روی استخوان می لغزند. هدف آنها فراهم کردن سطحی صاف و تقریباً بدون اصطکاک است تا بدن ما به راحتی، آزادانه و – مهمتر از آن – بدون درد حرکت کند. Acusil یک مکمل طبیعی است که به حفظ سلامت بورس کمک می کند.

بروز بورسیت

بورسا می تواند در اثر آسیب، عفونت یا شرایط روماتیسمی زمینه ای ملتهب شود. 160 بورس در بدن وجود دارد. بورس های اصلی در نزدیکی تاندون ها در مفاصل اصلی مانند شانه، لگن، زانو و آرنج یافت می شوند. التهاب معمولاً در اثر تکرار یا فشار زیاد ایجاد می شود. آرنج و زانو معمولاً تحت تأثیر قرار می گیرند زیرا بیشترین استفاده را دارند و بیشتر روی آنها استراحت می شود. با این حال، علائم التهاب مفاصل اغلب به درستی درمان نمی شوند زیرا ممکن است پس از مدت کوتاهی ناپدید شوند. از Acusil برای کمک به حفظ سلامت بورس ها و در شرایط لازم برای حرکت طبیعی و یک زندگی سالم استفاده کنید.

علائم بورسیت

  1. درد عضلانی
  2. فشار آرتریت
  3. تورم موضعی
  4. احساس سوزش در مفاصل
  5. احساس فشار و سفتی در مفصل

علائم بورسیت ممکن است بین افراد متفاوت باشد. پزشک شما می تواند مشکل را با اشعه ایکس شناسایی کند و اغلب هنگام تلاش برای درک مشکل، مایع بورس را بررسی می کند.

Acusil – فواید و مواد تشکیل دهنده

آکوسیل یک راه طبیعی برای کمک به درمان بورسیت است. مواد مورد استفاده در آکوسیل عبارتند از:

  1. کورکومین – (Curcuma longa) یکی از شناخته شده ترین ترکیبات ضد التهابی است که به شدت مورد تحقیق قرار گرفته است و ماده فعال اصلی در گیاه زردچوبه است. گیاهی که به طور گسترده توسط پزشکان طبیعی برای درمان بورسیت استفاده شده است.
  2. Boswellia serrata – (کندر هندی) یکی دیگر از گیاهان دارویی تسکین دهنده و ضد التهابی با مشخصات دارویی ایمن است.
  3. عصاره پوست درخت بید – (Salix alba) حاوی ترکیبات ضد درد و ضد التهابی (مانند سالاسین) است که آسپرین (ASA) از آن مشتق می شود. آسپرین یک داروی ضدالتهاب غیراستروئیدی است که برای بسیاری از علائم منفی مرتبط با بورسیت استفاده می شود.
  4. زنجبیل – (Zingiber officinale) به عنوان یک عامل ضد التهابی و ضد درد با پایه گسترده عمل می کند و مانند بوسولیا، زنجبیل 5-لیپوکسیژناز را مهار می کند و این گیاهان را از NSAID ها متمایز می کند.
  5. متیل سولفونیل متان – یا MSM، یک ترکیب حاوی گوگرد است که می تواند درد را تسکین دهد، التهاب را کاهش دهد و جریان خون را در مناطق آسیب دیده از جمله بورسا افزایش دهد.

عوارض جانبی Acusil

Acusil را فقط پس از صحبت با پزشک خود مصرف کنید. آکوسیل یک مکمل است و مانند هر درمان دیگری همیشه احتمال عوارض جانبی وجود دارد.

هیچ گزارشی از عوارض جانبی جدی که ممکن است در اثر استفاده از مکمل طبیعی Acusil ایجاد شود، گزارش نشده است و عوارض جانبی احتمالی در بطری ذکر شده است.

هنگامی که همراه با رژیم غذایی سرشار از ویتامین های A و C، کلسیم، منیزیم، اسانس ها و ترکیبات ویتامین B استفاده می شود، Acusil به طور دقیق نگرانی های تغذیه ای این بیماری را برطرف می کند و می تواند ناراحتی ناشی از علائم دردسرساز بورسیت و مدت زمان آن را کاهش دهد. بهبود فردی

رژیم لاغری سریع