کاهش وزن – رازهای کاهش وزن

ما اغلب مفهوم کاهش وزن را دست نیافتنی می دانیم. با توجه به چاقی بیش از 60 درصد از کل جمعیت جهان، کاهش وزن حیاتی و ضروری تلقی می شود. این زمانی است که کاهش وزن باید تحت نظارت دقیق دنبال شود. نه اینکه برای رسیدن به اهداف خود به دنبال یک مربی شخصی باشید، می توانید به سادگی به یک برنامه کاهش وزن مناسب بسنده کنید. خوب، در اینجا چند راز وجود دارد که می خواهم با شما در میان بگذارم.

نمودار قد و وزن

هیچ راهی برای رسیدن به موفقیت در هیچ زمینه ای بهتر از آگاهی از مشکلات خود نیست. اگر در مورد وضعیت چاقی خود شک دارید، باید به نمودار قد و وزن مراجعه کنید. در آنجا، اگر وزن خود را بالاتر از حد متوسط ​​می بینید، باید بدانید که مشکلی در وزن شما وجود دارد و باید به زودی به دنبال راه حل مناسب باشید!

نرخ متابولیک پایه

میزان متابولیسم پایه ابزار دیگری برای اندازه گیری وزن و نسبت چربی سوزی است. نگاهی دقیق تر به آن بیندازید و از طریق ماشین حساب خود به بررسی آن ادامه دهید. میزان متابولیسم پایه اندازه گیری است که از طریق آن می توانید نسبت کالری سوزی خود را کنترل کنید. این شما را با این واقعیت به روز نگه می دارد که بدن شما طبق میل شما کالری می سوزاند.

یک برنامه کاهش وزن توصیه شده را انتخاب کنید

بیشتر افراد چاق ترفندهای کاهش وزن خود را نمی دانند. این زمانی است که آنها نیاز به کمک از طریق برنامه آزمایش شده و آزمایش شده توصیه شده توسط پزشک دارند. این نه تنها تسکین فوری را فراهم می کند، بلکه شما را از هر گونه عوارض جانبی مضر دور نگه می دارد. یک درمان طبیعی قرار است بهترین راه برای کاهش وزن اضافی از بدن طبیعی شما باشد.

رژیم لاغری سریع