کاهش وزن پلینزی – 12 راز رژیم غذایی برای تسریع کاهش وزن

1. کاهش وزن خود را با شروع 24 ساعت ناشتایی آب افزایش دهید. مقدار زیادی آب بنوشید.

2. با خوردن وعده های غذایی کوچک که بر اساس پروتئین های بدون چربی هر 3 ساعت یکبار مصرف می شوند، سوخت و ساز بدن خود را تحریک کنید.

3. با هر وعده غذایی تا یک لیتر آب ساده بنوشید. این به تنهایی کاهش وزن شما را افزایش می دهد.

4. فیبر خود را با خوردن مقدار زیادی سبزیجات افزایش دهید یا هر روز یک مکمل فیبر مصرف کنید.

5. تمام غذاهای ناسالم و غذاهای کم مغذی مانند نان، سس کچاپ، غذاهای رژیمی را حذف کنید.

6. کالری خود را کاهش دهید تا اولین وعده غذایی بزرگ‌ترین و آخرین وعده غذایی کوچک‌ترین باشد.

7. کربوهیدرات های خود را کاهش دهید. این یکی از نکات اساسی کاهش وزن و یکی از قوی ترین نکات است.

8. آخرین وعده غذایی خود را حداقل 2 ساعت قبل از خواب بخورید. چهار ساعت حتی بهتر است، اما سخت تر.

9. 30 تا 60 دقیقه کاردیوی متوسط ​​را در اول صبح با معده خالی انجام دهید.

10. هر روز چای سبز بنوشید و یک مولتی ویتامین مصرف کنید.

11. سویا، یا محصولات سویا نخورید.

12. لبنیات نخورید و شیر ننوشید.

بدن‌های پلی‌نزی به کربوهیدرات‌ها بسیار حساس هستند و از بین تمام رژیم‌های غذایی و استراتژی‌های کاهش وزن، این مهم‌ترین است. اگر می خواهید به کاهش وزن برسید، باید کربوهیدرات های خود را با دقت مدیریت کنید. این به معنای حذف قندهای تصفیه شده، غذاهای ناسالم، غذاهای سرخ شده، غذاهای فرآوری شده و به ویژه غذاهای به اصطلاح رژیمی است. آنها چیزی نیستند جز غذاهای ناسالم پنهان شده که به طور مخفیانه تلاش های کاهش وزن شما را خراب می کنند. علاوه بر این، از کربوهیدرات‌های سالمی که می‌خورید، باید آنها را در طول روز کاهش دهید، و بیشتر کربوهیدرات‌های نشاسته‌ای خود را در اوایل روز مصرف کنید، زمانی که بدن شما احتمال دارد آنها را به عنوان انرژی بسوزاند. در اواخر روز، کربوهیدرات‌های خود را در وعده‌های غذایی خود به سبزیجات فیبری آهسته‌سوزان تغییر دهید و کربوهیدرات‌ها را به طور کامل از آخرین وعده غذایی خود حذف کنید.

اکثر اجسام پلینزی در دسته اندومورف ها قرار می گیرند، با عناصری از دو نوع بدن دیگر، اما در درجه اول اندومورف هستند. به این ترتیب بدن ما اغلب به تمرینات قلبی عروقی بیشتری برای کاهش وزن نیاز دارد. این لزوماً یک نقطه ضعف نیست، فقط یک واقعیت است. همه افراد متفاوت هستند، اما اگر برای انجام هر کاری آماده باشید، موفق خواهید شد. آخرین وعده غذایی خود را حداقل 2 ساعت قبل از خواب بخورید. بعد از بیدار شدن یک فنجان چای سبز و حداقل دو لیوان آب ساده بنوشید. سپس بسته به زمانی که در اختیار دارید، 30 تا 60 دقیقه کاردیوی ثابت و متوسط ​​انجام دهید. در این حالت ناشتا، بدن شما دارای محیط هورمونی مناسبی است که می‌تواند چربی را به حرکت درآورد و 300 درصد بیشتر از هر زمان دیگری از روز کاهش وزن را تسریع کند. این بهترین زمان برای سوزاندن چربی های بدن است و اثرات این جلسه کاردیو کاهش وزن شما را تا چند ساعت بعد افزایش می دهد.

برای دستیابی به کاهش وزن بیشتر کالری خود را کاهش دهید. مردم پولینزی نمی توانند از رژیم غذایی معمول آمریکایی پیروی کنند و انتظار کاهش وزن داشته باشند. یک آمریکایی شاغل معمولی صبحانه را حذف نمی کند. گناه اصلی کاهش وزن، تمام روز بدون خوردن یک وعده غذایی مناسب کار می کند، فقط برای اینکه به خانه بیایید و طوری بخورید که انگار فردایی وجود ندارد. سپس به رختخواب بروید تا برای تکرار این ظلم روز بعد آماده شوید. اگر بخواهید این برنامه را تغییر دهید، بدون در نظر گرفتن کیفیت آن غذا، برنامه غذایی بهتری خواهید داشت. بسیار بهتر است که یک صبحانه بزرگ بخورید، تمام روز را در محل کار به میان وعده بروید و سپس شام را حذف کنید. این یک برنامه فوق العاده برای کاهش وزن خواهد بود.

در نهایت، فریب تبلیغات تبلیغاتی پیرامون شیر، سویا و مشتقات سویا را نخورید. سویا حاوی خواص استروژنی است که در ترشح طبیعی تستوسترون بدن اختلال ایجاد می کند. این در 95٪ از تمام غذاهای فرآوری شده به شکلی یا دیگری وجود دارد. برچسب ها را بررسی کنید چه کسی استروژن بیشتری در بدن می خواهد که ذخیره چربی و همچنین ویژگی های زنانه را افزایش می دهد. نه تنها کودکان ما چاق تر از همیشه هستند، بلکه پسران جوان در حال رشد اندام های زنانه از جمله بافت سینه هستند. دختران در سنین بسیار پایین دارای ویژگی های بلوغ هستند. بیشتر این امر به دلیل افزایش استروژن است که از غذاهای فرآوری شده و شیر وارد بدن آنها می شود. بله، گاوهای تولیدکننده شیر دو ماده اصلی ذرت و سویا در رژیم غذایی خود دارند. شعار “Got Milk” یک کمپین تبلیغاتی چند میلیون دلاری در سال است. به آن خرید نکنید. اگر نوشیدن شیر مادر خودمان بعد از سالهای اول زندگی برای ما غیر طبیعی است، نوشیدن شیر حیوان چگونه می تواند خوب باشد. تلاش شما برای کاهش وزن را از مسیر خارج می کند.

این 12 راز رژیم غذایی را برای کاهش وزن دنبال کنید و شاهد موفقیت خواهید بود.