کاهش لکه – افسانه یا روش موثر برای لکه بینی باسن و ران؟

آیا تونینگ لکه یا کاهش لکه واقعا کار می کند؟ اکثر مربیان تناسب اندام و مربیان کاهش چربی سوگند یاد می کنند که تمرین نقطه ای کار نمی کند. اما حقیقتی که به ندرت اعتراف می شود این است… “بله، اینطور است.” – اما فقط در صورتی که از نوع صحیح برنامه ورزشی پیروی می کنید.

زنان در تمام سنین و انواع بدن همیشه می خواهند بدانند … “آیا تمرین نقطه ای واقعا کار می کند یا ساختگی است؟”

ابتدا اجازه دهید فقط تعریف را روشن کنیم، کلماتی مانند تونینگ نقطه ای، کاهش نقطه ای، هدف گیری نقطه ای را خواهید شنید، اما همه آنها تقریباً در مورد یک چیز صحبت می کنند …

و آن “انجام تمرینات خاصی برای قسمت خاصی از بدن برای به دست آوردن نتیجه مستقیم در آن ناحیه از بدن است…”

بیایید “کاهش لکه” را انجام دهیم… – یک زن چند تمرین برای پاها، باسن، ران یا شکم خود انجام می دهد – در حالی که تمرینات را انجام می دهد، احساس گرما و “سوختگی عضلانی” در ناحیه خاصی که در حال کار است می کند. – این سوختگی گرم به خودی خود “چربی، سلولیت و چربی سوزی” نیست – بلکه فقط واکنش فیزیولوژیکی عضله به تمرینات انجام شده است…

این کاملا طبیعی و قابل انتظار است.

اکنون این سوختگی ممکن است همیشه اتفاق نیفتد – این بستگی به سطح “تناسب اندام” فرد دارد – آیا آنها این تمرینات خاص را انجام داده اند یا نه – با این ترتیب خاص – در این سرعت خاص، فرم و غیره – در گذشته.

بنابراین این «سوزاندن» سوزاندن چربی، شل شدن یا سلولیت نیست، اما اگر این تمرینات به صورت استراتژیک ترکیب شده باشند و طبق یک برنامه ساده (آنچه «نسخه ورزشی» نامیده می‌شود) انجام شوند – مطمئناً و بدون تردید این کار وجود دارد. مقداری از سلولیت چربی و یا سنگ معدن سوزانده شده به عنوان سوخت برای انرژی در طول تمرین باشد.

و – البته – پس از آن، از آنجایی که خود برنامه متابولیسم زن را افزایش می دهد – و آن را در حرکت نگه می دارد – برای چندین ساعت پس از اینکه او ساختار مناسب خود را تکمیل کرد و بله، هدف گذاری نقطه ای – نه، آن تمرین تمرینی با پرتو لیزر را هدفمند کنید. روال

هنگامی که زنان می خواهند بدانند … “آیا تمرین نقطه ای واقعا روی سرسخت ترین مناطق مشکل من کار می کند؟”

پاسخ صادقانه و دقیق این است: “بله، کار می کند – اما فقط در صورتی که برنامه ای را انجام می دهید که به درستی تنظیم شده باشد – به عبارت دیگر اگر برنامه ای را دنبال می کنید که بر روی نواحی مشکل پایین تنه و نقاط دردسر تمرکز دارد – و این برنامه برای رسیدن به نتایج مورد نظر طراحی شده است – سپس بله – هدف گذاری نقطه ای کار می کند…”

به خاطر داشته باشید – می‌توانید، و شاید قبلاً، برنامه‌های ورزشی خاصی را امتحان کرده باشید که «ادعا می‌کنند» قسمت‌های خاصی از بدن شما را هدف قرار می‌دهند – اما فقط پس از چندین ماه در برنامه ناامید شدید و متوجه شدید که این برنامه عملی نشده است. به آن وعده ها و مواد مخدره است.

و اینجاست که “افسانه هدف گذاری نقطه ای” شهرت بدی پیدا می کند.

اگر برنامه ای ادعا می کند که مناطق مشکل شما را به شکلی محکم و جذاب تبدیل می کند، اما در نهایت نتوانست نتایج مورد نظر و مورد انتظار را ارائه دهد، آن برنامه ضربه بزرگ دیگری به مفهوم “هدف گذاری نقطه ای” است، با اثبات نادرست آن، کار نمی کند. و فقط یک افسانه است

در اینجا نتیجه نهایی در مورد موضوع کاهش نقطه ای است.

هنگامی که به درستی انجام شود – هدف گیری نقطه ای کار می کند و مانند تبهکاران عمل می کند – حتی بهتر از بهترین روش جراحی زیبایی برای بدترین مناطق مشکل دار و نقاط دردسر سرسخت یک زن.