چگونه عضلات ستاره فیلم را در یک ماه بدست آوریم

اگر می خواهید فقط در یک ماه عضله بسازید و پاره شوید، به این مقاله دقت کنید. از آنجا که من قصد دارم روش اثبات شده‌ای را که توسط بازیگران هالیوودی استفاده می‌شد که در دهه 1960 برای نقش‌های یک فیلم به سرعت شکل می‌گرفتند را فاش کنم.

این را تصویر کنید:

سال 1961 است. شما تهیه کننده فیلم های هالیوودی هستید. قرار است تا کمتر از 30 روز دیگر فیلمبرداری بلاک باستر بعدی خود را شروع کنید، اما مشکل بزرگی روی دستتان است.

بازیگر اصلی شما – ستاره فیلم – به هم ریخته است. او در 6 ماه گذشته هر شب آن را مشروب می‌نوشد و در تمام ساعات شب دنبال هر چیزی در دامن می‌رفت. در نتیجه، او مانند جهنم به نظر می رسد، 20 پوند اضافه وزن، بدون عضله و سیاهی زیر چشم.

شما باید او را به شکل صفحه‌نمایش نقره‌ای بسازید – و سریع. چه کار میکنی؟

خوب در سال 1961 حرکت آشکار این بود که تلفن را بردارید و با وینس جیروندا تماس بگیرید. او یک مرد بداخلاق بود و شما از فکر برقراری آن تماس لذت نمی بردید. اما می‌دانستید که ژیروندا پیش از پایان ماه، مرد اصلی شما را در شرایط سختی قرار می‌دهد.

وینس چگونه توانست در کمتر از 30 روز بازیگران ضعیف و نامتناسب را به ستارگان سینما تبدیل کند؟

در اینجا استراتژی 3 قسمتی او است. اگر می‌خواهید ماهیچه‌ها را جمع کنید و سریع لاغر شوید، می‌توانید از آن استفاده کنید.

قانون شماره 1) رژیم غذایی پرچرب بخورید.

وینس یکی از اولین کسانی بود که خوردن مقادیر زیادی چربی را در عین کاهش چشمگیر مصرف کربوهیدرات توصیه کرد. این باعث کاهش وزن چشمگیر برای اکثر افراد در صورت استفاده به عنوان یک رویکرد کوتاه مدت می شود. وینس توصیه کرد که به مدت 4 روز به مقدار نامحدود گوشت و تخم مرغ بدون کربوهیدرات بخورد.

قانون شماره 2) هر روز چهارم یک وعده غذایی کم چرب و پر کربوهیدرات بخورید.

برای حفظ سطح گلیکوژن در عضلات، وینس یک وعده غذایی پر کربوهیدرات را هر روز چهارم توصیه کرد.

قانون شماره 3) تمرین 8×8 را انجام دهید.

این تمرین وحشیانه است، اما نتایج آن چیزی جز باور نکردنی نیست. برای این تمرین، یک تمرین را انتخاب کرده و 8 ست 8 تکراری را انجام دهید. ضربه زننده واقعی این است: بین ست ها فقط 15 تا 30 ثانیه استراحت می کنید. همانطور که می توانید تصور کنید، عضلات شما تنها پس از چند دقیقه فریاد می زنند.

نکته داخلی: وینس در واقع به کارآموزان توصیه کرد که بین هر تکرار دو نفس بکشند تا ست را طولانی تر کنند و به حفظ شدت ست کمک کنند.

2-4 تمرین برای هر عضو بدن انتخاب کنید و تیراندازی کنید تا تمرین خود را در کمتر از 45 دقیقه تمام کنید. 4 روز در هفته تمرین خواهید کرد.

تقسیم زیر را در نظر بگیرید:

یکشنبه:

قفسه سینه (3-4 تمرین انجام شده برای 8×8.)

عضله دوسر (3 تمرین انجام شده برای 8×8)

ساعد (2-3 تمرین انجام شده برای 8×8)

سهشنبه:

عضله سه سر (3-4 تمرین انجام شده برای 8×8.)

شانه ها (3 تمرین انجام شده برای 8×8)

چهارشنبه: خاموش

سهشنبه:

پشت (4-5 تمرین انجام شده برای 8×8)

عضلات شکم (2-3 تمرین)

جمعه:

چهارتایی: (3 تمرین برای 8×8 انجام شده است)

همسترینگ: (3 تمرین برای 8×8 انجام شده است)

ساق پا: (5 تمرین، هر کدام برای یک ست 20 تکراری انجام می شود.)

شنبه: خاموش

خورشید: خاموش

به مدت 4 هفته تکرار کنید.

اگر می‌خواهید در 4 هفته آینده تغییرات چشمگیری در بدن ایجاد کنید، تمرین Gironda 8×8 همراه با رژیم غذایی پرچرب/کم کربوهیدرات مطمئناً می‌تواند کار را انجام دهد.