چگونه می توان در این 10 روز 10 کیلو وزن کم کرد – با این برنامه رژیم غذایی

بهترین راه برای کاهش 10 کیلوگرم در 10 روز گرسنگی نیست ، بلکه خوردن غذای بیشتر است. با خوردن غذای بیشتر و تغییر آن در هر روز ، تغییر کالری راهی برای مردن است که مدت هاست از آن استفاده می شود. بسیاری از بدنسازان از این روش برای بدست آوردن بهترین فرم ممکن استفاده کرده اند و اجازه دهید به شما بگویم که کار می کند. بنابراین اگر هنوز در مورد کاهش 10 کیلوگرم در 10 روز شک ندارید ، این کار را نکنید زیرا راه حلی وجود دارد. راه حل تغییر کالری است.

شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که آیا بدنسازان از این روش رژیم گرفتن برای بدست آوردن بهترین شکل ممکن از آنچه باید مشکل باشد استفاده کرده اند. در انگلیسی ساده ، پاسخ منفی است. استفاده از رژیم غذایی آسان است و تنها کاری که باید انجام دهید این است که غذاهایی را که هر روز می خورید تغییر دهید. تغییر کالری در شیوه زندگی شما تداخلی ایجاد نمی کند و تقریباً در هر زمان از زندگی می توانید این کار را انجام دهید. هدف از این رژیم افزایش سوخت و ساز بدن است که مسئول چربی سوزی است. هرچه متابولیسم شما بهتر کار کند ، می توانید وزن بیشتری را از دست بدهید.

در اینجا آنچه شما باید انجام دهید ؛

  • شما باید 4 بار در روز یا بیشتر بخورید
  • شما باید هر روز متفاوت غذا بخورید
  • شما باید محتوای کالری وعده های غذایی را هر روز مخلوط کنید (این باعث سردرگمی بدن شما و افزایش متابولیسم شما می شود)
  • اجتناب کردن؛ غذاهای آشغال ، فست فودها و غذاهای فرآوری شده. شما می توانید این غذاها را در روزهای تقلب دوباره بخورید.

خوب شما آن را دارید که واقعاً همه چیز در رژیم غذایی وجود دارد. همانطور که قبلاً اشاره کردم ، تغییر کالری بدن را گیج کرده و به تسریع متابولیسم ، که مسئول کاهش وزن است ، کمک می کند. هرچه بدن شما بیشتر گیج کننده باشد ، بهتر است. به همین دلیل شما باید هر روز وعده غذایی خود را تغییر دهید تا بدن شما فرصتی برای سازگاری نداشته باشد. خوردن غذای کمتر در واقع متابولیسم شما را کند می کند ، بنابراین 4 وعده غذایی توصیه می شود. آنها به جز وعده های غذایی اصلی ، وعده های غذایی کامل نیستند. وقتی بیشتر غذا می خورید ، بدن مجبور می شود از انرژی برای سوخت رسانی به غذا استفاده کند. این روش دیگری برای شروع چربی سوزی است.

این رژیم برای همه مناسب است. مهم نیست چند سال دارید یا چند سال دارید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که شروع به تغییر کالری کنید و در عرض 10 روز وزن خود را تا 10 پوند کاهش دهید. برخی از افراد در 10 روز نتایج بهتری را گزارش کرده اند ، در حالی که متوسط ​​آن با استفاده از رژیم غذایی که کالری را تغییر می دهد ، حدود 5-7 پوند است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *