چگونه عضله به کف دست آوریم را انتخاب کنید و انتخاب کنید چربی را کم کنیم – 3 نکته آسان

پس دوست داری عضله بگیری؟ خواه یا نه می دانستید وقتی عضله می گیرید در جاری جمع کردن گاز برای هیکل شخصی هستید؟ مناسب است. عضله چربی را می سوزاند را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن را در اطراف . اصطلاح «تغییر چربی به عضله» اجتناب کرده اند همین جا می آید.

بیایید آغاز کنیم. در همین جا تعدادی از نکته آسان موجود است.

1. رژیم غذایی موقعیت اساسی در عضله سازی دارد. اگر هیکل خواهید کرد انرژی کافی نداشته باشد، نشاط کافی برای مونتاژ توده عضلانی نخواهد داشت. رژیم غذایی خواهید کرد علاوه بر این باید برای ادغام کردن طیف گسترده ای از غذاهای صحیح برای هیکل خواهید کرد باشد. شناخته شده به عنوان مثال خودروی خواهید کرد به گاز پریمیوم خواستن دارد، خواه یا نه اکتان کم بلعیدن می‌کنید؟ 9، ویژه به ویژه اگر کوروت باشد! همراه خود هیکل شخصی به ترتیب رفتار کنید. شاید ادامه دارد در نظر گرفته شده نکنید کدام ممکن است خوب کوروت هستید با این حال خواهید بود. خودتان را همراه خود نان غلات درست، گوشت ناهار با بیرون چربی، میوه ها، نوشیدنی اسموتی همراه خود دانه کتان، کره بادام زمینی خالص، شیر، مصرف کردن حبوبات (لوبیا)، سبزیجات مصرف شده کنید. برای مصرف کردن وعده های غذایی پوست نروید فست فود برای شما ممکن است فوق العاده خطرناک است را انتخاب کنید و انتخاب کنید بلعیدن گاز فوق العاده کم است!

2. وزنه زدن برای عضله سازی حیاتی است. به همان اندازه حد امکان در عمق ترین ورزش های وزنه برداری را انجام دهید به همان اندازه به تمام نواحی کلیدی هیکل ضربه بزنید. خواهید کرد می خواهید تون ماهیچه ای متعادل داشته باشید، 9 نامتناسب. در حالی کدام ممکن است آغاز به حمل کردن وزنه می کنید، به حداقل یک وزنه خاص برسید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به آن است بچسبید. برای عضله سازی می خواهید هر بار به طور مکرر شبیه به وزن را بلند کنید. اگر در جستجوی افزایش توانایی هستید، به از جمله وزن شکسته نشده می دهید، با این حال این چیزی نیست کدام ممکن است ما در همین جا می خواهیم انجام دهیم.

3. تمرینات قلبی انرژی می سوزاند را انتخاب کنید و انتخاب کنید چربی را آب می تنبل. قدم زدن را انتخاب کنید و انتخاب کنید دویدن را بررسی کنید. اینها آسان ترین کارهایی هستند کدام ممکن است می توانید انجام دهید. این به هیکل خواهید کرد رئوس مطالب بیشتری می‌دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید عضله‌ای را کدام ممکن است قبلاً نمی‌توانست ببینید، بدیهی می‌تنبل.

رژیم لاغری سریع