کاهش وزن: کیفیت بر کمیت

آیا وقتی «تحقیق» با آنچه شما در این مدت گفته اید موافق است ، آن را دوست ندارید؟ مطمئنا. اگر هر یک از آثار من را خوانده اید ، می دانید که مدتهاست می گویم کیفیت سوختی که به بدن وارد می کنید مهمترین عامل شماره 1 در مورد سلامتی و همچنین کاهش وزن است. غذای زباله دقیقاً همان است: زباله! شما نمی توانید شکر یا آب را در مخزن بنزین اتومبیل خود قرار دهید. با این حال ، بسیاری از افراد معادل آن را در بدن خود قرار می دهند و انتظار دارند که سالم باشند یا وزن کم کنند.

تحقیقات جدید با مطالعه اثر رژیم های کم کربوهیدرات و کم چرب که به کیفیت غذای مصرفی بستگی دارد ، کشف شده است. اگرچه من قطعاً به سبک غذایی کم کربوهیدرات تمایل دارم ، این مطالعه رژیم های کم کربوهیدرات و پر کربوهیدرات 37000 بزرگسال بالای 20 سال را مقایسه کرد. وقتی آنها را از نظر طول عمر مقایسه کردیم ، تفاوت بزرگی پیدا نکردند – آنها حتی کیفیت کربوهیدرات ها را نیز مقایسه کردند. کیفیت چیزی است که تفاوت زیادی در میزان مرگ و میر ایجاد کرده است.

افرادی که رژیم های کم کربوهیدرات یا کم چرب انجام می دادند اما غذاهای بی کیفیت مصرف می کردند ، میزان مرگ زودرس بالاتری داشتند. این عقل سلیم است و نباید خالی از سلیقه باشد. این تحقیقات نشان می دهد که هرگونه افزایش طول عمر با رژیم های کم کربوهیدرات یا کم چرب ممکن است به کیفیت و منابع غذایی درشت مغذی ها بستگی داشته باشد.

بنابراین ، هر رژیم غذایی یا رژیمی که برای اجرای آن انتخاب می کنید باید دارای کیفیت و منبع درشت مغذی های مشخص باشد. قبلاً نیز گفته ام: شما می توانید با تصور سالم تر بودن گیاه خوار شوید ، اما اگر همه محصولات اصلاح شده ژنتیکی و غلات تصفیه شده را بخورید ، بیشتر از آنکه فایده داشته باشید ، آسیب خواهید دید. اگر رژیم کتوژنیک را انتخاب کنید اما محصولات حیوانی و غذاهای حاوی چربی های ناسالم را بخورید ، به خودتان کمک نمی کنید.

تغذیه به مواد مغذی بستگی دارد. هدف این است که بهترین غذاها را انتخاب کنید که مواد مغذی ضروری بدن شما را تأمین می کند و می شناسد. دقیقاً به همین دلیل است که بسیاری از افراد چاق در واقع دچار سوء تغذیه هستند. آنها شکم خود را پر می کنند اما در سطح سلولی به دنبال مواد مغذی ضروری هستند.

همه چیز به آنچه من همیشه تبلیغ می کنم برمی گردد-انتخاب های خود را بین غذاهای تک ماده ای و با کیفیت بالا که با ترکیب خاص شما مطابقت دارند انتخاب کنید و نمی توانید سلامتی و رفاه بیشتری را تجربه کنید.

آیا تعجب می کنید که بدانید کیفیت غذا مهمترین قطعه پازل کاهش وزن است؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *