چگونه زوک باکس پس از شکست هیلاری در سال 2016 به ویسکانسین برای جو بایدن تبدیل شد

چگونه زوک باکس پس از شکست هیلاری در سال 2016 به ویسکانسین برای جو بایدن تبدیل شد


ویسکانسین هنگامی که دونالد ترامپ را در سال 2016 انتخاب کرد و در دو انتخابات به باراک اوباما رای داد ، کمپین هیلاری کلینتون را شوکه کرد. دموکرات ها قصد داشتند دیگر هرگز به رنگ قرمز باز نگردند. برای اطمینان از رای گیری دسته جمعی لیبرال ها ، مرکز فناوری و زندگی مدنی غیر حزبی 47 دلار برای هر رای دهنده در گرین بی هزینه کرد ، در حالی که قانونگذار به طور معمول برای هر رای دهنده 7 دلار در آنجا و 4 دلار در مناطق روستایی ایالت هزینه کرد. در اینجا ، از کتاب جدید خود ، “جعلی” ، مولی همینگوی توضیح می دهد که چگونه پول مارک زاکربرگ برای انتقام در ویسکانسین استفاده می شد – که بایدن تنها با 20000 رای به دست آورد.

ویسکانسین یک مثال برجسته از این است که چگونه ظاهراً یک “خارج از گروه رأی” غیر حزبی در واقع یک تلاش متحد با حزب دموکرات برای عقب گرداندن دولت بود.

مرکز فناوری و زندگی مدنی ، که توسط مارک زاکربرگ ، رئیس فیس بوک تأمین شده و توسط سه فعال دموکرات تأسیس شده است ، گفت که ماموریت آنها اطمینان از این است که مردم می توانند “مطابق با الزامات رایج بهداشت عمومی” به منظور “کاهش خطر قرار گرفتن در معرض رای” رای دهند. ویروس کرونا.”

روی جلد کتاب مولی همینگوی جعل شده است

در واقع ، آنها در روند انتخابات محلی نفوذ کرده و تا آنجا که ممکن بود تعداد بیشتری از دموکرات ها را از طریق پست رای دهند.

زاکربرگ به CTCL و نهادهای مرتبط 419 میلیون دلار پول داده بود تا در سراسر کشور هزینه کنند. در ویسکانسین ، 6.3 میلیون دلار از این پول توسط CTCL در شهرهای راسین ، گرین بی ، مدیسون ، میلواکی و کنوشا استفاده شد که بسیاری از عملیات انتخاباتی خود را به گروه خصوصی واگذار کرد.

به عنوان مثال ، اگرچه در قانون ایالتی آمده است که یک کارمند شهر مسئول انتخابات است ، اریک جنریش ، شهردار دموکرات گرین بی ، نقش رهبری CTCL را در جمع آوری آرای غایبان تعیین کرده است ، تعیین می کند که در غیر اینصورت کدام رأی به دلیل عدم رعایت قانون باطل می شود و حتی نظارت بر شمارش از آرا

در اصل ، آنها خروج دموکرات ها از رای را از طریق خود دفاتر انتخاباتی انجام دادند.

این یک طرح نابغه بود. از آنجا که هیچ کس تصور نمی کرد که یک روند هماهنگ می تواند منجر به خصوصی سازی سیستم انتخاباتی شود ، هیچ قانونی برای مبارزه با آن وضع نشد.

سلستین جفریس ، رئیس دفتر شهردار جنریش ، در ایمیلی نوشت: “تا آنجا که به من مربوط می شود ، من همه نشانه ها را از CTCL می گیرم و با کسانی که شما توصیه می کنید کار می کنم.”
و CTCL توصیه های زیادی داشت.

نیویورک پست از هزینه ها استفاده می کند
پس از پیروزی دونالد ترامپ در ویسکانسین در سال 2016 ، فعالان دموکرات اخراج شدند تا مطمئن شوند این اتفاق دیگر تکرار نخواهد شد. در هماهنگی با دولت های محلی ، مرکز فناوری و زندگی مدنی که توسط دموکرات ها تأسیس شده است هزینه های زیادی را در مناطق متمایل به بایدن انجام داده است تا مردم از طریق پست رای دهند. مایکل اسپیتزر ، فعال دموکرات – به عنوان مثال ، روبینشتاین در بسیاری از رای گیری های Green Bay – به شهر گفت که CTCL می تواند افرادی را که رأی نداده اند احضار کند و برگه هایی را که به درستی پر نشده اند “درمان” کند. در نهایت ، بایدن با کسب 20682 رای از 3.2 میلیون رای ، این ایالت را به دست آورد.

CTCL چپگرا گفت که “شبکه ای از ادارات فعلی و سابق انتخابات و کارشناسان انتخابات در دسترس است” تا “رای شما را از طریق نامه ارسال کند” و “اطمینان حاصل کند که فرم ها ، پاکت ها و سایر مطالب به درستی توسط رای دهندگان درک و تکمیل شده است. “

شرکای CTCL خدماتی را ارائه داده اند که تأثیر مستقیم بر نتایج انتخابات خواهد داشت.

  • Power the Polls ، یک گروه لیبرال که کارگران نظرسنجی را استخدام می کند ، وعده داده است که به پردازش آرا کمک می کند – یعنی برگه هایی را که ممکن است دور انداخته شوند تعمیر کند.
  • چالش میکفا لیبرال کارکنان نظرسنجی دوران دبیرستان را استخدام کرد.
  • و مرکز چپ برنان می تواند در “یکپارچگی انتخابات” از جمله “ممیزی های پس از انتخابات” و “امنیت سایبری” کمک کند.
  • مرکز طراحی مدنی ، یک سازمان سیاستگذاری مدیریت انتخابات که اغلب با سازمان های چپ میانه مانند صندوق دموکراسی میلیاردر لیبرال میلیاردر همکاری می کند ، رای گیری های غیابی و دستورالعمل های رای گیری را طراحی کرده است ، که اغلب مستقیماً با کمیسیون انتخابات برای توسعه طرح پاکت جدید همکاری می کند. ، ایجاد و هدف قرار دادن کمپین.
  • گروه انتخابات ، گروه دیگری که با صندوق دموکراسی مرتبط است ، در زمینه برخورد با صندوق های دفاعی کمک فنی ارائه داد و آموزش رای دهندگان را انجام داد. مدیر ارتباطات مرکز انتخابات ایمن و مدرن ، یک سازمان حمایتی چپ میانه که برای ترویج تغییرات گسترده در روند انتخابات ایجاد شده است ، یک تماس تلفنی برای کمک به Green Bay برای توسعه تبلیغات رادیویی اسپانیایی زبان و مکان های جغرافیایی برای هدف قرار دادن رای دهندگان در یک منطقه انجام داد. منطقه از پیش انتخاب شده
  • Digital Response ، یک سازمان غیرانتفاعی است که در سال 2020 راه اندازی شد ، مجموعه ای شگفت انگیز از خدمات را ارائه کرده است ، از جمله: “اگر ایالت شما خدمات آنلاین ارائه نمی دهد ، [vote-by-mail] برنامه های کاربردی ، ما می توانیم به شما در تنظیم یک برنامه کمک کنیم – بهبود فرایند درخواست برای شما و رای دهندگان شما.

“ما می توانیم به شما کمک کنیم تا ابزارهایی را برای اطلاع سریع رأی دهندگان از رأی رد شده – و سپس آنها را در روند پردازش رأی راهنمایی کنید.

“ما به شما در نظارت بر زمان انتظار در رای گیری کمک می کنیم – به شما کمک می کنیم در مواقع ضروری پاسخ دهید و تجربه رای گیری خود را بهبود می بخشید.

“ما به شما کمک می کنیم تا ابزارهایی را که برای اشتراک گذاری اطلاعات با رای دهندگان خود از طریق رسانه های اجتماعی ، ایمیل ، متن و وب نیاز دارید تنظیم کنید.”

هیلاری کلینتون
هیلاری کلینتون در انتخابات 2016 ویسکانسین را به طرز حیرت انگیزی از دست داد.
ریچارد شاتول / اینویژن / AP

شریک دیگر ، موسسه رای ملی در خانه ، به عنوان “شریک کمک فنی” معرفی شد که می تواند “از ارتباط در مورد رای گیری غایب حمایت کند” ، دستگاه های رای گیری را ارائه و نظارت کند ، در مورد روش های درمان رای گیری غایبان مشورت کند و حتی وظیفه درمان را بر عهده بگیرد. رای های غایب برگه های رای از دست گرین بی.

چند هفته پس از دریافت کمک هزینه از سوی شهرها ، CTCL به کلر وودال فاگ ، مدیر اجرایی کمیسیون انتخابات میلواکی ، ایمیل داد تا “اپراتور مجرب انتخاباتی را معرفی کند که می تواند در چند روز با کارمندان میلواکی شما همکاری کند.”

کارمندی که بخش رای گیری ملی ویسکانسین در خانه را رهبری می کند ، یک فعال دموکرات خارج از ایالت به نام مایکل اسپیتزر روبینشتاین بود. هنگامی که وی با وودال فاگ ملاقات کرد ، در کمیسیون انتخابات ویسکانسین و سایر شهرها درخواست ارتباط کرد.

سرانجام ، اسپیتزر-روبنشتاین بیشتر برنامه ریزی انتخابات در گرین بی را از مسئول کریس تسکی ، منشی شهر گرین بی ، به عهده گرفت.

تسکه خوشحال نبود که اسپیتزر-روبنشتاین و تیمش جایگزین او شوند. چند هفته قبل از انتخابات ، او تحت قانون مرخصی خانواده و پزشکی مرخصی می گرفت و کمی بعد استعفا داد.

دونالد ترامپ
ترامپ پس از تصدی پست ریاست جمهوری در سال 2016 ویسکانسین را در سال 2020 از دست داد.
AP

ایمیل های اسپیتزر-روبنشتاین نشان می دهد که او بخش اعظم فرایند انتخاباتی را اداره کرده است. او به یک مقام دولتی نوشت: “تا دوشنبه ، دستورالعمل رای گیری غایبان را اصلاح می کنم. ما Quickbase را تحت فشار قرار می دهیم تا سیستم آنها را اجرا کند و شما را به روز می کنم. من ابزار برنامه ریزی را به طور دقیق بررسی می کنم من یک نمودار جریان پردازش رای گیری از طریق نامه ایجاد می کنم که می توانیم آن را با همه از بازرسان و ناظران نیز به اشتراک بگذاریم. “

هنگامی که رای گیری زودهنگام آغاز شد ، وودال وگ به او اطلاعات روزانه رأی های غایب بازگردانده شده و هنوز در هر بخش را نشان می داد ، اطلاعات ارزشمندی برای یک فعال سیاسی به او می داد.

اسپیتزر روبینشتاین در اواخر اکتبر به او نوشت: “این چیزی است که من به آن احتیاج دارم ،” 1) تعداد تیم هایی که برای رأی گیری آماده می شوند ، 2) تعداد برگ های رأی برگردانده شده در هر بخش ، 3) تعداد آرای باقی مانده در هر بند “

به طرز شگفت انگیزی ، او حتی درخواست دسترسی مستقیم به پایگاه رای دهندگان کمیسیون انتخابات میلواکی را داشت.

“امیدوارم راهی ساده تر برای دریافت داده ها از WisVote وجود داشته باشد تا اینکه هر روز یا هفته به صورت دستی آنها را صادر کنید. برای این منظور ، ما دو س haveال داریم: 2 آیا می دانید WisVote دارای API یا چیزی شبیه آن است تا بتواند به سایر برنامه های نرم افزاری متصل شود؟ این امر مقدس است (اما من انتظار ندارم که به این سادگی باشد). “

حتی برای وودال وگ ، که روزانه گزارش هایی به فعالان دموکرات که در سازمان غیرانتفاعی کار می کردند گزارش می داد ، این بسیار زیاد بود.

او می نویسد: “در حالی که من کاملاً از مساعدتی که تلاش می کنیم ارائه دهیم ، قدردانی می کنم ، اما مطمئناً راحت نیستم که یک فرد غیر کارمند در عملکرد پایگاه داده رای دهندگان ما دخیل باشد ، چه برسد به ثبت آن.”

اگر قرار بود رأی به دلیل عدم پیروی از دستورالعملها لغو شود ، گروههای دموکرات خوشحال می شدند که برای “درمان” رأی وارد عمل شوند.

اسپیتزر-روبینشتاین به رئیس دفتر گرین بی توضیح داد که رای گیری ملی در موسسه مجلس نمایندگان آمریکا در سایر شهرهای ویسکانسین نیز همین کار را کرده است.

اسپیتزر روبینشتاین در ایمیلی نوشت: “ما یک نقشه فرآیند داریم که با میلواکی برای عملکرد آن کار کرده ایم.” ما همچنین می توانیم پیامی را که با برگه های رد شده غایب ارسال می کنیم همراه با متن تماس هشدار رای دهندگان اصلاح کنیم. (ما همچنین می توانیم مردم را مجبور به برقراری تماس کنیم ، بنابراین نگران این موضوع نباشید.) “

جو بایدن
در انتخابات 2020 جو بایدن با اختلاف کمی برنده ویسکانسین شد.
AP

آه ، بله ، نگران نباشید – آنها با آن کنار می آیند.

وقتی این ایمیل ها در سال 2021 منتشر شد ، تماشاگران ویسکانسین را متحیر کرد.

“م Instituteسسه ملی رای گیری در خانه با گزارشات روزانه خود دقیقاً چه می کرد؟ آیا اطمینان حاصل می شد که مردم در واقع از خانه به خانه رأی می دهند تا از رأی دهندگانی که هنوز رای خود را نگرفته اند ، رأی بگیرند؟ Dan O’Donnell ، که تجزیه و تحلیل انتخاباتی او در موسسه MacIver در ویسکانسین ، یک اتاق فکر محافظه کار ، ظاهر شد ، پرسید:

“می دانید تقلب در انتخابات پیش چشم ما رخ داد؟” اودانل گفت.
دموکرات ها مایلند اقدامات شدیدی را برای حفظ بودجه خصوصی که فعالان سیاسی آنها را قادر به مشارکت در سیستم انتخابات کرده است ، انجام دهند. پس از تصویب لایحه قانونگذاری ویسکانسین در خصوص ممنوعیت تامین مالی فرایندهای انتخاباتی با اختلاف 60-36 در مجلس ایالتی و 18-14 در سنا ، فرماندار دموکرات تونی اورز این ممنوعیت را وتو کرد.

بدون خرید الیگارشی فنی برای اجرای انتخابات ایالتی ، دموکرات ها شکست خواهند خورد.

برگرفته از مجوز “Rigged: How the Media، Big Tech، and Democrats Seise انتخابات ما” توسط مولی همینگوی (انتشارات رگنری).

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *