چگونه کافئین ممکن است بر سلامت خواهید کرد تأثیر بگذارد

حدود 170 میلی خوب و دنج کافئین در یک واحد فنجان اسپرسو روزمره را انتخاب کنید و انتخاب کنید حدود 30/40 میلی خوب و دنج کافئین در اسپرسو با بیرون کافئین موجود است.

اسپرسو منصفانه صنعت 90 میلیارد دلاری دسترس در بازار سهام است، با این حال مهم اینجا است کدام ممکن است تنها در آمریکای شمالی، بیش اجتناب کرده اند 85 سهم اجتناب کرده اند آنها روزانه 3 به همان اندازه 5 فنجان اسپرسو می نوشند. انواع زیادی اجتناب کرده اند افراد کشف نشده خطر متنوع اجتناب کرده اند مشکلات مرتبط همراه خود بلعیدن اسپرسو هستند.

ده انگیزه بی نظیر برای اینکه چرا باید به 1 “اسپرسو مفید” روی بیاورید.

10 اشکال بهداشتی مرتبط همراه خود کافئین

مشکلات قلبی عروقی

کافئین ضربان روده ها خواهید کرد را افزایش می دهد، فشار خون خواهید کرد را بالا می برد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است در تحمیل بیماری قلبی عملکرد داشته باشد. هم اسپرسو با بیرون کافئین را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم اسپرسو روزمره کلسترول را انتخاب کنید و انتخاب کنید هموسیستئین را افزایش می دهند، ماده بیوشیمیایی کدام ممکن است علم همراه خود افزایش خطر حمله قلبی گفته می شود. کافئین علاوه بر این همراه خود اسپاسم عروق کرونر، مسئله 20 سهم اجتناب کرده اند حمله ها قلبی کشنده کدام ممکن است در هر مورد دیگر اشخاص حقیقی انصافاً مفید را می کشد، گفته می شود.
اهمیت دادن

کافئین ترشح هورمون های استرس را تحریک می تنبل کدام ممکن است ممکن است در نتیجه افزایش اضطراب، تحریک پذیری، فشار را انتخاب کنید و انتخاب کنید درد عضلانی، سوء هاضمه، بی خوابی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاهش امنیت شود. افزایش استرس ناشی اجتناب کرده اند کافئین ممکن است خواهید کرد را اجتناب کرده اند پاسخ مفید تأکید کردن های دوره ای روزانه کدام ممکن است همه در مسکن شخصی همراه خود آن مواجه هستند، باز دارد.

مشکلات عاطفی

اضطراب را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحریک پذیری مشکلات خلقی روزمره مرتبط همراه خود بلعیدن کافئین هستند، با این حال ناامیدی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اختلال ضعیف ملاحظه به 1 مقیاس مهم هستند. ناامیدی ممکن است شناخته شده به عنوان بخشی اجتناب کرده اند ناامیدی پس اجتناب کرده اند اجتناب کرده اند بین وارد شدن عواقب محرک کافئین به نظر می رسد شود. علاوه بر این ممکن است در کل فاصله درمانی پس اجتناب کرده اند توقف کافئین در حالی کدام ممکن است شیمی ذهن در جاری ترتیب مجدد است رخ دهد. کافئین به جای آن افزایش ورزش روانشناختی، جریان خون به ذهن را به همان اندازه 30 سهم کاهش می دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید بر حافظه را انتخاب کنید و انتخاب کنید انجام روانشناختی تأثیر عقب کشیدن می گذارد.

نوسانات قند خون

دیابتی ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید قربانیان به هیپوگلیسمی باید اجتناب کرده اند بلعیدن کافئین خودداری کنند، از کافئین باعث افزایش گذرا قند خون تبدیل می شود، کدام ممکن است پس اجتناب کرده اند آن ساخت بیش اجتناب کرده اند حد انسولین جستجو در دارد کدام ممکن است باعث سقوط قند خون در عرض تعدادی از ساعت تبدیل می شود. اگر در امتحان شده برای افت پوند هستید، این ترن اثیری به معنای واقعی کلمه هستند در نتیجه افزایش وزن تبدیل می شود از پیام انسولین به هیکل ذخیره قند اضافی شناخته شده به عنوان چربی است.

مشکلات گوارشی

متنوع اجتناب کرده اند اشخاص حقیقی پس اجتناب کرده اند مصرف کننده اسپرسو بافت سوزش در شکم شخصی را تخصص می کنند از اسپرسو ترشح اسید هیدروکلریک را افزایش می دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در نتیجه افزایش خطر زخم تبدیل می شود. اسپرسو، اجتناب کرده اند جمله اسپرسو با بیرون کافئین، فشار روی دریچه بین مری را انتخاب کنید و انتخاب کنید شکم را کاهش می‌دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به محتویات فوق العاده اسیدی شکم اجازه می‌دهد اجتناب کرده اند مری حرکت تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید در نتیجه سوزش بالا دل را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیماری ریفلاکس شکم شود. همراه خود ملاحظه به بلعیدن بالای اسپرسو در آمریکا، جای سوال کردن نیست کدام ممکن است پرفروش ترین داروهای با بیرون مدل، داروهایی هستند کدام ممکن است شناخته شده به عنوان آنتی اسیدها شناخته می شوند.

کمبودهای خورده شدن ای

کافئین توسل به برخی اجتناب کرده اند چرخ دنده مغذی را مهار می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید باعث خلاص شدن از شر ادرار کلسیم، منیزیم، پتاسیم، آهن را انتخاب کنید و انتخاب کنید چرخ دنده معدنی کمیاب تبدیل می شود کدام ممکن است همه قطعات حیاتی برای بهزیستی هستند.
مشکلات سلامت پسرها

مشکلات سلامت پسرها

اسپرسو باعث تحریک مجاری ادرار را انتخاب کنید و انتخاب کنید مثانه تبدیل می شود. علاوه بر این منصفانه ادرارآور است کدام ممکن است شرایط مرتبط همراه خود تکرر ادرار را بدتر کردن می تنبل. بردن اسپرسو را انتخاب کنید و انتخاب کنید کافئین بیشتر اوقات علائم مرتبط همراه خود تکرر ادرار {به دلیل} غول پیکر شدن پروستات را تسکین می دهد.

دکتر میلتون کریسیلوف، MD، دریافته است کدام ممکن است در تا حد زیادی اسبابک ها، پسرها می توانند همراه خود تحمیل تغییراتی در رژیم غذایی کدام ممکن است برای ادغام کردن برداشتن اسپرسو را انتخاب کنید و انتخاب کنید کافئین است، خطر ابتلا به مشکلات مجاری ادراری را انتخاب کنید و انتخاب کنید پروستات را به میزان قابل توجهی کاهش دهند.

مشکلات بهزیستی خانمها

بیماری فیبروکیستیک پستان، PMS، پوکی استخوان، مشکلات ناباروری، سقط جنین، نوزادان کم وزن را انتخاب کنید و انتخاب کنید علائم یائسگی شبیه گرگرفتگی همگی همراه خود بلعیدن کافئین شدیدتر می شوند. زنانی کدام ممکن است اجتناب کرده اند قرص‌های ضدبارداری استفاده می‌کنند، به‌ویژه کشف نشده خطر هستند، از مهارت آن‌ها در سم‌زدایی کافئین کاهش یافته است است.

خستگی آدرنال

بلعیدن کافئین سرانجام در نتیجه خستگی آدرنال تبدیل می شود کدام ممکن است ممکن است خواهید کرد را در مخالفت با طیف گسترده ای از مشکلات سلامت مرتبط همراه خود تحریک، خودایمنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خستگی حساس تنبل.
سالخورده

متنوع اجتناب کرده اند افراد در دهه 40 مسکن شخصی متوجه می شوند کدام ممکن است تولید دیگری {نمی توانند} شبیه به میزان بلعیدن کافئین را کدام ممکن است در دهه بیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید سی سالگی شخصی تحمل می کردند، تحمل کنند. ساخت DHEA، ملاتونین را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر هورمون های حیاتی آغاز به کاهش می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید کافئین این کاهش را تسریع می تنبل. کافئین هیکل را کم آب می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید به پیر شدن منافذ و پوست را انتخاب کنید و انتخاب کنید کلیه ها {کمک می کند}. نماد داده شده است کدام ممکن است اجتناب کرده اند ترمیم DNA جلوگیری می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید مهارت کبد در پاکسازی سموم خارجی را کاهش می دهد.

تخلیه شدن غدد فوق کلیوی

کافئین منصفانه محرک سیستم عصبی مرکزی است. باعث ترشح آدرنالین اجتناب کرده اند غدد فوق کلیوی تبدیل می شود، هورمونی کدام ممکن است هیکل خواهید کرد در مواقع اضطراری به آن است متکی {است تا} ضربان روده ها، تنفس را انتخاب کنید و انتخاب کنید فشار خون خواهید کرد را برای منصفانه پرواز فوری هر دو پاسخ نبرد افزایش دهد. وقتی بیش اجتناب کرده اند حد اجتناب کرده اند محرک ها استخدام می کنید، غدد فوق کلیوی تخلیه می شوند. اگر حساسیت خواهید کرد به کافئین کاهش یافته است است هر دو اجتناب کرده اند آن دسته اجتناب کرده اند افرادی هستید کدام ممکن است می گویند می توانید 3 شات اسپرسو بخورید را انتخاب کنید و انتخاب کنید مستقیم بخوابید، حدس بزنید چیست؟ غدد فوق کلیوی خواهید کرد تولید دیگری پاسخ نمی دهند. این بدان معناست کدام ممکن است خواهید کرد در مخالفت با استرس کمتر انعطاف پذیر هستید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در برابر این خطرات بهزیستی شبیه آلاینده های محیطی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجزا بیماری زا حساس می شوید.

نوسانات از حداکثر قند خون

کافئین کبد را وادار می تنبل به همان اندازه گلیکوژن را وارد جریان خون تنبل. لوزالمعده همراه خود ترشح انسولین، هورمونی کدام ممکن است باعث تبدیل می شود کربوهیدرات های اضافی شناخته شده به عنوان چربی ذخیره شود، به افزایش ناگهانی قند خون پاسخ می دهد. در عرض منصفانه به همان اندازه 2 ساعت، نتیجه کاهش از حداکثر قند خون است کدام ممکن است در نتیجه حالت هیپوگلیسمی (قند خون زیرین) تبدیل می شود. سپس در نظر گرفته شده می کنید کدام ممکن است وقت آن رسیده است کدام ممکن است منصفانه فنجان اسپرسو تولید دیگری بنوشید را انتخاب کنید و انتخاب کنید کل چرخه یک بار دیگر آغاز تبدیل می شود.

عدم تعادل اسید

بیش اجتناب کرده اند 208 اسید فعلی در اسپرسو ممکن است به مشکلات گوارشی را انتخاب کنید و انتخاب کنید طیف گسترده ای از مشکلات بهزیستی ناشی اجتناب کرده اند اسیدوز مرتبط همراه خود آرتریت، روماتیسمی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحریکات پوستی کمک تنبل. متنوع اجتناب کرده اند اشخاص حقیقی پس اجتناب کرده اند مصرف کننده اسپرسو بافت سوزش در شکم شخصی را تخصص می کنند از اسپرسو باعث افزایش ترشح اسید در شکم تبدیل می شود. بهزیستی جذاب خواستن به تعادل قلیایی PH در هیکل دارد.

تخلیه چرخ دنده معدنی حیاتی

اسپرسو توسل به برخی اجتناب کرده اند چرخ دنده مغذی را مهار می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید باعث خلاص شدن از شر ادرار کلسیم، منیزیم، پتاسیم، آهن را انتخاب کنید و انتخاب کنید چرخ دنده معدنی کمیاب تبدیل می شود کدام ممکن است همه قطعات حیاتی برای بهزیستی هستند. خانمها باید همراه خود آغاز یائسگی درگیر پوکی استخوان باشند. تحقیق نماد می دهد زنانی کدام ممکن است اسپرسو می نوشند در مقابل همراه خود {افرادی که} اسپرسو نمی نوشند تا حد زیادی کشف نشده ابتلا به پوکی استخوان هستند. پسرها نیز اجتناب کرده اند پوکی استخوان مصون نیستند.

اینها بسیاری اجتناب کرده اند شرایط بهداشتی هستند کدام ممکن است در آن پزشکان پزشکی به مبتلایان شخصی طرفدار می کنند اسپرسو را انتخاب کنید و انتخاب کنید تمام کافئین را اجتناب کرده اند رژیم غذایی شخصی بردن کنند.

هضم اسیدی
اضطراب، تحریک پذیری را انتخاب کنید و انتخاب کنید عصبی بودن
مشکلات کاندیدا هر دو مخمر
کولیت، دیورتیکولیت، اسهال را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر علائم روده تحریک پذیر
سندرم خستگی مزمن را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر بیماری های شخصی امنیت
دیابت هر دو هیپوگلیسمی (قند خون زیرین)
سرگیجه، سندرم منیر هر دو وزوز گوش (زنگ در گوش)
نقرس (افزایش درجه اسید اوریک)
بیماری قلبی هر دو تپش روده ها
{فشار خون بالا}
کلسترول بالا
بی خوابی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواب برداشتن هر دو ضعیف
بیماری کبد را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشکلات کیسه صفرا شبیه سنگ کیسه صفرا
مشکلات کلیه هر دو مثانه اجتناب کرده اند جمله سنگ کلیه
میگرن هر دو سایر سردردهای عروقی
پوکی استخوان
تحریک منافذ و پوست، بثورات را انتخاب کنید و انتخاب کنید خشکی
زخم، سوزش بالا دل را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشکلات شکم شبیه فتق هیاتال
تحریک تجهیزات ادراری

خواه یا نه اسپرسو سالمی موجود است چون من می خواهم اسپرسو ام را آرزو می کنم؟!؟

محصولات اسپرسو مفید گانو کافئین را به حدود 7 هر دو 8 میلی خوب و دنج در هر فنجان کاهش می دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید با بیرون هیچ خطری برای بهزیستی، شبیه به نشاط را ارائه می دهیم می دهد. کافه گانو با بیرون کافه، کافه موکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید چای کدام ممکن است همگی همراه خود عصاره قارچ گانودرما مخلوط کردن شدند، به صورت وب مبتنی بر به راحتی در دسترس است هستند. www.Healthy-Coffee-Shop.com. منصفانه الگوی رایگان تقاضا کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید خودتان بررسی کنید.