کاخ سفید در مورد اینکه آیا هانتر بایدن دارای سهام شرکت خصوصی چینی است ، سکوت کرده است

کاخ سفید در مورد اینکه آیا هانتر بایدن دارای سهام شرکت خصوصی چینی است ، سکوت کرده است


جن پساکی ، سخنگوی مطبوعاتی کاخ سفید ، روز دوشنبه از گفتن اینکه آیا پسر اول هانتر بایدن سهام خود را در یک شرکت خصوصی چینی با دولت کمونیستی پکن فروخته است یا خیر – دو سال پس از آنکه پرزیدنت بایدن قول داد خانواده اش از همه شرکت های خارج از کشور خودداری خواهند کرد یا خیر. منافع تجاری

در آوریل ، Daily Caller گزارش داد که Skaneateles LLC – شرکت Hunter’s – هنوز 10 درصد از BHR Partners را دارد که تحت کنترل بانک دولتی چین است.

روز دوشنبه ، امرالد روبینسون ، خبرنگار نیوزماکس ، از پساکی درخواست کرد که در این مورد به روز رسانی کند ، که منشی مطبوعاتی پاسخ داد: “من می خواهم شما را به نمایندگانش در این مورد راهنمایی کنم. او [Hunter] او در اداره کار نمی کند. “

رابینسون بلافاصله پس از پاسخ ساکی گفت: “در جریان مبارزات انتخاباتی ، رئیس جمهور گفت هیچ عضوی از خانواده اش با هیچ کس که با شرکت خارجی یا کشور خارجی ارتباط داشته باشد ، هیچگونه رابطه تجاری نخواهد داشت.” “آیا این امر برای مردم آمریکا اطمینان بخش خواهد بود ، و ما به این سمت می رویم ، اگر آنها به مردم آمریکا اطلاع دهند اگر هانتر این را فاش کرد تا مطمئن شود که هیچ موردی وجود ندارد …”

پساکی تکرار کرد: “دوباره به شما گفتم ،” پس از آن من فکر می کنم باید جلو بروم و شما باید با نمایندگان او صحبت کنید. “

جن ساکی ، سخنگوی مطبوعاتی کاخ سفید نگفت که آیا هانتر بایدن ، پسر رئیس جمهور جو بایدن ، سهام خود را در شرکت خصوصی چینی BHR Partners فروخته است یا خیر.
عکس AP / سوزان والش

وقتی رابینسون سعی کرد س anotherال دیگری بپرسد ، پساکی به او گفت: “دلیلی برای فریاد زدن وجود ندارد. من مطمئناً فریاد نمی زنم. شما باید با نمایندگان او صحبت کنید. این سیاست او باقی می ماند. او در حال پایان دادن به آن است. فراتر از آن ، من” با نمایندگان او صحبت خواهم کرد. “

BHR Partners در سال 2013 تاسیس شد – با زیرمجموعه Hunter ، Rosemont Seneca Partners ، که در ابتدا 30 درصد از سهام را با گروه Thornton که توسط جیمز بولگر ، پسر بیلی بولگر ، رئیس سنای ماساچوست اداره می شد ، به اشتراک گذاشت. در ژوئیه 2019 ، نیویورکر گزارش داد که هانتر یکی از اعضای بدون دستمزد هیئت مدیره شرکت بود ، اما تا زمانی که پدرش سمت خود را به عنوان معاون رئیس جمهور در سال 2017 ترک نکرد ، سهام شخصی نگرفت.

در دسامبر 2013 ، هانتر همراه پدرش به چین در هواپیمای ایر فورس وان رفت. در آن مناسبت ، مجله گزارش داد ، هانتر ترتیبی داد تا جاناتان لی رئیس آینده BHR خود را به جو بایدن معرفی کند.

طبق گزارشات ، اسکانهاتلس ، Hunter Biden's LLC هنوز 10 درصد از BHR Partners را در اختیار دارد.
طبق گزارشات ، اسکانهاتلس ، Hunter Biden’s LLC هنوز 10 درصد از BHR Partners را در اختیار دارد.
عکس ترزا کروگر/گتی ایماژ برای برنامه جهانی غذا ایالات متحده آمریکا

در اکتبر 2019 ، بایدن ، آن زمان نامزد ، متعهد شد که “هیچ یک از اعضای خانواده من در کاخ سفید دفتر نخواهند داشت ، در جلساتی مانند عضویت در کابینه می نشینند و در واقع ، هیچ گونه رابطه تجاری ندارند. با هر کسی که مربوط به شرکت یا کشور خارجی باشد. “خارجی”

تقریباً در همان زمان ، هانتر بایدن از هیئت مدیره BHR استعفا داد.

وکیل وی گفت: “تحت دولت بایدن ، هانتر به راحتی از هر یک از دستورالعمل ها یا استانداردهایی که رئیس جمهور بایدن برای رسیدگی به تعارض منافع یا ظهور چنین درگیری هایی ، از جمله هرگونه محدودیت در مورد منافع تجاری خارج ، صادر می کند ، پیروی می کند.” زمان.

در دسامبر 2020 ، هانتر بایدن فاش کرد که دولت فدرال در حال بررسی معاملات تجاری خارجی او است ، پس از آنکه The Post گزارش داد که او در ترتیب دادن یک ملاقات بین پدرش و مدیرعامل شرکت انرژی اوکراینی در سال 2015 – که بایدن بزرگتر بعداً از آنها در محافظت از تحقیقات کمک کرد ، کمک کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *