کدام سرویس تحویل غذا برای شما مناسب است؟


صادقانه بگویم ، خرید مواد غذایی و تهیه غذا در بالای لیست چیزهایی نیست که ما هر هفته از آنها لذت می بریم. بسیاری از ما می خواهیم غذای سالم بخوریم ، اما ممکن است زمان زیادی برای خرید ، آشپزی و سپس نظافت نداشته باشیم. خوشبختانه شرکت های اشتراک غذا وجود دارند که آماده سازی غذا را ساده می کنند ، و پس از تجزیه و تحلیل زیاد ، ما یک راه حل جامع عالی برای اعضای FitOn پیدا کردیم. HelloFresh را وارد کنید ما به HelloFresh رسیدیم تا غذاهای بسیار محبوب خود را با یک پیشنهاد منحصر به فرد به FitOn ببرید (برای دریافت این پیشنهاد به خواندن ادامه دهید).

اگر علاقمند به ساده سازی زندگی خود با تهیه غذا هستید ، ما پنج متغیر مختلف را در نظر می گیریم که هنگام پیدا کردن اشتراک غذایی مناسب برای شما و اینکه چرا HelloFresh همه جعبه ها را علامت می زند ، در نظر داشته باشید.

نکاتی که هنگام انتخاب سرویس تجهیزات غذایی باید در نظر داشته باشید

# 1 تنوع

یک نکته بسیار مهم که باید در نظر داشته باشید تنوع است: آیا انتخاب های غذایی کافی برای علاقه مندی شما وجود دارد؟ برای بسیاری از ما ، ثبت نام برای اشتراک غذا راهی ساده برای برنامه ریزی وعده های غذایی و امتحان غذاهای جدید است. خوردن همان شب قدیمی بعد از شب می تواند خسته کننده باشد ، بنابراین مهم است که یک اشتراک غذایی را انتخاب کنید که انواع مختلفی از غذاها را با طعم های مختلف ارائه دهد.

بهتر است ، اگر به دنبال استفاده از اشتراک غذا به عنوان راهی برای داشتن رژیم غذایی متنوع تر هستید ، به دنبال گزینه ای باشید که به شما امکان می دهد هر هفته وعده های غذایی خود را به جای اینکه از قبل برای شما انتخاب کرده باشند ، انتخاب کنید.

هزینه شماره 2

چه کسی نمی خواهد قبض مواد غذایی هفتگی خود را کاهش دهد؟ خوشبختانه ، ثبت نام برای اشتراک غذا نه تنها می تواند زمان صرف هر هفته در آشپزخانه را کاهش دهد ، بلکه می تواند مقداری پول در جیب شما ذخیره کند. ترفند این است که یک اشتراک غذایی پیدا کنید که به شما امکان می دهد انتخاب غذای خود را نه تنها بر اساس ترجیحات غذایی خود ، بلکه همچنین به این دلیل که هر چند وقت یکبار می خواهید جعبه خود را دریافت کنید ، سفارشی کنید. به این ترتیب ، اگر صرفه جویی در پول برای مواد غذایی خود یکی از مهمترین عوامل برای شما باشد ، می توانید با گزینه های مختلف وعده غذایی بازی کنید. یکی از مهمترین راههایی که HelloFresh به شما در صرفه جویی در هزینه کمک می کند ، جلوگیری از خرید و هدر دادن غذا است.

شماره 3 سادگی

اگر به دنبال ساده کردن آماده سازی غذای هفتگی هستید ، یک اشتراک وعده غذایی که دستورالعمل های ساده ای را نیز ارائه می دهد ، ممکن است بهترین گزینه برای شما باشد. فقط شما می دانید که هر هفته چقدر زمان برای پخت دارید و اگر آشپزی چیزی است که لزوماً دوست ندارید ، پیچیدگی دستور العمل های ارائه شده نیز باید مورد توجه قرار گیرد.

شماره 4 انعطاف پذیری

متغیر دیگری که باید مورد توجه قرار گیرد انعطاف پذیری است. انعطاف پذیری مهم است ، به خصوص اگر می خواهید بتوانید زمان تحویل جعبه خود را انتخاب کرده و تعداد وعده های غذایی و تعداد وعده های هر جعبه را انتخاب کنید. انتخاب یک کیت اشتراک غذا که به شما اجازه می دهد جعبه را مطابق با تنظیمات رژیم غذایی خود تنظیم کنید نیز باید به خاطر داشته باشید. وقتی صحبت از انعطاف پذیری می شود ، می خواهید به سیاست لغو نگاهی بیندازید یا هر زمان که بخواهید سرویس اشتراک را متوقف کنید ، نگاهی بیندازید.

شماره 5 جستجو و کیفیت

در نهایت ، میزان عرضه و کیفیت مواد تشکیل دهنده دو متغیر دیگر هستند که باید مورد توجه قرار گیرند. اگر این برای شما مهم است ، می خواهید نحوه تهیه مواد اولیه ، روشهای تامین منابع و استانداردهای کیفیت شرکت را درک کنید. استفاده از محصولات فصلی تازه نیز می تواند هنگام انتخاب نوع اشتراک تحویل غذا برای شما مناسب باشد.

HelloFresh همه کادرها را علامت بزنید

هنگام انتخاب اشتراک غذا موارد بسیار زیادی را باید در نظر داشته باشید که برای شما بهترین کار را می کند. و با توجه به هر پنج متغیر تحویل وعده غذایی قبلی ، HelloFresh را توصیه می کنیم. این شرکت اشتراک غذا به معنای واقعی کلمه هر جعبه را بررسی می کند.

آیا می خواهید تنوع را به رژیم غذایی خود اضافه کنید؟ هر هفته می توانید وعده های غذایی هفتگی را از منوی جدید انتخاب کنید. آیا می خواهید قبض مواد غذایی هفتگی خود را کاهش دهید؟ HelloFresh غذاهای ارزان قیمت ارائه می دهد. و از آنجا که شما فقط مواد مورد نیاز خود را تهیه می کنید ، هرگز پول خود را برای خرید بیش از حد یا غذای باقی مانده فراموش نمی کنید.

وقتی صحبت از انعطاف پذیری می شود ، HelloFresh همه را ارائه می دهد. شما می توانید زمان تحویل جعبه خود ، تعداد وعده ها و وعده های غذایی در هر جعبه را انتخاب کنید ، و می توانید آن را بر اساس ترجیحات غذایی خاص خود تنظیم کنید ، به عنوان مثال ، غذاهای گیاهی ، بهداشتی یا دوستدار خانواده. همچنین می توانید از گزینه اشتراک وعده غذایی خود با HelloFresh مطمئن باشید ، زیرا می توانید خدمات اشتراک را در هر زمان متوقف کرده یا بدون هیچ گونه هزینه پنهانی لغو کنید.

اگر میزان و کیفیت مواد اولیه چیزی است که هنگام انتخاب اشتراک غذا در جایگاه اصلی خود قرار دارد ، HelloFresh غذاهایی را ارائه می دهد که از سبک زندگی سالم پشتیبانی می کند در حالی که کیفیت را در نظر دارید. آنها با شرکای قابل اعتماد ، مجرب و پایدار همکاری می کنند تا اطمینان حاصل شود که محصولات با کیفیت بالا ، فصلی و کشاورزی را در هر جعبه دریافت می کنید. HelloFresh همچنین مفتخر است که ردپای کربن شما را به حداقل می رساند و جعبه های تحویل غذا به کاهش ضایعات غذا کمک می کند. به جرات می توان گفت HelloFresh خدمات تحویل کیت غذای ما است.

آیا می خواهید درباره تجربه شخصی HelloFresh ما بیشتر بدانید؟ اینجا را بررسی کنیدبه از ابتدا تا انتها با تجربه HelloFresh آشنا خواهید شد.

آیا آماده اید HelloFresh را برای خودتان امتحان کنید؟ ما با HelloFresh همکاری کرده ایم تا تبلیغ ویژه ای را به شما ارائه دهیم. به این پیشنهاد دسترسی پیدا کنید e اینجا شروع می شود

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *