کایلی جنر باردار با کت و شلوار جوراب می پوشد

کایلی جنر باردار با کت و شلوار جوراب می پوشد


کایلی جنر قرمز است تا برجستگی خود را نشان دهد.

این ستاره باردار روز پنجشنبه عکس هایی از شکم در حال رشد خود را به اشتراک گذاشت ، با یک کت و شلوار نخی قرمز روشن که منحنی ها را در آغوش گرفته است.

او استایل تنگ پوست ، شامل دستکش و پاشنه قرمز ، را با کت در همان رنگ روشن ست کرد.

در حالی که ظاهر مغول گریم یک نسخه سفارشی از طرح های مجموعه بهار و تابستان 2022 ریچارد کوئین است ، بسیار شبیه لباس تمام قرمز خواهرش کیم کارداشیان است.

این اولین بار نیست که جنر ظاهراً از خواهرش نشانه های شیکی گرفته است: او در هفته مد نیویورک در ماه سپتامبر یک کت و شلوار پنبه ای توری شیک را تکان داد ، که نشان دهنده ظاهر توری توری بود که کارداشیان در دوران بارداری خود در 2015 داشت.

در حالی که جنر ، 24 ساله ، اولین بارداری خود را از دید طرفداران پنهان نگه داشت ، او این بار بچه های خود را با استایل نشان می داد.

در ماه سپتامبر ، یک صفحه منحصر به فرد تأیید کرد که او و تراویس اسکات در انتظار فرزند دوم خود هستند ، و قبل از بیرون آمدن از ظاهر چرم تمام سفید ، خبر بزرگی را با لباس مشکی فاش کرد.

کایلی جنر
کایلی جنر با لباس تمام قرمز خود عکس های سریعی را به تصویر کشید.
اینستاگرام

اکنون که گربه از کیف خارج شده است ، احتمالاً جنر به طور مرتب از کت و شلوار گربه استفاده می کند. این ستاره به عنوان طرفدار طرح های متناسب شناخته می شود و او یک بار اعتراف کرد که عرق قرنطینه را به نفع استایل کنار گذاشته است.

اما یک چیز را از ستاره نمی بینیم؟ نکاتی در مورد جنسیت نوزادش. علی رغم نظریه های گسترده طرفداران ، بنیانگذار لوازم آرایشی و بهداشتی Kylie ماه گذشته فاش کرد که هنوز خودش را نمی شناسد.

در همین حال ، او خط بسیار تحسین شده Kylie Baby خود را راه اندازی کرد ، که شامل چهار محصول “تست شده و تایید شده” توسط دختر سه ساله اش ، Stormi است.دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *