کارکنان Ex-OnlyFans می توانند به اطلاعات شخصی کاربران و فرم ها دسترسی داشته باشند

کارکنان Ex-OnlyFans می توانند به اطلاعات شخصی کاربران و فرم ها دسترسی داشته باشند


بر اساس یک گزارش ، کارمندان سابق OnlyFans قادر به دسترسی به اطلاعات شخصی کاربران و فرم ها – از جمله کارت اعتباری ، حساب بانکی و اطلاعات گذرنامه – بودند.

معاون پنجشنبه گزارش داد که کارمندان قبلی می توانستند از طریق یک برنامه خدمات مشتری به نام Zendesk ، به اطلاعات – که شامل گواهینامه های رانندگی ، نام کامل و اطلاعاتی درباره میزان پولی که مردم در این پلتفرم خرج یا درآمد می کنند – دسترسی داشته باشند.

یکی از کارکنان سابق عصبانی به این رسانه می گوید: “همه افراد در آن بستر ، به ویژه کارگران جنسی ، به اطلاعات خود نیاز دارند تا ایمن باشند و اینطور نیست.”

در حالی که سایر شرکت ها معمولاً هنگام خروج کارکنان دسترسی به Zendesk را قطع می کنند ، برخی از کارکنان سابق OnlyFans هنوز قادر به ورود به برنامه بودند زیرا OnlyFans آنها را تعطیل نکرد.

نمایندگان OnlyFans فوراً به درخواست نظر از The Post پاسخ ندادند و با Vice صحبت نکردند. مشخص نیست که چند کارمند سابق ظاهراً به این داده ها دسترسی داشته اند یا هنوز قادر به دسترسی به آنها هستند.

یکی از کارکنان سابق عصبانی می گوید: “همه افراد در آن بستر ، به ویژه کارگران جنسی ، به اطلاعات خود نیاز دارند تا امنیت نداشته باشند.”
تصاویر SOPA/LightRocket از طریق Gett

در توییتر ، برخی از مدل ها و کاربران OnlyFans خشمگین شدند.

“حالا مسخره ام می کنی؟” کتاب ها آلنا ایوانز ، بازیگر پورن با حساب OnlyFans. او گفت که از اینکه اسنادی را که سن او را ثابت می کند به آدرس رایانامه جمعی ارسال کرده است ، بسیار عصبانی است.

گزارش روز پنجشنبه نشان دهنده یک شکست در تلاش برای بدنامی سایت افترا برای جلب اعتماد سازندگان است ، بسیاری از آنها پس از آنکه OnlyFans در ماه اوت اعلام کرد که قصد دارد همه محتواهای جنسی را ممنوع کند – و سپس یک هفته بعد به طور ناگهانی این ممنوعیت را پس گرفت ، ناامید شدند.

کورتنی تلیا ، خالق OnlyFans ، مدت کوتاهی پس از شکستن پورنو به The Post گفت که اعتقاد خود را به این پلتفرم از دست داده است و سرانجام در نظر دارد حساب خود را در این سایت ببندد ، جایی که او گفت بین 20 تا 100 هزار دلار در ماه درآمد دارد.

تیلیا گفت: “من یکی از 1 درصد برتر سازندگان هستم و دوستان زیادی دارم – و بسیاری از ما قبلاً شروع به حرکت به سایر پلتفرم ها کرده ایم.” من می خواهم بخشی از پلتفرمی باشم که کارگران جنسی را جشن می گیرد و فقط آنها را تحمل نمی کند. ”

آرم OnlyFans
گزارش پنجشنبه نشان دهنده یک شکست در تلاش سایت های تهمت برای جلب اعتماد سازندگان است.
تصاویر SOPA/LightRocket از طریق Gettدیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *