چگونه هواپیماها می توانند حمله رزمی انجام دهند

چگونه هواپیماها می توانند حمله رزمی انجام دهند


شایعاتی مبنی بر اینکه جت ها از لیگ درخواست می کنند بازی های خود را با کوارتر دوم شروع کرده یا زمان شروع بازی را به 2:30 برساند ، صحت ندارد.

اگر جت ها در تلاش هستند تا بازی های خود را سریعتر شروع کنند ، نمی توانید آنها را سرزنش کنید. حالا شما اعداد را می دانید. جت ها در کوارتر اول در پنج بازی هیچ امتیازی کسب نکردند و فقط 79 یارد – 11 یارد – کسب کردند. حمله آنها کندتر از بیوک 1975 در یک صبح زمستانی شروع شد.

برای مربی رابرت صالح ، هماهنگ کننده حمله مایک لافلور و کل کادر مربیگری ، این تمرکز هفته خداحافظی است: چگونه جت ها سریعتر شروع می شوند؟ آنها در این فصل به دلیل کندی شروع بازی مجبور بودند در هر بازی از پشت بازی کنند.

صالح روز دوشنبه گفت: “این چیزی است که ما این هفته صرف می کنیم.”

هیچ کس از The Jets برای نظر من با من تماس نگرفته است ، اما به هر حال من اینجا هستم تا آن را ارائه کنم. در اینجا برخی از راه هایی است که من فکر می کنم جت ها می توانند حمله ای را آغاز کنند که شبیه استون هنج در لندن در روز یکشنبه متحرک به نظر می رسید.

1. اجازه دهید رقابت کنند

اتفاقات جالبی در NFL در حال رخ دادن است. حمله تیم اول و دفاع تیم اول در طول اردوی آماده سازی و سپس به ندرت در طول فصل با یکدیگر روبرو می شوند. آنها عمدتا با تیم پیشاهنگی روبرو هستند.

زک ویلسون و رابرت صالح
زک ویلسون و رابرت صالح
USA Today Sports (2)

در اینجا چیزی است که من به هواپیماها پیشنهاد می کنم: یک تمرین با دوره رقابت بین شروع حمله و شروع دفاع که شروع بازی را شبیه سازی می کند ، باز کنید. در حال حاضر ، نه زک ویلسون با پشتیبان پشت خط پشتی روبرو است ، بلکه CJ Mosley است. هر دو طرف بلافاصله در عمل آزمایش می شوند. این کار را روزهای چهارشنبه و پنجشنبه انجام دهید و شاید رقابت سطح بازی آنها را بالا ببرد. او بعداً در تمرین به تیم های پیشاهنگ باز می گردد تا برای حریف آماده شود اما برای شروع تمرین به همه تکان می دهد.

من مطمئن نیستم که LaFleur در حال حاضر چقدر ورودی از ویلسون می خواهد ، اما او باید بیشتر دریافت کند. روی متن آغازین با ویلسون کار کنید. بگذارید او نمایشنامه های مورد علاقه اش را انتخاب کند. یک برنامه بازی در اطراف مدافع جوان خود ایجاد کنید. همه کسانی که رئیس دارند می دانند که پروژه ها وقتی در مراحل اولیه سرمایه گذاری می شوند معنادارتر هستند. به جای ارائه برنامه بازی به او ، آن را با او بسازید.

3. متن را بارها و بارها تکرار کنید

جت ها در اینجا فرصت جالبی دارند و هفته خداحافظی و Patriots حریف بعدی آنها هستند. من فکر می کنم LaFleur باید بتواند فیلمنامه ابتدایی 15 نمایش را زودتر از حد معمول منتشر کند. اغلب تیم ها تا اواخر هفته ، گاهی اوقات شنبه ، متن آغازین تیم را ارائه نمی دهند. اما Jets تمام وقت اضافی را دارد و با حریفی آشنا روبرو می شود که یک ماه پیش آنها را بازی کرده بود. این بازی نباید به طور معمول به آمادگی اولیه نیاز داشته باشد تا بتوانید برای شروع بازی به آنچه می خواهید انجام دهید برسید. اگر LaFleur بتواند اسکریپت را در اوایل توسعه دهد ، Jets باید بتواند بیش از حد معمول با آن تمرین کند و قبل از شروع بازی آن را بازی کند.

4. توپ را بگیرید

اگر در پرتاب سکه برنده شدید ، توپ را بگیرید. مربیان عاشق تعلل هستند. گیتس این کار را سه بار انجام داده است که امسال در قرعه کشی برنده شده اند. من هر دلیلی دارم که بخواهم آن را به تعویق بیندازم ، اما فعلاً توهین شما به رای اعتماد نیاز دارد. یکی بهش بده اگر با ضربه زدن برنده شدید ، توپ لعنتی را بگیرید و به حمله خود بگویید که بازی را با یک لمس باز می کنید.

5. یک عکس بگیرید

جت ها در شروع مسابقات بسیار محافظه کار بودند. آنها با چهار دیدار از پنج مسابقه شروع کردند. برخی از آنها حیاط مناسبی را بدست آورده اند ، اما زمان آن فرا رسیده است که لافلور جسور باشد و شاید حمله را در جریان کار ضربه ای بزند. LaFleur باید از دنزل میمز ، بهترین تهدید تیم شروع کند و به سمت او شلیک کند. شاید یک چرت دفاعی بزنید. شاید ضربه زدن به 60 یارد فشار روی خط حمله را کاهش دهد. بهترین بازی توپ عمیق را ایجاد کرده و مستقیماً از پورتال سفارش دهید.

اگر هیچ یک از این موارد جواب نداد ، گرم شدن بنگال ها از ساعت 8 صبح شروع می شود

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *