کاهش وزن متاموسیل: چگونه کار می کند؟

متاموسیل چیست؟

متاموسیل یک مکمل فیبر است و عمدتاً از پوسته دانه پسیلیوم تشکیل شده است. مردم اغلب از آن برای رفع یبوست استفاده می کنند. با این حال ، حقیقت این است که متاموسیل ملین نیست به این معنا که روده بزرگ را تحریک نمی کند و برای دفع زباله ها به روده ها فشار نمی آورد.

از آنجایی که پوست آن در آب حل نمی شود و قابل هضم نیست ، مقدار غذای قابل هضم و جذب بدن را نیز کاهش می دهد. بنابراین ، از سیستم خارج می شود. از این نظر است که متاموسیل یبوست را برطرف می کند.

آیا می توانید با متاموسیل وزن کم کنید؟

بله ، متاموسیل می تواند به شما در کاهش وزن تا حدی کمک کند. از آنجا که پوست دانه های پسیلیوم قابل هضم نیست ، احساس سیری ایجاد می کند. شما تمایل دارید کمی کمتر غذا بخورید ، کالری کمتری مصرف کنید و در نهایت وزن خود را کاهش دهید.

اما میزان کاهش وزن شما واقعا زیاد نیست. علاوه بر این ، شما نمی توانید وزن خود را حفظ کنید مگر اینکه از میوه ها ، سبزیجات و غلات سبوس دار استفاده کنید و همچنین از محصولاتی که کالری را افزایش می دهند و منجر به افزایش وزن می شود اجتناب کنید.

سایر مزایای Metamucil

محتوای فیبری متاموسیل با پایین آمدن عروق خونی و روده را تمیز می کند. بنابراین ، سطح کلسترول را کاهش می دهد.

طبق تحقیقات انجام شده توسط سازمان غذا و دارو ، متاموسیل ممکن است به کاهش خطر حمله قلبی کمک کند.

اثرات مضر متاموسیل

گزارش شده است که ادامه مصرف متاموسیل ممکن است منجر به کمبود ویتامین شود. بذر Psylliums فقط پوست است و غذا نیست. برخی از مصرف کنندگان حتی از نفخ ، گرفتگی معده و گاز شکایت دارند.

مصرف بیش از حد متاموسیل بدون آب کافی حتی باعث خشک شدن روده بزرگ می شود. همچنین ممکن است هنگام بلعیدن دچار مشکل تنفس شوید.

Metamucil به صورت کپسول نیز موجود است. اما باز هم باید مقدار زیادی آب بنوشید زیرا می تواند صورت و گلو را متورم کرده و باعث خفگی شما شود.

از آنجا که بذر پسیلیوم فقط یک پوست خشک است ، باید آب زیادی بنوشید تا از گیر افتادن آن در روده بزرگ و پیشروی آن جلوگیری شود. کسانی که با متاموسیل آب کافی نمی نوشند معمولاً به جای رفع یبوست دچار یبوست می شوند.

بهترین راه کاهش وزن چیست؟

ورزش تا زمانی که شما به طور منظم انجام دهید خوب است ، اما گفتن آن آسان تر از انجام آن است. بعد از چند روز ، مردم معمولاً بهانه هایی برای رد کردن آنها پیدا می کنند.

به همین ترتیب ، پایبندی به رژیمهای غذایی سخت ، شمارش کالری و پرهیز از غذاهای خوشمزه ، ترد و سرخ کرده آسان نیست. همیشه دلایلی وجود دارد که آن را “فعلا” انتخاب کنید.

این غیر انسانی خواهد بود که از خوردن یک غذای خوشمزه در حال حاضر و به آنها خودداری کنید. خبر خوب این است که شما می توانید از غذاهای مورد علاقه خود ، البته در محدوده و همچنین کاهش وزن لذت ببرید.

قرص های لاغری پرواکتول پلاس را امتحان کنیدبه

قرص های لاغری پرواکتول پلاس از یک گیاه کاکتوس طبیعی به نام جوش تشکیل شده است. مواد فیبری آن با 28 درصد چربی که می خورید ترکیب شده ، جذب بدن شما را متوقف کرده و آن را منتقل می کند. بنابراین می توانید به خوردن روزانه ادامه دهید. آنها همچنین احساس سیری ایجاد می کنند و میل به غذا را کاهش می دهند.

آنها می توانند به شما کمک کنند حدود 250 کالری در روز بدون ورزش بسوزانید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *