کار 84 پروژه در شهرستان نور با 195 میلیارد تومان وام


به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان نور، احمد توکلی امروز در نشست خبری که به مناسبت آغاز هفته دولت و با تجلیل از اصحاب رسانه این شهرستان برگزار شد، با بیان اینکه دولت عمومی برای مردم تلاش می کند، اظهار داشت: در این راستا تلاش می کنیم تا مردم را به مردم برسانند. اقتدار یک ایران مقتدر با جهاد در توصیف واقعیت انقلاب و دستاوردهای آن به جهانیان اعلام شود تا همه آزادیخواهان جهان بدانند که می توان در مقابل ظلم و استکبار و ظلم ایستادگی کرد. و از اسراف قدرت در امان باشید و در امنیت و اقتدار زندگی کنید و بهترین قدرت جهان باشید.

وی افزود: رسانه های دشمن آنقدر اخبار سیاه و کذب را در اختیار مردم قرار داده اند که حتی مخاطبان آنها دیگر اخبار آنها از جمله موضوع کرونا را باور نمی کنند اما خبرنگار انقلابی جهاد با اعلام کارآمدی خود انقلابی در عرصه خبر و حافظان سلامت ایجاد کرد. دستاوردهای انقلاب در برابر آنها سراب علم شد و هر چه در میدان بود پنبه بود.

فرماندار شهرستان نور با بیان اینکه خودباوری و خودباوری چیزی است که انسان را موفق می کند، تصریح کرد: انسان می تواند چند سال در ساحل زندگی کند، دریا برود اما شناگر خوبی نباشد. گاهی به دریا بروید و شناگر خوبی باشید. در بحث رسانه ای عده ای هستند که در فضای مجازی غوطه ور می شوند اما نتیجه نمی دهد، اما انقلابیون و خبرنگاران واقعی هدف دارند و به اشکال مختلف به کمک نظام و انقلاب می آیند.

این مسئول گفت: خبرنگاران وظیفه تبیین جهاد را دارند و به همین دلیل باید به رفع دغدغه های دیگر آنها کمک کنیم.

توکلی در بخشی دیگر از سخنان خود گفت: مدیران ضعیف باید با انتقاد رسانه ها مواجه شوند و پاسخگو باشند و اگر مسئولی نمی تواند با قطار توسعه و اهداف دولت انقلابی همسو شود باید برکنار شود. . توسط خودم

وی به افتتاح و بهره برداری 84 پروژه با وام یکصد و نود و پنج میلیارد تومانی که هر هفته زمینه اشتغال 984 نفر را در شهرستان نور فراهم می کند، اشاره کرد و افزود: وام 40 میلیارد تومانی در هفته جاری 11 پروژه آغاز خواهد شد. با این کار برای 250 نفر اشتغال ایجاد می شود.

فرماندار نورشهر در این پروژه ها بنیاد مسکن، برق، مخابرات، جهاد کشاورزی و منابع طبیعی، شهرداری، راهداری، هلال احمر، مدیریت پسماند، تکمیل بیمارستان 160 تختخوابی، تکمیل زیرساخت های مخابراتی، فیبر نوری و شامل بهبود نسل است. مراکز جامع سلامت چمستان، لاواژ و رویان، بازسازی محورهای مواصلاتی شهری، اجرای طرح های هادی روستایی، پروژه آبخیزداری سیلاب، پست 20.63 کیلوولت چمستان و بلدا، سیم کشی در کابل، تجمیع خطوط با تغییر. اعلام خط لوله گاز به قدیر، بلدا و…

توکلی در پاسخ به سوال خبرنگار فارس مبنی بر ادامه راه اندازی کمربندی نور رویان و بیمارستان 160 تختخوابی گفت: ادامه کمربندی استقلال سرزمینی محقق نشد و تنها در قالب مقاله محقق شد. 9 اما اکنون توافقاتی با شهرداری و شرکت توسعه زیربنایی انجام شده است، برای تملک زمین در جاده انجام شد و با پرداخت حق مالک در تلاش هستیم زمین را آزاد کنیم.

وی در خصوص گردشگری نیز گفت: دولت باید از مالکیت این بخش صرف نظر کند و آن را به سرمایه گذار ذیصلاح بخش خصوصی بسپارد تا در این مسیر موفقیت حاصل شود.

داوود فلاح رئیس اداره ارشاد در ابتدای این نشست از افتتاح پردیس سینمایی در مجتمع تجاری نگین نور خبر داد.

انتهای پیام/86023/غ
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.