کانیه وست با مأموریتی "بشردوستانه" از مزرعه ای در کانکتیکات دیدن می کند

کانیه وست با مأموریتی “بشردوستانه” از مزرعه ای در کانکتیکات دیدن می کندکانیه وست چه می کند؟

خواننده رپ-که صفحه شش به طور انحصاری گزارش می داد که برای مونولوگ همسر سابق خود کیم کارداشیان در ظاهر این هفته در “SNL” کمک می کرد-در نیوه کنان ، کنتیکت ، در مزرعه ای به وسعت 80 هکتار و با ابتکارات مبتنی بر طبیعت ، هنر ، و عدالت دیده شد. جامعه و ایمان

یکی از منابع به ما می گوید که او ممکن است برنامه سرویس های یکشنبه آینده را برنامه ریزی کند ، در حالی که منبع دیگری حدس می زند که وست ممکن است ایده هایی را برای آکادمی دوندا که اخیراً اعلام شده است ، انتخاب کند.

این آکادمی که از نام مادر مرحوم خواننده رپ که استاد دانشگاه ایالتی شیکاگو بود ، نامگذاری شده است ، قرار است یک مدرسه آماده سازی بدون تحصیل در دره سیمی ، کالیفرنیا باشد. توصیف آن در وب سایت به عنوان “پیدا کردن نقطه تلاقی بین ایمان و نوآوری برای آینده ، آکادمی دوندا بر ارائه آموزش هایی برای دانش آموزان متمرکز شده است که در دنیایی همیشه در حال تغییر ادامه دارد.”

بر اساس وب سایت خود ، Grace Farms خود را “قطب بشردوستانه و فرهنگی” می نامد که بر “طبیعت ، هنرها ، عدالت ، اجتماع و ابتکارات مذهبی” تمرکز دارد ، همچنین در آن آمده است: “ما متعهد هستیم [addressing] مسائل انسانی با هم ، از جمله برده داری مدرن ، پایداری محیط زیست ، ناامنی غذایی و جوامع جدا شده. “

فراتر از چشم اندازهای ظاهری مشابه ، Grace Farms محل ساختمان Riverside است که توسط یک شرکت مهندسی مورد علاقه غربی در توکیو طراحی شده و با ایده “یکپارچگی یکپارچه” بین ساختمان و محیط آن ایجاد شده است.

معمار اوانا استانسکو که در صنعا کار می کرد ، به دانگ پینگ وونگ پیوست و در خانه های غربی در پاریس و لس آنجلس کار کرد و همچنین یک صحنه متحرک برای تور هنرمند صدابردار در سال 2013 طراحی کرد.

وست همچنین در توییتر تحسین خود را از صندلی طراحی شده توسط صنعا در سال 2020 منتشر کرد.دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *