کاترین هپبورن و چراغ های کریسمس

کاترین هپبورن و چراغ های کریسمس


متن ترانه بن دانگان

من فکر می کنم این احتمالاً چهارمین خانه در سمت چپ بود ، در سمت راست وقتی که به خانه می چرخید
محله ای که من در آن زندگی می کنم. اما من از یک چیز مطمئن هستم ، قطعاً خانه اول بود
که از ماه مارس ، درست در همان زمان ، تزئین کریسمس او بود
همه گیری ویروس کرونا برای همه ما واقعی شده است و ما محکوم به خانه نشینی هستیم.

بسته بندی آب نبات هالووین هنوز در سراسر محله پراکنده بود ، اما این برای این خانواده اهمیتی نداشت. آنها فوراً از یک تعطیلات به تعطیلات دیگر رفتند بدون آنکه لحظه ای را از دست بدهند. طولی نکشید که تاج های کریسمس را روی پنجره ها آویزان کرد ، سیم ها را بستند و چراغ های نورافکن را در زمین لنگر انداختند و گوزن های شمالی همیشه سبز را در کنار یک سوزن کرپ روشن قرار دادند.

راستش را بخواهید ، کریسمس در محله من است.

اگر چیزی در مورد روح کریسمس وجود داشته باشد ، می تواند رقابتی و مسری باشد. مثل یک جلوه دومینو است. فقط یک همسایه برای راه اندازی آن نیاز دارد.

دیری نگذشت که همسایه های دیگر نیز از او پیروی کردند. چراغ های یخ شروع به بالا رفتن کردند. در حال شکل گیری بادی ها هستند. پروژکتورهای نور کریسمس فعال شده اند. مردمی که در فیلم هالمارک به آن افتخار می کردند. تنها چیزی که از دست می رود برف است.

آنچه از دو خیابان شروع شد بالاخره به من رسید. آن زمان بود که به من گفتند ، البته با نصف بهترم ، تزئینات کریسمس در خانه ما ساخته می شود ، البته دو هفته زودتر از حد معمول.

این کمی غافلگیر کننده بود ، اما وقتی نوبت به کریسمس می رسد ، تعطیلات هرگز خود غافلگیر کننده نیست. هر سال در همان زمان ، در یک روز ، می آید. اما به دلایلی ، 2020 کمی متفاوت به نظر می رسد. من می دانم که مردم عاشق شروع تعطیلات در ماه نوامبر هستند ، اما این در اوایل سال بسیار بیشتر بود.

و به دلایل خوب. یک سال گذشت. من فکر می کنم همه ما در این فصل به دنبال کمی شادی اضافی هستیم ، شاید بیشتر از حد معمول.

صادق باشیم – این یک سال معمولی نبود. سال طولانی و سختی بود. ما خسته شده ایم و کارمان تمام شده است.

اما کریسمس یک راه منحصر به فرد برای درست کردن امور در جهان دارد ، حتی اگر برای یک لحظه. زیاد لازم نیست. چند نت اول آهنگ عید. اولین طعم شیرینی کریسمس. گاهی اوقات این چیزهای کوچک است که می تواند حس های فصل را جرقه بزند و در نهایت باعث ایجاد شادی شود.

اگر تزئینات بلافاصله پس از هالووین امسال باید بالا برود ، همینطور هم باشد. و در حالی که ما به آن نزدیک هستیم ، احتمالاً نیازی نیست که چراغ های کریسمس پس از روز سال نو به این زودی خاموش شوند.

ممکن است سنت های قدیمی به حالت تعلیق درآید ، در حالی که ما به خود اجازه می دهیم با توجه به موقعیت خود ، اخبار ایجاد کنیم. برخی از قوانین کریسمس ممکن است نیاز به تجدید نظر داشته باشند ، درست مانند زندگی ما در پی همه گیری جهانی.

کاترین هپبورن یکبار گفت: “اگر به تمام قوانین پایبند باشید ، تمام سرگرمی ها را از دست خواهید داد.” این برای خوشحالی نیز صدق می کند. کریسمس فقط سالی یکبار فرا می رسد. وقتی در خیابان خود حرکت می کنید روح کریسمس را از دست ندهید.دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *