چگونه مارک زاکربرگ به انتخاب رای دهندگان در انتخابات 2020 کمک کرد

چگونه مارک زاکربرگ به انتخاب رای دهندگان در انتخابات 2020 کمک کرد


روی جلد کتاب مولی همینگوی جعل شده است

بر اساس کتاب مولی همینگوی به نام Fraudulent: How the Media، Big Tech، and دموکرات ها بر انتخابات ما وسواس داشتند ، چگونه مرکز “غیر حزبی” فناوری و زندگی مدنی به نفع انتخابات دموکرات ها کمک کرد.

  • طرح Chan Zuckerberg Initiative ، سازمانی به رهبری پریسیلا چان ، همسر مارک زاکربرگ ، بیش از 350 میلیون دلار در سال 2020 به CTCL داد. در سال 2018 ، بودجه CTCL فقط 1.4 میلیون دلار بود.
  • یکی از بنیانگذاران CTCL ، تیانا اپس جانسون ، یکی از اعضای سابق بنیاد اوباما است که قبلاً در پروژه حقوق رأی برای کمیته وکلای حقوق مدنی کار می کرد ، یک گروه حمایتی سیاسی لیبرال که توسط سازمان های مترقی مترقی مانند جورج سوروس تأمین مالی می شود. بنیادهای جامعه باز به اپس جانسون CTCL را با ویتنی می و دونی بریجز تأسیس کرد. این سه نفر تا سال 2015 در موسسه سازماندهی جدید بر فعالیت های مربوط به قوانین مربوط به انتخابات کار کردند ، که واشنگتن پست آن را “هاگوارتز حزب دموکرات برای جادوی دیجیتال” توصیف کرد.
  • طبق گزارش بنیاد حسابداری دولتی ، گرجستان تنها برای انتخابات عمومی بیش از 31 میلیون دلار در Zuck Bucs دریافت کرد که یکی از بالاترین مبالغ در این کشور است. وی موفق شد 9 درصد از کل بودجه زاکربرگ را به دست آورد ، گرچه گرجستان کمی بیش از 3 درصد از جمعیت این کشور را دارد.
  • هیچ پولی برای مسائل مربوط به COVID هزینه نشده است. به عنوان مثال ، سه کشوری که بیشترین بودجه را از سوی زاک باک دریافت کردند تنها 1.3 درصد از این بودجه را برای تجهیزات حفاظتی شخصی هزینه کردند. مابقی برای حقوق ، لپ تاپ ، وسایل نقلیه کرایه ای ، حق الوکاله برای درخواست سوابق عمومی ، رای گیری از طریق پست و سایر اقدامات هزینه می شود که به دفاتر انتخابات اجازه می دهد تا فعالان را برای کار در انتخابات استخدام کنند.
    همه 159 شهرستان گرجستان بودجه دریافت نکرده اند. از مناطق رای دهی ترامپ به طور متوسط ​​1.91 دلار برای هر رای دهنده ثبت شده دریافت شده است ، در حالی که مناطق رای گیری بایدن به طور متوسط ​​7.13 دلار برای هر رای دهنده دریافت کرده اند.
  • ترامپ در سال 2016 بیش از پنج امتیاز بر گرجستان غلبه کرد. و در سال 2020 آن را با سه دهم درصد از دست داد. به طور متوسط ​​، به عنوان سهم آراء دو حزبی ، اکثر مناطق دموکرات ها را با کمتر از یک درصد درصد جابجا کردند. زمان. کشورهایی که هیچ زاکو دریافت نکرده اند تقریباً هیچ حرکتی نشان نداده اند ، اما کشورهایی که توسط زاک باک تأمین مالی شده اند ، به طور متوسط ​​2.3 درصد بیشتر دموکراتیک حرکت کرده اند.
  • شهرستانهای دموکرات در پنسیلوانیا نیز هدف حمله پولی قرار گرفته اند. مرکز تحقیقات سرمایه مشخص کرد که بایدن هشت مورد از 10 استان CTCL با بیشترین بودجه این ایالت را که مجموعاً 21،047،163 دلار یا بیش از 95 درصد از کل کمک های مالی سراسر کشور دریافت کردند ، برنده شد.
  • تحریم برنده بایدن 3.5 برابر بیشتر از تحریم برنده ترامپ توسط CTCL تأمین مالی می شود. شهرستانهای ترامپ به طور متوسط ​​0.59 دلار برای سرانه و شهرستانهای بایدن به طور متوسط ​​2.85 دلار دریافت کردند.
  • فیلادلفیا ، ثروتمندترین شهرستان بایدن ، 6.32 دلار به ازای هر نفر دریافت کرد ، در حالی که فقط 1.12 دلار برای شهرستان برکس ، ثروتمندترین شهرستان بودجه ترامپ بود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *