کالین کپرنیک به امید فراخوانی NFL سیستم مربیگری را حفظ می کند

کالین کپرنیک به امید فراخوانی NFL سیستم مربیگری را حفظ می کند


کالین کپرنیک می گوید آماده است که به زمین برگردد و تیم NFL را هدایت کند ، با وجود اینکه در پنج سال پس از اولین ضربه ای که در هنگام سرود ملی زانو زد ، شوت نکرد.

کائپرنیک ، 33 ساله ، از سال 2016 یک بازیکن آزاد بوده است ، زمانی که اعتراضات بی عدالتی نژادی توسط 49ers سان فرانسیسکو او را مجبور به امضای قرارداد مجدد با او نکرد. از آن زمان هیچ تیمی او را به خطر نمی اندازد ، زیرا لیگ همچنان به مسائل اجتماعی توجه می کند.

قهرمان سابق NFC به مجله Ebony گفت ، علیرغم پذیرش توافق نامه مخفی از NFL به دلیل سیاه پوستی ، کائپرنیک به تمرین مذهبی برای فراخوان احتمالی ادامه می دهد.

کائپرنیک در مصاحبه با شماره 29 اکتبر مجله گفت: “کاملا. من هنوز ساعت 5 صبح تمرین می کنم پنج ، شش روز در هفته تا مطمئن شوم که آماده هستم تا تیمی را دوباره به سوپربول ببرم.”

“این چیزی نیست که من هرگز آن را رها کنم ، بدون در نظر گرفتن اقدامات 32 تیم و شرکای آنها برای رد شغل من. همانطور که در دبیرستان استقامت کردم به همان شیوه ای که در اینجا استقامت خواهم کرد.”

کائپرنیک از سال 2016 بازی NFL انجام نداده است.
تاد کرکلند/خبرگزاری فرانسه

این ورزشکار که به یک فعال تبدیل شده است همچنین بر ایجاد یک شرکت تولیدی “برای نشان دادن کار کارگردانان سیاه ، قهوه ای ، تهیه کنندگان ، خالقان و قصه گویان” و تبلیغ انتشارات کائپرنیک ، که به تازگی اولین کتاب خود را منتشر کرده است ، QB- متمرکز شده است. گلچین ویرایش شده

بازیکن سابق نخبه در مورد تلاش های رسانه ای خود گفت: “شما قدرت و توانایی تأثیرگذاری ، ایجاد تغییر و دستیابی به آینده مورد نظر خود را دارید.”

کائپرنیک گفت که معتقد است وقف او به رژیم تمرینی اش ماهیت واقعی امتناع لیگ از استقبال مجدد او را آشکار می کند.

“و شما باید مدام منکر من شوید و این کار را علنی انجام دهید. و خود را در این مورد نشان خواهید داد ، اما این اتفاق نمی افتد زیرا من نه آمادگی دارم و نه ناخواسته.”

NFL سال گذشته پس از تحت فشار قرار گرفتن بازیکنان برجسته ، از جمله پاتریک ماهومز ، MVP سوپر باول ، به دنبال قتل پلیس جورج فلوید ، رسما به اعتراضات Star Spangled Banner پرداخت.

الی هارولد ، کالین کپرنیک و اریک رید هنگام اجرای سرود ملی قبل از بازی 49 ثانیه ای در سال 2016 زانو زدند.
الی هارولد ، کالین کپرنیک و اریک رید هنگام پخش سرود ملی قبل از بازی 49 ثانیه ای در سال 2016 زانو زدند.
مارسیو خوزه سانچز ، پرونده / AP

راجر گودل ، کمیسر روجر گودل ، در حالی که از کائپرنیک نامی برده نیست ، گفت: “ما ، لیگ ملی فوتبال ، تصدیق می کنیم که اشتباه می کردیم زیرا به بازیکنان NFL زودتر گوش نمی دادیم و همه را تشویق می کنیم که با صدای بلند صحبت کنند و اعتراض مسالمت آمیز داشته باشند.”

مجموعه آینده Netflix با نام “کالین سیاه و سفید” سالهای شکل گیری کائپرنیک را به عنوان یک کودک سیاه پوست در خانواده سفیدپوست به تصویر می کشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *