چگونه شهر دره هادسون زندان موجود را به مرکز پررونق شاهدانه تبدیل کرد

چگونه شهر دره هادسون زندان موجود را به مرکز پررونق شاهدانه تبدیل کرد


تنها یک ساعت رانندگی از شهر نیویورک ، وارویک یکی از شهرهای عالی دره هادسون است که پس از قدم زدن می توانید بوتیک های پر از شمع را برای تحسین شاخ و برگ پاییزی مشاهده کنید. این شهر در مزارع و مشاغل کوچک ساخته شده بود و تا نزدیک به یک دهه پیش ، این زندان با امنیت متوسط ​​بود.

محوطه های بسته مرکز اصلاحات میانی نارنجی ، که قبلاً افراد همکار خود را به جرم جرایم مواد مخدر در زندان می شمردند ، در حال حاضر دارای مشاغل حشیش هستند که قول می دهند فعالیت اقتصادی منطقه را احیا کنند. حداقل یکی از آن شرکت ها ، Green Thumb Industries ، آن را به عنوان یک داستان تمام عیار در نظر گرفته است ، فرصتی برای جبران برخی از اشتباهات جنگ مواد مخدر با ایجاد فرصت های جدید در صنعتی که زمانی مسخره می شد. این که آیا این عدالت می تواند توسط شرکت هایی که عمدتاً چهره حقوقی سفیدپوست این شرکت هستند برقرار شود ، هنوز مورد اختلاف طرفداران است.

Green Thumb ، یک شرکت ماری جوانا در شیکاگو که در حال حاضر در 12 ایالت فعالیت می کند و سال گذشته بیش از 550 میلیون دلار فروش ملی داشته است ، آخرین مستاجر است که به پارک صنعتی تبدیل شده در زندان ، واقع شده است و 10 دقیقه در جاده پیچ در پیچ وارویک واقع شده است. خیابان اصلی.

ماه گذشته ، این شرکت ساخت یک تاسیسات کشت و پردازش 155 میلیون دلار در 450000 فوت مربع در محوطه دانشگاه وارویک خود را آغاز کرد. Green Thumb دارای مجوز ماری جوانا پزشکی است که به آن اجازه می دهد تا داروخانه های خود را در نیویورک اداره کند ، اما سرمایه گذاری در این مرکز همچنین به او امکان می دهد محصولات خود را به شرکت های دیگر که وارد بازار تفریحی جدیدی می شوند ، ارائه دهد. Green Thumb متعهد شده است که حداقل 175 شغل در Warwick ایجاد کند و حقوق آنها در 50 سال در 50 سال در 50 سال شروع شود.

مقاماتی که در مراسم افتتاحیه در 9 سپتامبر سخنرانی کردند ، Green Thumb را دقیقاً همان شرکتی دانستند که امیدوارند بتوانند همچنان به جذب آنها در منطقه ادامه دهند.

سناتور ایالت نیویورک ، مایک مارتوچی اعتراف کرد که او در میان قانونگذاران بود که در ابتدا درباره قانونی شدن ماری جوانا تفریحی در نیویورک نگران بود ، که در پایان ماه مارس انجام داد. اما مارتوچی گفت که از آن زمان این صنعت را به عنوان “محصول سازنده و مثبت برای منطقه ما” پذیرفته است. او با وعده ساخت اتحادیه در تأسیسات جدید و مشاغل طولانی مدت در بیوتکنولوژی و کشاورزی و همچنین سرمایه گذاری Green Thumb در جامعه محلی دستگیر شد.

مارتوچی گفت که در مورد جذب بیشتر شرکت های شاهدانه در دره هادسون خوش بین است و پیشنهاد کرد که “خاک حاصلخیز ، نیروی کار تحصیل کرده و نزدیکی به شهر نیویورک ما را به دره سیلیکون برای صنعت کنف تبدیل می کند.”

Green Thumb زمینه را برای Citiva Medical ، زیرمجموعه iAnthus Holdings ، یکی دیگر از اپراتورهای شاهدانه چند دولتی با مجوز ماری جوانا پزشکی موجود در نیویورک آماده می کند که به آن برتری نسبت به متقاضیان تفریحی جدید می دهد. همسایگان آنها عبارتند از آزمایشگاه های Phyto-Farma ، که محصولات حشیش را آزمایش می کند-یک عنصر حیاتی در یک صنعت تحت نظارت-و Urban Xtracts ، یک مرکز عظیم فرآوری شاهدانه که در آن شرکت ها می توانند CBD را جدا کنند ، عصاره شاهدانه غیر محرکی که در طیف وسیعی از محصولات مصرفی استفاده می شود. به

میراث جدید

منطقه صنعتی تحت اشغال شرکت ها ، که در سال 2014 تکمیل شد ، با در نظر گرفتن شاهدانه توسعه نیافت. ایده ایجاد یک جایگزین جذاب برای مرکز اصلاحات نارنجی متوسط ​​بود ، که زمانی حدود 450 شغل و نیروی کار ارزان برای زندانیان برای پروژه های خدمات عمومی محلی در این منطقه ایجاد کرد. مد اورنج یکی از هفت زندانی بود که فرماندار سابق اندرو کومو تصمیم گرفت در سال 2011 به عنوان ابتکاری برای صرفه جویی در هزینه در یک سال بودجه محدود ، آن را تعطیل کند.

در مراسم افتتاحیه ، سرپرست شهر مایکل سویتون از مد اورنج به عنوان “شریک بزرگ جامعه در شهر ما” تمجید کرد و در مورد شوک تعطیلی آن و تأثیر منفی آن بر مشاغل محلی صحبت کرد. پس از این رویداد ، او به WNYC/Gothamist گفت که او در مورد قدرت اقتصادی کنف فکر کرد وقتی شاهدانه – گیاهی متمایز از ماری جوانا با داشتن سطوح بسیار پایین از ترکیب بسیار محرک THC – در سال 2018 به صورت فدرال قانونی شد و به یک محصول محبوب در این کشور تبدیل شد. منطقه

بن کوولر ، بنیانگذار و مدیرعامل Green Thumb ، به دنبال طنز اشغال سایتی بود که زمانی افراد زندانی به جرم مواد مخدر را در خود جای داده بود. این زندان با اعمال قوانین سختگیرانه در زمینه مواد مخدر در دهه 1980 از 750 نفر به 1000 نفر افزایش یافت. برخی از ساختمان های زندان که هنوز پابرجا هستند از محل ساخت و ساز قابل مشاهده است.

بن کوولر ، بنیانگذار و مدیرعامل Green Thumb Industries ، در کارخانه جدید کشت و فرآوری ماری جوانا این شرکت در وارویک ، نیویورک سخنرانی می کند.

فلش

بن کوولر ، بنیانگذار و مدیرعامل Green Thumb Industries ، در کارخانه جدید کشت و فرآوری ماری جوانا این شرکت در وارویک ، نیویورک سخنرانی می کند.

کارولین لوئیس

کافلر در جمع حاضران گفت: “ما درک می کنیم که با جنگ علیه مواد مخدر چه اتفاقی افتاده است.” “ما قصد داریم این موضوع را تغییر دهیم ، اعتبار را به ارمغان بیاوریم ، اعتبار را به صنعت وارد کنیم. تغییر واقعاً در هوا به چشم می خورد. تغییر در کشور اتفاق می افتد. تغییر در اینجا اتفاق می افتد.”

اما جایگزینی زندان محلی با صنعت شاهدانه تمام بی عدالتی های تاریخی مربوط به این مکان را برطرف نمی کند. اکثر افرادی که به اتهام ماری جوانا در آمریکا و نیویورک زندانی هستند سیاه پوست و اسپانیایی زبان هستند ، در حالی که بالهای C Green Green Thumb و iAnthus Holdings تقریباً کاملاً سفید هستند – بازتاب جمعیتی از صنعت قانونی حشیش تا کنون.

گرین تامب به تعداد 3200 کارمند خود در سراسر کشور سیاه پوست اشاره نکرد ، اما به تعهد خود به “تنوع ، برابری و شمول” اشاره کرد و گفت که حدود 30 درصد از کارکنان “دارای نژاد متنوع” هستند. این شرکت گامی در جهت مسئولیت پذیری شرکتی برداشته است. در ماه ژوئیه ، این شرکت 1.3 میلیون دلار از درآمد Good Green خود برای تأمین کمک های بلاعوض به سازمان های غیر انتفاعی متعهد شد که از طریق آموزش کار و سایر برنامه ها به آسیب های جنگ علیه مواد مخدر می پردازند. این شرکت همچنین در ابتکار 90 به صفر مشارکت دارد ، ابتکاری که مشاغل را راهنمایی می کند که چگونه می توانند شکاف ثروت نژادی کشور را کم کنند.

سبزتر برای ارائه؟

با این حال ، برخی از حامیان قانونی می گویند Green Thumb باید در ازای حمایت عمومی سخاوتمندانه ای که از Orange County دریافت می کند ، قول بیشتری بدهد ، یا نباید این حمایت را به طور کامل به نفع بازیکنان کمتر ممتاز در صنعت حشیش در اولویت قرار دهد. در واقع ، مقامات محلی راه زیادی را در جهت استقبال از انگشت شست سبز طی کرده اند. آژانس توسعه صنعتی شهرستان اورنج ، که به دنبال جذب مشاغل به این منطقه است ، به Green Thumb بسته ای از اعتبارات مالیاتی را برای اقامت در وارویک – به ارزش حدود 27 میلیون دلار در مدت 15 سال ، اعطا کرده است. این شرکت همچنین با دور زدن موانع نظارتی که تهدیدی برای به تاخیر انداختن این حرکت بود ، کمک دریافت کرد.

Green Thumb با خرید مجوز پزشکی از شرکتی دیگر به قیمت 60 میلیون دلار در سال 2019 وارد بازار نیویورک شد و ایالت در ابتدا درخواست وی مبنی بر انتقال مقر تولیدی خود به Warwick از محل اصلی Schenectady را رد کرد. دولت کوئومو تا زمانی که ایالت بازار مصرف بزرگسالان را راه اندازی نکرده بود ، از انجام چنین حرکاتی از شرکت های ماری جوانا پزشکی جلوگیری می کرد.

اما حتی پس از قانونی شدن علف های هرز تفریحی ، Cuomo یک نهاد نظارتی صنعت ، هیئت کنترل حشیش ایجاد نکرد. فرماندار کتی هوخول رهبران خود را در دو هفته اول کار خود تعیین کرد و هیئت مدیره اولین جلسه خود را در روز سه شنبه برگزار کرد.

سناتور مارتوچی گفت که قبل از ایجاد هیئت مدیره برای جابجایی Green Thumb وارد عمل شد تا بتواند ساخت تاسیسات جدید پردازش را آغاز کند.

“من می دانستم که کار با آن مهم است [state] مارتوچی در مراسم افتتاحیه گفت: “وزارت بهداشت ، فرمانداری و شرکت اطمینان حاصل کنند که ما برنامه را تغییر داده ایم.” “و ما انجام دادیم.”

بن کوولر ، مدیرعامل Green Thumb (در مرکز) ، در حین عکاسی از پروژه شاخص شرکت در وارویک ، نیویورک ، توسط مقامات منتخب و رهبران کارگری محافظت می شود.

بن کوولر ، مدیرعامل Green Thumb (در مرکز) ، در حین عکاسی از پروژه شاخص شرکت در وارویک ، نیویورک ، توسط مقامات منتخب و رهبران کارگری محافظت می شود.

فلش

بن کوولر ، مدیرعامل Green Thumb (در مرکز) ، در حین عکاسی از پروژه شاخص شرکت در وارویک ، نیویورک ، توسط مقامات منتخب و رهبران کارگری محافظت می شود.

کارولین لوئیس

کفلر به WNYC/Gothamist گفت: عوامل زیادی در انتخاب مکان برای دفتر مرکزی Green Green Thumb در نیویورک دخیل است ، اما “مهمترین مورد برای ما حمایت از جامعه است و رفتن به جایی که ما از آن استقبال می کنیم.”

برخی از معماران که با در نظر گرفتن همه شماری طراحی شده اند ، مقررات مربوط به ماری جوانا و قوانین مالیاتی نیویورک را در مورد ارائه چنین کمک های سخاوتمندانه به شرکتی که از قبل منابع مالی عظیمی دارد زیر سال برده اند.

کریستال پیپلس استوکس ، رهبر حامی اصلی قانونی شدن ماری جوانا ، در ماه آوریل به VICE گفت: “این افراد پول کافی برای تأمین هزینه کاری که می خواهند انجام دهند ، دارند.”

قانون نیویورک که استفاده از ماری جوانا برای بزرگسالان را مجاز می داند ، بیان می کند که نیمی از مجوزها باید به متقاضیان حقوق اجتماعی اعطا شود ، از جمله افرادی که از جوامعی که تحت تأثیر مواد مخدر قرار گرفته اند و شامل فرصت هایی برای مشاغل کوچکتر است. تا زمانی که متقاضیان کسب و کار جدید مجوز کسب نکنند ، Green Thumb قادر نخواهد بود فروش ماری جوانا را برای مصارف تفریحی آغاز کند و هنوز مشخص نیست که چقدر طول می کشد. در عین حال ، این شرکت می تواند سرآغازی در فرایند 18 ماهه تاسیس امکانات خود و تولید کالاهای شاهدانه برای فروش داشته باشد.

کافلر استدلال می کند که کارآفرینان کوچکی که مایل به افتتاح داروخانه ها یا سالن های شاهدانه هستند ، از سرمایه گذاران پیشرفته ای مانند Green Thumb که از منابع مالی خوبی برخوردار هستند ، سود خواهند برد ، زیرا آنها مجبور نیستند مدت زیادی منتظر بمانند تا محصولات ماری جوانا در دسترس آنها قرار گیرد تا در قفسه های خود قرار داده شوند.

سویتون ، ناظر شهر وارویک ، از معافیت های مالیاتی به عنوان یک سرمایه گذاری مناسب دفاع کرد.

سویتون در جمع ساختمان های ساختمانی گفت: “این برای شهرهای وارویک برای نسل های آینده است.” “اکنون ممکن است بتوانیم یک مرکز مدرن داشته باشیم که در آن جوانان جامعه ما بتوانند … در شهرستان اورنج بمانند و شغل خوبی پیدا کنند و در اینجا کار کنند و از کیفیت زندگی ما لذت ببرند و من از رشد در این منطقه لذت بردم. شهرستان “

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *