کامیون زباله سوله غذای بیرون را با غذاخوری در داخل می کشد

کامیون زباله سوله غذای بیرون را با غذاخوری در داخل می کشد


مگر اینکه شما یک عوضی هستید که به شدت می خواهید تا حد امکان پارکینگ داشته باشید ، سوله های غذاخوری در فضای باز یکی از بهترین و محبوب ترین نوآوری های سیاسی در دوران همه گیری است. اما حتی در میان کسانی که آنها را دوست دارند ، همیشه یک نگرانی کوچک خسته کننده در پشت مغز وجود دارد: اگر ماشین کمی به این شکل منحرف شود ، چطور؟؟

چه کسی – کدام سرنوشت اجتناب ناپذیر– سناریوی وحشتناک شب گذشته در روستای گرینویچ اجرا شد ، هنگامی که یک کامیون اداره بهداشت DSNY (DSNY) با یک غرفه غذاخوری در فضای باز برخورد کرد و آن را در حدود 10 فوت کشید. با غذاخوری داخل.

این حادثه در بار شش ، واقع در خیابان سیزدهم غربی و خیابان ششم ، حوالی ساعت 6:30 بعد از ظهر در هنگام صرف شام دوشنبه رخ داد. سخنگوی پلیس گفت که راننده 30 ساله پس از جمع آوری زباله در گوشه ساختمان ، هنگامی که “به طور تصادفی وارد ساختمان ناهار خوری شد و باعث خسارت مالی شد” از خودرو پشتیبانی می کرد.

پلیس اعلام کرد دو نفر که در آن زمان در حال غذا خوردن در داخل بودند با هواپیما منتقل شدند.

آنا سوکولوف ، مدیر Bar Six ، می گوید: “این وحشتناک بود ، قطعاً مانند زلزله احساس می کردم ، وقتی ساختاری را در خیابان می کشیدم.” “من نگران امنیت مشتریان و همچنین امنیت همه افراد درگیر بودم.”

https://www.youtube.com/watch؟v=64rB8sesoDg

سوکولو دیشب به کربد گفت که آنها “قبلاً در مورد نگرانی از چنین احتمالی به روزنامه محلی اطلاع داده بودند و از DSNY خواسته بود که در محله هوشیار باشد.”

پلیس می گوید در این حادثه به کسی آسیبی نرسیده و احضاریه ای صادر نشده است.

جاشوا گودمن ، سخنگوی DSNY گفت: “کارگران سرویس بهداشتی کار بسیار دشواری برای تمیز نگه داشتن خیابان های ما دارند.” “ما از این که در این حادثه هیچ کس آسیب ندیده احساس راحتی می کنیم و ما تحقیقات کاملی را انجام خواهیم داد.”

گودمن اضافه کرد که علاوه بر “برخورد بسیار جزئی” در حین بیل برفی در فوریه گذشته ، هیچ حادثه دیگری در ارتباط با DSNY وجود نداشت که بتواند به خاطر بسپارد.

در تابستان ، اندرو کومو فرماندار سابق قانونی را امضا کرد که استفاده از فضای شهری را برای رستوران ها حداقل تا اواسط سال 2022 تمدید می کند.

شهردار بیل دی بلاسیو قبلاً متعهد شد که رستوران های باز و همچنین برنامه خواهرش ، خیابان های باز را “در طول سال دائمی” کند. بر اساس نظرسنجی Data for Progress ، دو سوم ساکنان موافقت کردند که “این شهر حق داشت خیابانهای خود را بر روی اتومبیلها ببندد و آنها را برای عابران پیاده و رستورانها باز کند.”

اریک آدامز ، نامزد دموکرات شهردار ، به Gothamist گفت که او از تداوم و گسترش کل برنامه Open Streets نیز حمایت می کند: “در حالت ایده آل ، من فکر می کنم برنامه های رستوران باز و ویترین باز مستقیماً در خیابان های باز ادغام شده و راهروهای تجاری واقعاً پر جنب و جوش و شلوغی ایجاد می کند که به نفع ماست. اقتصاد محلی به اندازه مناظر شهری و کیفیت زندگی سود می برد. “

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *