چگونه رنجرز زمان از دست رفته در پیوند تیم را جبران می کند

چگونه رنجرز زمان از دست رفته در پیوند تیم را جبران می کند


بوستون – پس از فصلی که بازیکنان NHL تشویق شدند تا آنجا که می توانند در خانه بمانند ، رنجرز به دنبال جبران زمان از دست رفته در ترکیب تیم هستند.

پیراهن های بلوز قرار بود در منطقه نیوانگلند باقی بمانند تا فعالیت های زیادی در پی پیروزی 4-3 اخلاقی پیش از فصل مقابل بروینز در TD Garden انجام شود.

رایان استروم ، یک پیروزی در شنبه ، که رکورد پیش فصل رنجرز را بالا برد ، گفت: “ما قصد داریم گلف بازی کنیم ، برخی کارها را با بچه ها انجام خواهیم داد ، مانند تیراندازی با کمان و مواردی از این قبیل ، تیراندازی با چوب ،” به 2-2 “من فکر می کنم که فقط در نیویورک ، ما مردانی داریم که در شهر زندگی می کنند ، برخی از مردان در White Plains زندگی می کنند و برخی از مردان در Connecticut زندگی می کنند ، و این راهی عالی برای جمع آوری همه بدون حواس پرتی خانواده ها و چیزهای شما است.

“فقط برای ملاقات با بچه ها و آشنایی با یکدیگر و کمی دور هم جمع شدن. سال گذشته چالش برانگیز بود ، ما توانستیم این کار را در جاده انجام دهیم بدون اینکه بتوانیم برای شام برویم و بیرون برویم و مواردی از این دست.

“من فکر می کنم این فقط فرصتی است تا با هم تیمی های خود عادت کنیم ، بازیکنان جدیدی بیاموزیم و سعی کنیم تا آنجا که می توانیم به عنوان یک تیم با هم کار کنیم قبل از شروع کار.”

رنجرز در دو سال گذشته چهره های جدید زیادی را به خود جذب کرده است.

اما سال گذشته فرصت کمی برای تازه کارها وجود داشت ، از جمله الکسیس لافرنیر ، K’Andre Miller ، Morgan Barron ، Vitali Kravtsov و Zac Jones ، به دلیل پروتکل های سختگیرانه با هدف مهار گسترش COVID-19 ، به تیم سازگار شوند.

رنجرز فعالیتهای مختلفی را با هدف پیوند گروهی برنامه ریزی کرد.
AP

سپس این اتفاق در فصل گذشته رخ داد و مدیرعامل جدید کریس دروری یک کادر مربیگری جدید و چند بازیکن جدید را از جمله بارکلی گودرو ، رایان ریوز ، سامی بلیس و پاتریک نمت به خدمت گرفت.

علاوه بر این ، نیلس لوندقیست بازیکن تازه کار دفاعی از سوئد به این تیم آورده شد.

بنابراین رنجرز این سفر گروهی را که شامل دو شیوه در رود آیلند است ترتیب داد تا چهره های جدید را بیشتر در سازمان ادغام کند.

جرارد گالانت ، سرمربی تیم ملی ، گفت: “این بسیار بزرگ است ، به ویژه برای کادر مربیگری.” “ما همه مربیان جدیدی هستیم و شما قرار است با بازیکنان زیادی ملاقات کرده و آنها را به خوبی بشناسید. بنابراین این واقعا بزرگ است.

“همچنین ، تعداد زیادی بازیکن جدید در گروه ما وجود دارد ، بنابراین من فکر می کنم این بسیار خوب است که آنها دور هم جمع شوند. آنها گلف بازی می کنند و کارها را با هم انجام می دهند ، بنابراین من فکر می کنم این راه زیادی را پیش می برد.”

رنجرز در دو بازی اخیر تدارکاتی به احتمال زیاد لیست بازیکنان را از 33 بازیکن به 25 بازیکن کاهش می دهد. تا آن زمان ، تیم زمان زیادی برای پاک کردن یخ خواهد داشت.

میکا زیبا نژاد می گوید: “فکر می کنم خوب است ، مخصوصاً با برخی از بچه های جدید ، گروه را دور هم جمع کنیم.” “ما فصل گذشته فرصت مشخصی برای انجام این کار با محدودیت ها و همه چیز نداشتیم. بنابراین من فکر می کنم این خوب است که دور هم جمع شویم ، فقط به صورت گروهی با یکدیگر همکاری کنیم و یکدیگر را بیشتر بشناسیم.”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *